Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 17.07.2016 14:48

michal301 napisał(a):Bardzo polecam mapy here. Spisały się znakomicie :)

Właśnie też jeżdżę na here. Pisałem kilka postów wyżej i również polecam szczerze... :papa:
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 17.07.2016 15:26

I ja w tym roku pojadę z Here do Chorwacji
ART74
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ART74 » 17.07.2016 20:13

A ja się pochwale , w tym roku pojechałem nie używając nawigacji , z domu pojechałem na autostradę A1 w Czechach kierowałem się na Brno , Wiedeń , Graz , Zagrzeb , i na Split i zjechałem na Makarską wydaje mi się że prosta droga
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.07.2016 20:23

ART74 napisał(a):A ja się pochwale , w tym roku pojechałem nie używając nawigacji , z domu pojechałem na autostradę A1 w Czechach kierowałem się na Brno , Wiedeń , Graz , Zagrzeb , i na Split i zjechałem na Makarską wydaje mi się że prosta droga


Sam się zawsze zastanawiam po co mi nawigacja na trasie do Chorwacji, żona mi mówi: żebyś miał się z kim pokłócić" :oczko_usmiech: :mrgreen:
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 17.07.2016 20:35

dids76 napisał(a):
ART74 napisał(a):A ja się pochwale , w tym roku pojechałem nie używając nawigacji , z domu pojechałem na autostradę A1 w Czechach kierowałem się na Brno , Wiedeń , Graz , Zagrzeb , i na Split i zjechałem na Makarską wydaje mi się że prosta droga


Sam się zawsze zastanawiam po co mi nawigacja na trasie do Chorwacji, żona mi mówi: żebyś miał się z kim pokłócić" :oczko_usmiech: :mrgreen:


Przydaje się. No chyba, że jedziesz wyłącznie autostradą i zatrzymujesz na stacjach benzynowych. Ale jak chcesz zjechać na obiad do dobrej czardy na Węgrzech albo masz nocleg gdzieś daleko od szosy, to wtedy doceniam.

Kiedyś na trasie do Bułgarii nocowalismy w małym rumunskim hoteliku. Dojechaliśmy tam po ciemku, bez navi mielibyśmy spore problemy ze znalezieniem tego miejsca.
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 17.07.2016 20:53

ART74 napisał(a):A ja się pochwale , w tym roku pojechałem nie używając nawigacji , z domu pojechałem na autostradę A1 w Czechach kierowałem się na Brno , Wiedeń , Graz , Zagrzeb , i na Split i zjechałem na Makarską wydaje mi się że prosta droga

Pochwalam.
Tak też się da tym bardziej, że oprócz oznakowania pionowego jest poziome ze skrótami państwa lub miejscowości.
Zabłądzić to jest sztuka.
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 17.07.2016 21:29

Z Polski płd.-wsch. nie mam jak się jak zgubić do Chorwacji, ale człowiek chyba dla wygody ją włącza, tak na wszelki wypadek
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 17.07.2016 22:23

wielbiciel napisał(a):
ART74 napisał(a):A ja się pochwale , w tym roku pojechałem nie używając nawigacji , z domu pojechałem na autostradę A1 w Czechach kierowałem się na Brno , Wiedeń , Graz , Zagrzeb , i na Split i zjechałem na Makarską wydaje mi się że prosta droga

Pochwalam.
Tak też się da tym bardziej, że oprócz oznakowania pionowego jest poziome ze skrótami państwa lub miejscowości.
Zabłądzić to jest sztuka.

Dokładnie ja już tyle razy jechałem tymi drogami że znam je na ślepo, i w przypadku zwykłej nawigacji to chyba tylko po to ją człowiek włącza żeby wiedzieć ile kilometrów zostało i na która godzinę dojedzie :D
W przypadku nawigacji online to już inna bajka bo ta może być bardzo pomocna i sama znajomość drogi może nie wystarczyć :D
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 22.07.2016 22:53

Przetestowałem TomToma po drodze i nie jest źle jako mapy offline spokojnie v dają radę wiadomo jak to z mapami offline jak coś remontują albo stawiają nowy most to nie zawsze te mapy są w 100% zgodne z rzeczywistością. Ale powiem wam że jako informacja o korkach w trybie online wydaje mi się że TomTom sprawdził się znakomicie nie dość że podawał ile czasu stracimy przez korek to jeszcze praktycznie idealnie wyznaczał jego początek i koniec
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Nawigacja na androida

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 24.07.2016 09:18

Witam, posiada ktos Sygica albo iGo na androida i moglby sie podzielic? ;)
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1620
Dołączył(a): 22.06.2005
Re: Nawigacja na androida

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 24.07.2016 09:48

rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Nawigacja na androida

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 24.07.2016 10:07


Troche poczytałem, jednak nikt nie chwali się skąd pobrać sygica lub iGo a dla pewnosci wolał bym mieć nawigacje żeby nie zabłądzić po drodze ;)
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 24.07.2016 10:10

zaako napisał(a):Właśnie w tym roku zamierzam z nią jechać,zobaczymy jak się sprawdzi.Ostatnie lata jeżdziłem z RNS Vw i była OK,ale Vw juz nie ma :)

Miales RNS-D czy RNS-E?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002
Re: Nawigacja na androida

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 24.07.2016 10:30

rafal1435 napisał(a):Troche poczytałem, jednak nikt nie chwali się skąd pobrać sygica lub iGo a dla pewnosci wolał bym mieć nawigacje żeby nie zabłądzić po drodze ;)


Sygica pobierzesz z Google Play.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.07.2016 10:59

U nas też świetnie sprawdziła sie Here. Ale faktycznie droga jest tak łatwa, że jeśli się nie zbacza z trasy to bez problemu po znakach się trafi a jak ktoś jedzie kolejny raz to już w ogóle :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone