Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 28.09.2020 16:11

A mnie urlop Chorwacji zawsze kosztuje tyle samo :mrgreen:
Czyli tyle, ile chcę na niego wydać i w jaki sposób chcę to uczynić :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Jak ma być skromnie, to jest skromnie, jak jest ochota na szaleństwo, to tak jest :mrgreen:
Raz było 5 tysięcy, raz 8 tysięcy, a innym razem 14 tysięcy. I powiem tak; nie zawsze więcej znaczy lepiej :mrgreen: :oczko_usmiech:
Za każdym razem najważniejsze jest to: Tam odpoczywam, CRO lubię ja i cała rodzina :hut: :mrgreen: :oczko_usmiech:
Ile to kosztuje???, nie zastanawiam się nad tym więcej, niż to warte :mrgreen:
Warto też sobie przypomnieć przysłowie: ..Co się nie najesz, to się i nie naliżesz..
tbrek
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 18.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tbrek » 28.09.2020 23:47

Co roku z ciekawości sprawdzałem ile mnie takowy urlop kosztował, i tak od 15 lat, aż do tego wyjazdu. Był tak wyczekiwany, z nerwowością czy damy radę jechać i wrócić bez zbędnych ceregieli, i po raz pierwszy nawet karty nie sprawdziłem, dobrze spędzony czas wart więcej od każdej wydanej złotówki. Takiego podejścia życzę każdemu - szczególnie w obecnym czasie.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 29.09.2020 07:06

Kapitańska Baba napisał(a):Uwierz nie każdy jacht i nie każdy rejs to luksus w ogólnie przyjętym tego słowa znaczeniu :oczko_usmiech:

Za dwa lata na moje okrągłe urodziny planuję czarter przynajmniej na tydzień, dużego jachtu. Nie wim, czy skiperem będzie moja córka (jak uda jej się do tego czasu zdobyć pełne uprawnienia) czy trzeba będzie wziąć jacht ze skiperem :) . Ja niestety dorobiłem się tylko żeglarza :P .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.09.2020 08:46

Ja też w tym roku nie zrobiłam dokładnych podsumowań po powrocie z wakacji 8O 8O A wyjazdów było już 3.... Jakoś przeżyję :mrgreen:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 29.09.2020 13:02

SebastianM napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):Uwierz nie każdy jacht i nie każdy rejs to luksus w ogólnie przyjętym tego słowa znaczeniu :oczko_usmiech:

Za dwa lata na moje okrągłe urodziny planuję czarter przynajmniej na tydzień, dużego jachtu. Nie wim, czy skiperem będzie moja córka (jak uda jej się do tego czasu zdobyć pełne uprawnienia) czy trzeba będzie wziąć jacht ze skiperem :) . Ja niestety dorobiłem się tylko żeglarza :P .

.........do 38 można wziąć na żeglarza :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.09.2020 13:02

SebastianM napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):Uwierz nie każdy jacht i nie każdy rejs to luksus w ogólnie przyjętym tego słowa znaczeniu :oczko_usmiech:

Za dwa lata na moje okrągłe urodziny planuję czarter przynajmniej na tydzień, dużego jachtu. Nie wim, czy skiperem będzie moja córka (jak uda jej się do tego czasu zdobyć pełne uprawnienia) czy trzeba będzie wziąć jacht ze skiperem :) . Ja niestety dorobiłem się tylko żeglarza :P .


Świetny pomysł. Trzymam kciuki aby Córa mogła być Twoim skiperem :wink:
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 02.10.2020 00:12

Skimir napisał(a):

Za 25 dni


Ja i żona,ze względu na pracę nie mozemy sobie pozwolić na tak długi urlop, wiec zostaje nam max 14 dni na bogato :wink: :P
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 02.10.2020 08:06

lew napisał(a):
SebastianM napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):Uwierz nie każdy jacht i nie każdy rejs to luksus w ogólnie przyjętym tego słowa znaczeniu :oczko_usmiech:

Za dwa lata na moje okrągłe urodziny planuję czarter przynajmniej na tydzień, dużego jachtu. Nie wim, czy skiperem będzie moja córka (jak uda jej się do tego czasu zdobyć pełne uprawnienia) czy trzeba będzie wziąć jacht ze skiperem :) . Ja niestety dorobiłem się tylko żeglarza :P .

.........do 38 można wziąć na żeglarza :lol:

W planach jest jacht klasy Bawaria 50 , coś w tym stylu, więc z moim patentem mogę co najwyżej liny klarować :) .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2020 21:15

Zamiast tego "jachtu" ( jeżeli można to tak nazwać ) wynajmij sobie porządny kamper, radocha będzie większa :wink:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 02.10.2020 21:17

alechandro napisał(a):Zamiast tego "jachtu" ( jeżeli można to tak nazwać ) wynajmij sobie porządny kamper, radocha będzie większa :wink:

8 osób będzie w sumie, więc...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.10.2020 21:23

SebastianM napisał(a):
lew napisał(a):.........do 38 można wziąć na żeglarza :lol:

W planach jest jacht klasy Bawaria 50 , coś w tym stylu, więc z moim patentem mogę co najwyżej liny klarować :) .


Aż tak to nie - pewnie byś bez problemu poprowadził taki jacht ale po co ryzykować? Nigdy nie wiadomo co Cię spotka w czasie rejsu - zdarzają sie przykre niespodzianki. Po co psuć sobie czas wolny? Lepiej aby jako skiper była osoba mająca odpowiednie uprawnienia (w tym wypadku J.S.M) :D
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 02.10.2020 22:21

alechandro napisał(a):Zamiast tego "jachtu" ( jeżeli można to tak nazwać ) wynajmij sobie porządny kamper, radocha będzie większa :wink:

.....można i kampera i "łódkę" (skoro nazwa ci nie pasuje mimo ,iz...) vide" Jacaki "- to jest dopiero radocha :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.10.2020 18:51

Nie nazwa tylko ten pseudo jacht :D
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 03.10.2020 19:18

... ... zwał ,jak zwał :lol: Możesz to coś nazywać jednostką pływającą , skoro tak cię ta nazwa" bulwersuje" :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.10.2020 19:30

alechandro napisał(a):Nie nazwa tylko ten pseudo jacht :D


A co jest z nim nie tak jeśli można zapytać?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 807
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone