Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 09.06.2010 07:39

CinnamonGirl jak chcialabys zamieszkac w porcie lub jego okolicach to moge podac ci 3 hasla do 5 HotSpotow :) 2 takie same :D, pewnie jedna firma albo osoba konfigurowala. Ale to z Tamtego roku, mysle ze przez rok nikt nie zmieniał ;).
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 09.06.2010 18:10

CinnamonGirl napisał(a):
Joanka23 napisał(a):I mam to samo pytanie co CinnamonGirl, dlatego pozwolę sobie je powtórzyć:
CinnamonGirl napisał(a):Skoro piszesz znaczy ze masz dostep do netu, czy orientujesz się (jako stały bywalec) czy są w Podgorze jakies darmowe hot spoty?



Ja dostałam odpowiedz na maila więc pozwole sobie przytoczyć
"W centrum Podgory przy parkingu jest hot spot, ale zabezpieczony - reklamują go więc mysle ze za jakąs oplatą dostajesz hasło"

Z tego wynika ze raczej nie.


Dzięki CinnamonGirl! :D tej informacji będę się trzymać i może mi się uda namówić męża, żeby laptopa zostawił w domu :wink: koszty rachunków za komórki po powrocie z Chorwacji też już mu wydrukowałam :evil: więc jest szansa na wyłączenie komórki :wink: no coraz bardziej realne wydają mi się te dwa tygodnie wolnego :wink: :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 10.06.2010 11:37

Jak sobie pomyśle ze jutro ruszam do Podgory a za 2 dni bede moczyć się w Jadranie ... to mi sie buźka śmieje :)

Jedyne zmartwienie to takie czy miski 18l do których włożę balkonowe kwiatki przy obecnie panujących upałach wystarczą ...
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 10.06.2010 11:46

CinnamonGirl napisał(a):Jak sobie pomyśle ze jutro ruszam do Podgory a za 2 dni bede moczyć się w Jadranie ... to mi sie buźka śmieje :)


a my wszyscy zazdrościmy... :)
Powodzenia.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2010 12:04

CinnamonGirl napisał(a): miski 18l


Brzmi nęcąco...jeśli w Rudzie,mogę do nich zajrzeć za tydzień ;)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 10.06.2010 12:52

new1984 napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Jak sobie pomyśle ze jutro ruszam do Podgory a za 2 dni bede moczyć się w Jadranie ... to mi sie buźka śmieje :)


a my wszyscy zazdrościmy... :)
Powodzenia.
dokładnie...:) my jeszcze zaraz idziemy na plażę,wieczorem jedziemy, a już zazdrościmy, ze nie zostajemy dłuzej, zwłaszcza, że pogoda super - jedyny problem to fakt, że od 4 dni nie widziałem jednej chmurki i zero wiatru, nawet na plaży.

P.s. Relacji cd. po powrocie a to z powodu upału, konieczności plażowania i zajmowania się dziećmi oraz smutnego obowiązku degustacji, rewelacyjnych przysmaków na bazie rakiji :wink: pochodzących z konoby właścicieli.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 10.06.2010 13:43

hepik napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a): miski 18l


Brzmi nęcąco...jeśli w Rudzie,mogę do nich zajrzeć za tydzień ;)


hepik, na Ciebie zawsze można liczyć :lol:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 10.06.2010 19:01

hepik ano w Rudzie ;)

Marek Bodzioch - mam nadzieje ze pogoda się utrzyma. Ale pamiętając co narobiłam rok temu - ja do Chorwacji i załamanie pogody tez ;) to ja jednak sie boję ;) dzinsy biorę na wszelki wypadek.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone