Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 04.06.2010 09:26

Bodzioch Marek napisał(a):
powoli, powoli;)


... powoli ...czekamy ! :wink: :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2010 16:26

Marek to fotograf, podobnie jak arekwroc, więc zdjęciu wrzuci po powrocie jak "obrobi" :wink:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 07:49

cd 04.06.2010 -cały dzień na plaży, wieczorkiem z pomocą gospodarza Milivoja ugrilowalismy cevapi.
05.06.2010 wstałem wyspany 0 4.15 i poszedłem na przedwschodni spacer, mialem nadzieje na jakies fajne światło do zdjec, niestety, tylko kilka fajnych chmurek, a słońce też wschodzi za pasmem górskim i lipa.Jednak troche jodu nie zaszkodzi. Ponoc zanim zaswieci słońce jest go tutaj dużo. Reszta dnia jak dzieńpoprzedni, nawet pozostałe cevapi i kiełbaske (z tego samego miesa co cevapi tylko w jelicie - polecam - nazwy nie znam ) wszamaniliśmy ze smakiem.Masło drogie, margaryny nie lubię więc powoli zaczynam sie przekonywać do maczania chleba w oliwie, a tę Dubrawka ma tu rewelacyjną, a zastaliśmy ją w zestawie do apartamentu w kuchni, razem z sardelami w oliwie piekielnie słonymi,ale ten smaczeeek..:).Z tym deliktesem też były jaja bo zagryzałem nimi piwko i dopiero Milivoj wytłumaczył, że to jedna się na chleb, czy bułke nakłada i delektuje smakiem:D.
06.06.2010 Wczoraj wieczorem o 19.30 było 26stC teraz jest 7.40 i mamy 21stC - temperatury dla nas idealne bo w dzień mamy ok 29-30stC-robimy sniadanko i na plażę. Woda przy brzegu juz naprawdę ciepła, a i dalej nie jest tragicznie:)

wiecej już pisać nie będę, bo co kogo obchodzi, że ktoś co dzień na plażę chodzi, czy cevapi, kurczaka czy rybke grilluje. Jak będzie cos ciekawego to napiszę. Zdjeć wrzucę kilka jak mi się uda cos tu na 9" netbooku z nimi zrobić??
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 09:26

kilka zdjęć, nie wiem jakiej jakości??
Obrazek
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 09:40

2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6
Obrazek
7.
Obrazek
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 06.06.2010 10:07

Marku przeciez mialabyc Grecja ? ;) jak to ???
A tu znow widze Podgore.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 10:34

nagle kobita stwierdziła, że dla dzieci i dla nas każda godzina jazdy bedzie trudna, trochę miała racji
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2010 13:03

[quote="Bodzioch Marek"]kilka zdjęć, nie wiem jakiej jakości??

Kadry i ujęcia świetne.
Kolory troche dziwne ale z zawodowcami nigdy nie wiadomo ;)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 16:05

hepik napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):kilka zdjęć, nie wiem jakiej jakości??


Kolory troche dziwne ale z zawodowcami nigdy nie wiadomo ;)
poprawię na normalnym monitorze, tutaj mam netbook MSI 10" wiec nawet nie widzę jak mocniej po kolorkach pojadę :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 06.06.2010 16:17

Oj, jak dobrze sie czyta mając świadomość że my będziemy w Podgorze za 6 dni :). I mam nadzieje ze pogoda utrzyma się dużo dłuzej niz tylko tydzień ;)
Jak z obłożeniem u twojego gospodarza ;)? Adresik mam zanotowany na wszelki wypadek . :lol:

No i grzać nam wodę w morzu ;) ja to mogę i w zimnej siedzieć ale chłopa mam delikatnego ;)

Skoro piszesz znaczy ze masz dostep do netu, czy orientujesz się (jako stały bywalec) czy są w Podgorze jakies darmowe hot spoty?
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.06.2010 16:40

CinnamonGirl napisał(a):Oj, jak dobrze sie czyta mając swiadomość że my będziemy w Podgorze za 6 dni :). I mam nadzieje ze pogoda utrzyma się dużo dłuzej niz tylko tydzień ;)
Jak z obłożeniem u twojego gospodarza ;)? Adresik mam zanotowany na wszelki wypadek . :lol:

No i grzać nam wodę w morzu ;) ja to mogę i w zimnej siedzieć ale chłopa mam delikatnego ;)
mówiłem im o tobie, mysle że miejsca powinny byc bo pytali w ile osób itp. Nie chce tu smiecić wiec napisz jak coś chcesz wiedzieć na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl moge ci też podać namiary na skypa, a mam kamerke to ci mogę pokazać jak to tu wyglada. Naprawdę polecam, ludzie przegoscinni, przesympatyczni, do dyspozycji ogród, wielki, grill, wifi itp. w niektórych apartamentach mają (w naszym też) klimę. Żeby nie było, że chcę ich reklamować... Nie mam z tego tytułu ani grosza, wrecz powiem, że nie na reke mi reklamowac miejsce do którego jeżdżę zwłaszcza, że zawsze w ostatniej chwili rezerwuję.
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 08.06.2010 17:09

Bardzo fajna relacja.
Najlepsze zdjęcia jakie widziałem w relacjach z podrózy na tym forum.

Ja w tym roku pierwszy raz do Cro. Wybór padł na Igrane, choć miało być Tucepi.

Dobrze słyszeć, że woda już ciepła. Co to będzie jak pojadę na początku Września..

Pozdrawiam,
Bartek
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.06.2010 20:32

Btk201 napisał(a):Najlepsze zdjęcia jakie widziałem w relacjach z podrózy na tym forum.
Bartek

Mnie się nie podobają ,jakieś takie sztuczne i sztucznie ubarwione no i ten bodzioch pl w kącie zdjęcia.
Ważne,że facet lubi Chorwację i do niej jeżdzi, więc zdjęcia będą mu wybaczone. :wink:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 09.06.2010 01:00

Też się dopisuję do śledzących tą relację. :D

Zdjęcia fajne, bo inne :wink: mnie się podobają :D

I mam to samo pytanie co CinnamonGirl, dlatego pozwolę sobie je powtórzyć:
CinnamonGirl napisał(a):Skoro piszesz znaczy ze masz dostep do netu, czy orientujesz się (jako stały bywalec) czy są w Podgorze jakies darmowe hot spoty?


I czekam na dalszy ciąg :)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 09.06.2010 07:14

Joanka23 napisał(a):I mam to samo pytanie co CinnamonGirl, dlatego pozwolę sobie je powtórzyć:
CinnamonGirl napisał(a):Skoro piszesz znaczy ze masz dostep do netu, czy orientujesz się (jako stały bywalec) czy są w Podgorze jakies darmowe hot spoty?



Ja dostałam odpowiedz na maila więc pozwole sobie przytoczyć
"W centrum Podgory przy parkingu jest hot spot, ale zabezpieczony - reklamują go więc mysle ze za jakąs oplatą dostajesz hasło"

Z tego wynika ze raczej nie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone