Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie żarełko do Chorwacji?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 31.05.2006 19:53

Drodzy forumowicze...
Kazdy z nas ma za soba jakaś historię podrozowania,biwakowania, nocy pod namiotem czy to w Bieszczadach, ,Borach Tucholskich czy boskiej Kotlinie Kłodzkiej lub w innych miejscach swiata...co za tym idzie ma swoj wlasny sposob na radzenie sobie z prowiantem. Nie ma o co sie kłócić.
W moim domu gotuję tylko i wylacznie ja,nawet kanapki zonie do pracy robie.Ot takie juz mam hobby, ze lubie robic schabowy czy łazanki.Dlatego do Cro biore swoje proste podstawowe skladniki i na miejscu czekam na co mnie najdzie ochota.
Jak nie mam ochoty gotowania, to idziemy na obiad w miasto i jem miejscowe portawy z duza ochota (potem probuje je zrobic w Polsce).
Jak mam ochote to gotuje i tyle.
I nie ma tutaj najmniejszego znaczenia zasobnosc portfela,zarabiam jak wiekszosc na zycie ciezka praca,moja zona rowniez, dlatego wypoczywam za swoje w swoj wlasny sposob i nie powinno to nikogo obchodzic.
Zatem jedzmy jak chcemy, pijmy co chcemy,uprawiajmy sex z kim chcemy :D i przestanmy sie klocic o pierdoly.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 31.05.2006 20:40

Januszku - powiem Ci szczerze stać mnie bez uszczerbku dla życia po wakacjach jadac na Chorwacji stołować się w knajpach a wcale mi na tym akurat nie zależy. Owszem czasem odwiedzamy konoby różnej maści jadąc gdzieś coś zwiedzać, chodzę z rodzinką wieczorami na lody jakieś piwko lub winko, nie zabieram gór jedzenia z Polski (bo wyszłoby taniej) ja po prostu lubię pichcić szczególnie jeśli jeszcze można robić eksperymenty z specjałami dostępnymi w Chorwacji - ja to po prostu lubię - usiąść sobie z rodzinką na tarasie własnego apartmana z widokiem na Jardan i zjeść wcześniej przygotowany obiadek. Nikt mi nie patrzy do talerza, nikt nie patrzy jak chcę sobie w zębach podłubać albo podrapać się po d...e :lol: Zaraz po obiadku mogę się wygodnie położyć na leżaczku i strzelić 20 min drzemki jak na porządnego Polaka przystało lub wypić piwko prosto z lodóweczki leżąc na leżaczku w kąpielówkach (wg mnie łażenie po knajpach w stroju plażowym świadczy o braku kultury) :?
A przygotowanie i pozmywanie zajmuję najczęściej mniej czasu niż oczekiwanie w dobrej knajpie w porze obiadowej. :D

Jeszcze tylko 72 dni 8) :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 31.05.2006 20:43

blacha - to Ty podobny model jak ja jesteś z tym robieniem eksperymentów w kuchni i szykowaniem jedzonka :wink: Ale nasze kobity powinny być wdzięczne co :?: nie :?: :lol:

Ps.
,uprawiajmy sex z kim chcemy
a mówiłeś to żonie :twisted: :lool:
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 31.05.2006 21:31

rich72 napisał(a):blacha - to Ty podobny model jak ja jesteś z tym robieniem eksperymentów w kuchni i szykowaniem jedzonka :wink: Ale nasze kobity powinny być wdzięczne co :?: nie :?: :lol:

No przy nasz to pewnie z głodu nie pekną...:-)

Ps.
,uprawiajmy sex z kim chcemy
a mówiłeś to żonie :twisted: :lool:


Nie mowilem, po co?
...jakies rewolucyjne dogmaty mnie nachodza....:-)

Text sponsorowany i ściśle ukierunkowany na małżonke szanowną

Ja to sie nie szwendam,bo kocham bardzo i szanuję małżonkę moją kochaną jedyną i pierworodną, pierwszą i ostatnią, moją skarbnicę wiedzy totalnej ,tę która mi oczy na swiat otwiera , spojrzenie i poglądy kształtuje.:-)
koniec textu sponsorowanego i ukierunkowanego na małżonke
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 01.06.2006 10:34

a to Ty umieściłeś na allegro ogłoszenie treści:
"Sprzedam encyklopedię Britannica 24 tomową z powodu wejścia w związek małżeński - żona zawsze wszystko k.... wie lepiej" :wink:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 01.06.2006 10:47

blacha napisał(a):[Ja to sie nie szwendam,bo kocham bardzo i szanuję małżonkę moją kochaną jedyną i pierworodną, pierwszą i ostatnią, moją skarbnicę wiedzy totalnej ,tę która mi oczy na swiat otwiera , spojrzenie i poglądy kształtuje.:-)
koniec textu sponsorowanego i ukierunkowanego na małżonke


Hej blacha,jakby mąż tak mnie wychwalał to od razu zastanawiałabym się co też on tak słodzi?Pewnikiem na sumieniu cos musi mieć :D :D :D
Myśli Twojej szanownej małżonki tez pewnie w tym kierunku śmigają.
Zaufaj mi,wiem co mówię-laaata praktyki :) :)
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 01.06.2006 12:28

:D ...eee,nie , no coś ty....
..ja po prosty święty człowiek jestem... :D
**Janek**
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) **Janek** » 15.08.2006 16:31

darek1 napisał(a):Malenna niestety mowisz jakbys była rozkapryszoną jedynaczka , która nigdy nie zaznała trudów życia. Po pierwsze wielu nowobogackich obnosi się swoim prymitywnym zachowaniem i traktuje z góry mniej zamoznych ale madrzejszych od nich. To jest tak jak na scenie politycznej naszego kraju, tacy jestesmy w większości . Nasze Polskie jedzenie jest o wiele lepsze i smaczniejsze niz w wielu krajach południowych i chorwacji to też dotyczy. Co nas różni, to to że tam nie bardzo jest co zjeśc i kupić w sklepie, wielu z nas zabiera ze soba jedzenie choćby z tego wzgledu. Nie zazdroszcze nikomu bo nie mam czego, chyba że ich głupoty. Gotuję i zmywam bo to mi odpowiada i pichcenie urozmaica mi pobyt na urlopie. Gotowanie nie zabiera wiele czasu. Skoro masz jedno dziecko i sobie nie radzisz to się nie dziwie że nie lubisz garkuchni. Nic nie poradze, że co poniektórzy sa bardzo wygodni, tylko za zauwazyłem ze najczesciej są mocni w mowie , natomiast nie w czynach. Napewno bedą i takie osoby na forum , które może mnie będą krytykowąc, ale ja nie mam czego sie obawiać tym bardziej wstydzić. No bo czego sie wstydzić tego ze doskonale sobie radze za granica, ze potrafie gotować a nie tylko czytać ksiązki i jadac podgrzewane wielokrotnie dania w kanjpach. Musze jeszcze dopowiedzieć , że gotowanie na kwaterach czy campingach najczesciej integruje społeczność turystyczna a nie dzieli. Pozdrawiam wszystkich. Prosze juz nic nie mówić o oszczedzaniu. Bowiem w wiekszosci sami to robicie i nie obrazajcie osób których nie stac jest na pobyt ze wzgledu na brak pieniedzy. Część z nich radzi sobie doskonale , miedzy innymi zabierajac zywność z kraju. Im wielokrotnie wiecej sie od zycia nalezy niz wielu nowobogackim cwaniakom spod kantoru, i spółek z udziałem skarbu państwa, i świata pseudopolityki i korupcji poczynając od sejmu, rządu i senatu na włascicielu budki z piwem kończąc


Darku! Zupełnie nie masz się czego wstydzić - Twoje wypowiedzi trafiają w sedno sprawy - tak trzymać! Dziwię się tym, którzy łapiąc Cię za słówka krytykują tak trafne sądy i trzeźwą ocenę sytuacji. Pozdrawiam serdecznie! :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jakie żarełko do Chorwacji? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone