Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedziemy do Borka...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jadaccy
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jadaccy » 29.07.2009 16:19

Bocian napisał(a):Dan Borka tez jest finansowany z prywatnej kasy tubylców...


Nikica była w pełni przygotowań do regat jak nas gościła (11-18.07), a puchary i medale czekały na zwycięzców !
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.07.2009 08:24

Dzisiejszy głeboki poranek, godzina 4.54. Mój słodki sen przerywa ryk SMSa:

Kise padaju,
djeca sanjaju.
Nije nas ostavio Bog...
A my ruszamy!
Pozdrav, BOCIAN


Gdybym miał go przed sobą, to bym go udusił :lol: Nie dość, że budzi człowieka w środku nocy, to jeszcze wk*** , bo on nad Jadran, a ja za 4 godziny do pracy ;)
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 30.07.2009 10:46

To my im zafundujemy np śląskie krupnioki.....

Stanka z Glorii się odezwała, jest OK; walichy spakowane - jutro "s rana" ruszamy.

Do zobaczenia Joan65.

Z Dan Borki relacja po powrocie
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.07.2009 11:01

Joan65 napisał(a):To my im zafundujemy np śląskie krupnioki.....

Stanka z Glorii się odezwała, jest OK; walichy spakowane - jutro "s rana" ruszamy.

Do zobaczenia Joan65.

Z Dan Borki relacja po powrocie


Jak spotkasz Bociana w Borku, to powiedz mu, że za poranne budzenie podwawelskiej nie będzie. On będzie wiedział, o co chodzi ;)
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 30.07.2009 20:02

moondek napisał(a):Dzisiejszy głeboki poranek, godzina 4.54. Mój słodki sen przerywa ryk SMSa:

Kise padaju,
djeca sanjaju.
Nije nas ostavio Bog...
A my ruszamy!
Pozdrav, BOCIAN


Gdybym miał go przed sobą, to bym go udusił :lol: Nie dość, że budzi człowieka w środku nocy, to jeszcze wk*** , bo on nad Jadran, a ja za 4 godziny do pracy ;)


Zapiszę sobie treść tego SMS-a i nie omieszkam wysłać go Bocianowi jak będę wyjeżdżać :) :)


Pozdrawiam
Rafał
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 31.07.2009 12:38

OOOOO Jeżżżu, jak patrze na te fotki to chce ponownie jechać a wróciłem niespełna miesiąc temu. Gdybym miał bliżej to jak nic na weekend bym wyskoczył. Ale trzeba przyznać ze Ivo w brodzie dobrze wygląda.
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 07:47

Gregory napisał(a):Oprócz wspomnianej Dalmatyńskiej Kucy, w Borku jest jeszcze jedna knajpka (na samym końcu wsi). Tam nasze dzieciaki najchętniej jadały....pizzę :lol:
Pozdravki

Ta druga knajpka (zadaszony taras nad morzem) jest tuż przy parkingu obok "portu". Jej włascicielem jest producent wina z Potomja - Matuszko (ten od dwóch osłów na butelkach w przeciwieństwie do jednego osła z największej winiarni Dingac). To raczej bar (pizza i potrawy na zamówienie) i nie umywa się do Dalmatynskiej Kucy - w Dalmatyńskiej spotkałem we wtorek 28 lipca Makłowicza z Bikontem :D . Makłowicz kupił stary dom niedaleko Potomje ( nie mogę powiedziec gdzie, rozumiecie) i stamtąd pojawia się w Borku. Hobotnica ala Braenovic (specjalność knajpy) to WYSTRZAŁ!!!
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 08:20

Jadaccy napisał(a):
Bocian napisał(a):Dan Borka tez jest finansowany z prywatnej kasy tubylców...


Nikica była w pełni przygotowań do regat jak nas gościła (11-18.07), a puchary i medale czekały na zwycięzców !


W tym roku imprezy stowarzyszone z Dniem Borka odbyły się w końcu lipca. Mecz waterpolo potomjaków z korczulanami był w sobotę 25 lipca, zawody w łowieniu ryb i ribarska festa 28 lipca, występ orkiestry z Potomja w czwartek 30 lipca, regaty i festa zgodnie z tradycja w PIERWSZą sobote sierpnia czyli 1.08.2009
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.08.2009 20:32

Wczoraj zajechaliśmy do Borka - pięknie tam :)
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 11.03.2010 19:21

yskyerka napisał(a):Wczoraj zajechaliśmy do Borka - pięknie tam :)


Witajcie "Borkomaniacy" :D
wybieramy się do Villi Bella Vista w tym roku. Czy ktoś z Was tam był? widział to miejsce? może polecić lub nie polecić?

będę bardzo wdzięczna za wszelkie wpisy!
Pozdrawiam!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.03.2010 21:19

Chyba wszyscy do Borka jeżdżą do tej willi... :)
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 11.03.2010 21:39

Bocian napisał(a):Chyba wszyscy do Borka jeżdżą do tej willi... :)




:D ....może i tak jest, ale nikt później o tym nie pisze :lol:
póki co - nie poddaję się, czytam wszystkie Wasze wpisy...i proszę o więcej .
:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.06.2010 15:03

Dostałem info od Bobo, że są wolne miejsca w Villa Anadingač w terminie od 25,06 do 10,07 oraz od 03,07 do 10,07. Ten lipcowy termin to kilkanaście miejsc bo wczoraj ktoś zrezygnował a miał zarezerwowane oba domy całe...
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
Gloria

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 16.12.2010 12:16

Witam, w 2011 r. jedziemy do Dingac Borak villa Gloria. Mam prośbę ...mianowicie proszę o kontakt email znawców tej miejscowości w celu wskazania tego domu na mapie, którą sobie ściągnąłem z googli. Przeczytałem opis położenia ale mam wątpliwości. Można liczyć na pomoc ?

mój email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008
Re: Gloria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 17.12.2010 08:08

DarioG napisał(a):Witam, w 2011 r. jedziemy do Dingac Borak villa Gloria. Mam prośbę ...mianowicie proszę o kontakt email znawców tej miejscowości w celu wskazania tego domu na mapie, którą sobie ściągnąłem z googli. Przeczytałem opis położenia ale mam wątpliwości. Można liczyć na pomoc ?

mój email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam


Witam Dario,
byłam w Glorii w 2009 r. To jest pierwszy dom w Boraku. Jak zjedziesz za tunelem ok. 2,8 km będzie skręt w lewo do Dingaca (tablica reklamowa jest na rogu) ale ty pojedziesz dalej prosto i po lewej stronie będzie dość stromy zjazd do Glorii na parking- dom widać w głębi.
Pozdrowienia dla Stanki i jej rodziców.
A tak poza tematem to jesteś krewnym Patrycji? Ja z nią pracuję w jednej firmie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jedziemy do Borka... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone