Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie produkty spożywcze z Polski na camping?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.07.2013 23:04

CroAna napisał(a):
Co ciekawe, na naszym kempingu, małym, tanim, przydomowym,(...) koszt wakacji to było dojazd, nocleg i piwo (dorośli, z dziećmi itd) jeżdżą tak od lat i bardzo sa zadowoleni, i wolą to niż RODOS :roll:

Cześć Ita! :) już jakiś czas temu miałam pytać (nie byłam nigdy na kempingu i chyba zacznę żałować, gdy tak czytam...)- zabieracie namioty czy ciągniecie przyczepę? czy kamperek? jak to najczęściej wygląda? ile luda na takim , jak piszesz, małym campie?
pozdrowionka :papa:

my zabieramy duży namiot, większość na tym campie śpi w namiotach, choć i kamper się zdarzył i przyczepka.
byłam 2 razy w apartamentach i 3 razy pod namiotem, jak na razie nie zapowiada się, że wrócę do apartmana. Namiot to zupełnie inna bajka, całą dobę jest się na dworze i to jest piękne!
na tym kempingu gdzie my się zatrzymujemy jest max 10 namiotów
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 19.07.2013 23:14

Dzięki! myśle, że warte doświadczenia. i wcale się nie dziwię, że ludzie pytają, co przyszykować, co zakupicitd. toż nie trzeba dużej wyobraźni, by domyślic się, że to zupełnie inna bajka, niezależnie do tego, że i w ap.i na campie jest kuchenka itd..
mnie powstrzymuje tylko to, że jak doskwiera upał po powrocie z plaży, to się człek chroni w klimatyzowanym pomieszczeniu...
poza tym pewnie przygoda extra ! :boss: :papa:
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.07.2013 23:19

po plaży to się człowiek kładzie na hamaczku w cieniu z kawką mrożoną i gazetką lub książką. Jak do tego jest jeszcze baklava to już w ogóle szał ciał :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 20.07.2013 11:17

ita napisał(a):po plaży to się człowiek kładzie na hamaczku w cieniu z kawką mrożoną i gazetką lub książką. Jak do tego jest jeszcze baklava to już w ogóle szał ciał :D


czyli sposób na upał :D
Ita, w ten sposób powiększyłaś listę artykułów niezbędnych do zabrania :mrgreen:
muszę się uśmiechnąć po przepis na tę kawę mrożoną, bo tak często zachawalasz, że... :P
a ten hamaczek to normalnie...:)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 20.07.2013 12:44

ita napisał(a):po plaży to się człowiek kładzie na hamaczku w cieniu z kawką mrożoną i gazetką lub książką. Jak do tego jest jeszcze baklava to już w ogóle szał ciał :D


Aż się rozmarzyłam. Też jestem ciekawa, jak zrobić tą kawę mrożoną?
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 20.07.2013 13:05

My najczęściej kupujemy lody waniliowe lub śmietankowe ( jeśli jest sklep na campie) i zaparzamy sobie do tego mocną kawę. Do dużego kubka kawa, potem lody i na hamak ;-)
Na niektórych campach są kostkarki do Lodu ( 2-5kun za "porcję" - 2-3kg!) np camp Cikat na Losnji
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 20.07.2013 16:02

Na niektórych campach są kostkarki do Lodu ( 2-5kun za "porcję" - 2-3kg!) np camp Cikat na Losnji


oooo...to za dużo na kawę :roll: :lool:
chyba, że dla całego campu :mrgreen:
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 20.07.2013 20:15

Podałem to jako alternatywę i pomysł! :D :idea: "Nadmiar" do wykorzystania np z piwkiem w lodzie :smo:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 20.07.2013 20:17

Pewnie!od nadmiaru głowa nie boli :D znaczy...lodu :papa:
stas82
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stas82 » 21.07.2013 08:17

witam pierwszy raz jedziemy szukam info na temat slatiny jakie plaże i rozrywki dla dzieci 3-7 lat
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 21.07.2013 09:07

stas82 napisał(a):witam pierwszy raz jedziemy szukam info na temat slatiny jakie plaże i rozrywki dla dzieci 3-7 lat

Raczej nie ten temat :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.07.2013 10:54

Ślązak napisał(a): ... "Nadmiar" do wykorzystania np z piwkiem w lodzie :smo:


Chyba nic bardziej nie zabija piwa niż wpakowane do niego kostki lodu :(

Proszę o kolejne wpisy w temacie odnośnie zabranego jedzenia z PL na camping bez lodówki w HR

Dzięki
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 21.07.2013 11:17

piotrulex napisał(a):
Ślązak napisał(a): ... "Nadmiar" do wykorzystania np z piwkiem w lodzie :smo:


Chyba nic bardziej nie zabija piwa niż wpakowane do niego kostki lodu :(

Proszę o kolejne wpisy w temacie odnośnie zabranego jedzenia z PL na camping bez lodówki w HR

Dzięki[/quote
hej :D a ja myślę, ze autorowi chodziło o to, by to piwo wsadzić do lodu :oczko_usmiech: :papa:
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 21.07.2013 15:16

Widać, czasem trzeba skróty myślowe rozwijać: OCZYWIŚCIE< ŻE DO PIWA NIE WRZUCAMY LODU!!!!! Natomiast możemy puszki lub butelki obłożyć kostkami lodu jeśli ich mamy w nadmiarze. Pozdrawiam rozumiejących :D
japu
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) japu » 21.07.2013 15:20

Wczoraj wrocilismy z kampingu na Istrii.
Co zabrac do jedzenia?
Mieso w sloikach :) - nie wiem czemu ale w Chorwacji cena miesa zabija - nawet w marketach. Filet z kurczaka kosztuje w Konzumie/Kauflandzie prawie 60kun/kg
Cena makaronow/kaszy etc jakies +20% tego co w Polsce.
Zabralismy troche puree, troche kuskusu, troche kaszy i makarow. Do tego kilka sloikow z miesem zrobionym w Polsce.
Wody nie oplaca sie brac - w Kauflandzie kolo Puli kosztowala tyle co w Kauflandzie w Krakowie.
Ser zolty rowniez drogi, serki do smarowania ok, nie ma sensu brac strasznych ilosci.

Jakby co to mam gdzies paragony wiec sluze cenami kurczakow, parowek, picia, lodow etc ale srednio mozna liczyc +20%.

PS. A propos lodowki - mialem zwykla - elektryczne sa do kitu. Na kazdym szanujacym sie kampingu mozna pozyczyc lodowke i mrozic wklady w ichniejszym markecie.
Bez lodowki masakra - wszystko wam sie zepsuje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jakie produkty spożywcze z Polski na camping? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone