Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - komary?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.07.2013 09:43

joanna młodzik napisał(a):Na Istrii byłam w sierpniu zeszłego roku . Tak jak w całej Chorwacji - ani jednej sztuki choćby jednego komarka , muszki, meszki czy innych paskuctw. Wieczory spędzone na tarasie bez bzyczenia i kąsania - bezcenne...


Bzdury na kółkach!
Taaa... tak jak w CAŁEJ Chorwacji...
AKURAT!
Jak to niby sprawdziłaś? :lol:
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 29.07.2013 09:53

Byłam 6 razy w Chorwacji , od Dubrovnika po Istrię i sporo miejsc odwiedziłam , nie widziałam żadnego komara.
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 29.07.2013 15:14

No to straszna sprawa w Chorwacji są komary ! Chyba przestane jeżdzić na urlop br br ... tyle dziadostwa lata.
A tak z ciekawości gdzie wy mieszkacie w kraju że nie ma komarów tylko na wakacjach je widzicie i to co niektórzy nawet 4szt ?
:papa:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13439
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 18.08.2013 19:11

Autor wątku zadał proste pytanie:
8szymon8 napisał(a):Teraz jedziemy w tym samym okresie, ale właśnie na Istrię - Pula, i zastanawiamy się co z tymi komarami? Brać coś czy nie ma potrzeby :mrgreen: ?

Tam gdzie nocowaliśmy, czyli w Ravni, komary były. Nie była to jednak żadna plaga. Wystarczy zabrać jakiś środek przeciw tym insektom, zrobić przegląd kwatery przed snem i po kłopocie. Bez demonizowania, aby tam nie jeździć, bo zjedzą. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria - komary? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone