Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 29.05.2009 18:27

Czyżby kolejne wspaniałe Reality Show.. :P :P :P
Super!

No i wreszcie widać, że ziemia jest okrągła.. a nie tak płasko-nudna jak u nas!

Fajnie, że tak ładnie i cieplutko, bo zaglądnowszy na prognozy pogody w Onet.pl już się zacząłem martwić, że ci, co teraz pojechali do Cro, to mają przesrane.. a tu masz .. PIĘKNIE!

pozdro i czekamy na dalsze zdjęcia!
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 29.05.2009 20:00

z tunelami to Sv Rok nie otwarty a Kapela- nie zwróciłem uwagi. Przejazd przez Słowenię idealnie Mosqito opisał tylko zgubił jedno rondo zaraz po pierwszym, przez które jednak przejezdzasz prosto bo na boki jakies markety chyba.ze zdjeciami to jest tak ze mam małego netbooka i nie za bardzo da sie obrobic.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 29.05.2009 20:13

to nie obrabiaj tylko wrzucaj jak leci :lol:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 29.05.2009 20:42

ufokking napisał(a):to nie obrabiaj tylko wrzucaj jak leci :lol:
a potem powiedzą: oo, takie kiepskie..;)


2009.05.28 W nocy burza jak cholera,rano jednak się wiatry uspokoiły i nie tylko te nad wodą..;) w związku z małosłoneczna pogodą tylko krótka kąpiel w morzu i jakies spacerki. Koło południa Plumek do nas zawitała na kawke i w supermiłej atmosferze przegadalim do obiadku. po połedniu (trochę późno) Split i mała sesja narzeczeńska cz 1. Na szczęscie dzieciaki zostały i nikt juz nie marudził. Miasto piekne, warte zobaczenia. Kibice Hajduka mieli powód do radosci po jakimś meczu bo całe miasto swietowało. Nikt jednak w porywach radości tramwajów nie przewracał-bo pewnie tramwajów nie maja..;). powrót i codzienne posiedzenie, tym razem przy orzechówce.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 29.05.2009 22:31

Bodzioch Marek napisał(a):Przejazd przez Słowenię idealnie Mosqito opisał tylko zgubił jedno rondo zaraz po pierwszym, przez które jednak przejezdzasz prosto bo na boki jakies markety chyba


Się wuja czepiasz :-) :-)
Po prawej markiet po lewej markiet, jedyna droga idzie prosto, na środku asfaltu drzewo stało i szkoda było wyciąć to se rondko walnęli :-)
Pozdrowionka. Wypoczywaj.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.05.2009 11:24

Marek Ty nasza Hojarsko Danuto reporterko.... :wink: :lol: zdać relację czas...
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 30.05.2009 11:25

Bodzioch Marek napisał(a):Nikt jednak w porywach radości tramwajów nie przewracał-bo pewnie tramwajów nie maja..;).


No pewnie, że nie mają :) Ale fajnie kibicują swoim, nie? Nie to, co u nas...
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2009 19:15

2009.05.29 pogoda średnia, tzn słońce ale chłodno bo ok 25stC i po wyjsciu z coraz chłodniejszego morza trzęslim gaciami jak chłopcy na odwyku. Potem spacer po asfalcie bo słonce zniklo i nie za ciepło było. Stara znów zaczęła po złotnikach gonić i nudzic jak co roku o pierscionek, to jej powiedziałem, jak co roku ze w Polsce dostanie bo nasz przemysł i usługi trza promowac, a nie obce- może w tym roku juz w końcu dostanie bo co roku do świąt obrazona chodzi. Na szczęscie jak na wigilie pyszne karpiki zakupię to o pierścionku zapomni..;).
Po połedniu kilka piwek, gospodyni na żaru rybek napiekła że dzis jeszcze połowa w lodówce siedzi i nie wiemy co z nimi zrobić..;(
Wieczór chłodny był że koszulka musiałem zarzucić a inni polara nawet wiec grzalim się żubrówka z do 3 rano.Gospodarz ciekawie o wojnie gadał więc słuchalim.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2009 21:14

2009.05.30 No cóż, dzis dzień przedostatni, a żarcia i picia nam zostało jeszcze na tydzień. Rano plaża, w południe plaża i plażowa sesja narzeczeńska, po południu pizza i plaża. Polecam pizzerie Ahipara czy jakos tam, jest tam piekarz co mówi po polsku i dodaje zawsze "coś" ekstra od siebie..;)
Obrazek
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2009 21:52

LUDZIEEEE, ale tu zimnoooo. Siedzimy w ogrodzie grzejemy sie ostro, polary pozakładane, a jak wchodzę do domu to gorąco jakby ktoś na maxa ogrzewanie włączył.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 31.05.2009 13:37

2009.05.31 No dziś już cieplej,ale to już drugi w pełni zachmurzony dzień w czasie naszego tygodniowego pobytu. Po raz pierwszy brakuje mi jeszcze kilku dni by być w pełni usatysfakcjonowanym i wypoczetym. może gdy człowiek tu przebywa w pełni sezonu to własnie zmęczenie upałami każe mu tesknić za domem, ale teraz zostałbym jeszcze z tydzień.A teraz sorki idę spac na godzinke i wieczorkiem zmykamy do kraju.

Ps. własnie słoneczko wyszło, może wiec jeszcze kąpiel w jadranie...??;)

zdjecia i podsumowanie po powrocie.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 31.05.2009 14:30

szczęśliwej podroży czkam na zdjęcia z niecierpliwością podobno już tunele będziesz mieć otwarte :papa:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 31.05.2009 16:08

chyba nie dane nam wyjechac.. padły baterie w kluczyku- zakupione przed samym wyjazdem- i nie odblokuje alarmu. Pytanie na szybko do domaczich lub przebywajacych i orientujących się: gdzie w niedzielę znajdę baterie CR 2016 lub 20... 3V, czy np konzum otwarty i czy może tam..??
W aparacie mam CRR1616 i chyba by była tylko wszelkie ustawienia a mam ich wiele pójdą się ....ć poza tym bardzo drobna śrubka na krzyżaka ...:(
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 01.06.2009 08:00

Marku a gdzie mieszkacie ? w ktorym rejonie Podgory, moze bys wrzucil jakies foty kwatery. Jade na przelomie sierpnia/wrzesnia i tak sie zastanawiam zeby cos zarezerwowac. Jakbys mogl to spytaj wlascicieli czy maja od 21.XIII wolne dla 6 osob.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.06.2009 11:36

Bodzioch Marek napisał(a):chyba nie dane nam wyjechac.. padły baterie w kluczyku- zakupione przed samym wyjazdem- i nie odblokuje alarmu. Pytanie na szybko do domaczich lub przebywajacych i orientujących się: gdzie w niedzielę znajdę baterie CR 2016 lub 20... 3V, czy np konzum otwarty i czy może tam..??
W aparacie mam CRR1616 i chyba by była tylko wszelkie ustawienia a mam ich wiele pójdą się ....ć poza tym bardzo drobna śrubka na krzyżaka ...:(


Dopiero dziś przeczytałam, ale przecież telefon do mnie miałeś... Konzum nieczynny, bo niedziela - najprędzej, to moze na stacji benzynowej...
Ale pewnie już Wam gospodarze pomogli i jesteście w Polsce...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
hiprosupermegafonopumpa,TO BYŁO ROK TEMU, TERAZ PODGORA 2010 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone