Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedziemy do Borka...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 29.07.2009 14:00

Joan65 napisał(a):My wyruszamy w piątek o 8.00 rano, żeby na Dan Borkę przyjść wypoczętym. No to do zobaczenia!!!
Uzivajte


Joan65 a skąd wiesz, że Dan Borka odbędzie się właśnie w ten weekend? :cry: ( gdzieś na forum też wyczytałam, że jest to pierwszy weekend sierpnia, ale ja po cichu liczyłam na ten następny :cry: :cry: :cry: )
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 29.07.2009 14:38

Bocian napisał(a):Nie gadaj, pojeździłbyś na Carli... :devil:

pomidor ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2009 14:45

Ewa Zuber napisał(a):
Joan65 napisał(a):My wyruszamy w piątek o 8.00 rano, żeby na Dan Borkę przyjść wypoczętym. No to do zobaczenia!!!
Uzivajte


Joan65 a skąd wiesz, że Dan Borka odbędzie się właśnie w ten weekend? :cry: ( gdzieś na forum też wyczytałam, że jest to pierwszy weekend sierpnia, ale ja po cichu liczyłam na ten następny :cry: :cry: :cry: )

Bo to taka nowa świecka tradycja... :) Zawsze jest w pierwszy łikend sierpnia. Z tym, że Dan Borka to nie tylko łikend ale także i wcześniejsze dni, są wtedy organizowane różne rzeczy. Może więc w tym roku aby wszystko odbyło się w sierpniu przesuną Dan Borka na drugi łikend??? To takie luźne przemyślenia...
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 29.07.2009 14:49

Bocian napisał(a):
Ewa Zuber napisał(a):
Joan65 napisał(a):My wyruszamy w piątek o 8.00 rano, żeby na Dan Borkę przyjść wypoczętym. No to do zobaczenia!!!
Uzivajte


Joan65 a skąd wiesz, że Dan Borka odbędzie się właśnie w ten weekend? :cry: ( gdzieś na forum też wyczytałam, że jest to pierwszy weekend sierpnia, ale ja po cichu liczyłam na ten następny :cry: :cry: :cry: )

Bo to taka nowa świecka tradycja... :) Zawsze jest w pierwszy łikend sierpnia. Z tym, że Dan Borka to nie tylko łikend ale także i wcześniejsze dni, są wtedy organizowane różne rzeczy. Może więc w tym roku aby wszystko odbyło się w sierpniu przesuną Dan Borka na drugi łikend??? To takie luźne przemyślenia...


Ja nie wiem na pewno, to na forum przeczytałam że pierwszy łikend so.....
Zobaczymy. A co do drogi to już takimi jeździliśmy traktami po górach że nie będzie źle....
Dalmatina moja luba.....
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 29.07.2009 14:50

Bocian napisał(a): To takie luźne przemyślenia...

Życzyłabym sobie, aby te luźne przemyślenia okazały się prawdą :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2009 14:51

Posłałem poruku do Bobo, zobaczymy... :)
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 29.07.2009 14:59

Bocian napisał(a):Posłałem poruku do Bobo, zobaczymy... :)

Wiedziałam, że na Ciebie Bocian zawsze można liczyć. Prawdziwy gentelmen :lol:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 29.07.2009 15:04

Moondek, Joan65--macie rację, szkoda Borka i Bobo, i oczywiście widoków, ryb, muli.... urlopu
Będę się integrował z żoną na kamieniu patrząc w morze i ew popijając Dingaca.
Joan65--w relacji z Pakostane pokazałem jak robić sałatkę z hobotnicy.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2009 15:57

Dostałem info od Bobo, fešta na Dan Borka jest 1.08...
Poza tym jest heban i pogoda :)
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 29.07.2009 16:10

Jadaccy napisał(a): Acha, podobno jak będziecie tam w sierpniu powinien być już asfalt, tak jak do Trstenika. Tak przynajmniej mówiła Nikica.


W Glorii natomiast mówili, że to plany na jesień, po sezonie...Ciekawe zatem kiedy faktycznie doczekamy się tam asfaltu :?:
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 29.07.2009 16:23

Bocian napisał(a):Dostałem info od Bobo, fešta na Dan Borka jest 1.08...
Poza tym jest heban i pogoda :)

Niestety Bocian trochę mnie zmartwiłeś tą informacją, ale mam nadzieję, że impreza będzie tak świetna, że przeciągną ją do następnego dnia :wink: , a wtedy ja już tam będę. :D
Jadaccy
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jadaccy » 29.07.2009 16:41

Gregory napisał(a):
Jadaccy napisał(a): Acha, podobno jak będziecie tam w sierpniu powinien być już asfalt,..

W Glorii natomiast mówili, że to plany na jesień, po sezonie...Ciekawe zatem kiedy faktycznie doczekamy się tam asfaltu :?:


Ale biorąc pod uwagę, iż jest to fundowane z ich prywatnych kieszeni (właścicieli okolicznych domów) to i tak to będzie wyczyn, jakich w Polsce mało :!:
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 29.07.2009 16:50

Jadaccy napisał(a):
Ale biorąc pod uwagę, iż jest to fundowane z ich prywatnych kieszeni (właścicieli okolicznych domów) to i tak to będzie wyczyn, jakich w Polsce mało :!:


Całkowicie się z Tobą zgadzam. U nas raczej rzadko zdarzają się takie inicjatywy.....
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2009 17:02

Dan Borka tez jest finansowany z prywatnej kasy tubylców...
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 29.07.2009 17:06

Bocian napisał(a):Dan Borka tez jest finansowany z prywatnej kasy tubylców...


A mówią, że Polak potrafi :)

My niestety bywamy w Borku w lipcu i omija nas ta cała super fiesta :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Jedziemy do Borka... - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone