Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumjak w zalewie paskiej ;-)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.09.2011 21:39

FUX, ja tam co znajdę, albo czym częstują wsio riba :wink:

BeJur, jeszcze kilka będzie ale żaba strasznie mi się ociąga więc wolę mniejszymi partiami wrzucać. Wiesz jak to na wsi, albo neta odłączą albo i prund i z buta robota od nowa :roll: :wink:

Anakin, koło chałupy zielone się nie kręciły. Znaczy się jeden Słoweniec z drugim zieloni po pyskach byli, ale tylko do południa po powrocie z Zrce. Najczęściej zmieniali kolor na bardziej popularny w naszych szerokościach po uzewnętrznieniu się z molo :wink:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 26.09.2011 21:39

Rysio napisał(a):będę miał co rozwalić na głowie 1 napotkanego zielonego z czułkami za te 1800 m.

Naszego Lesia chciałeś tak potraktować? :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.09.2011 21:42

zawodowiec napisał(a):Naszego Lesia chciałeś tak potraktować? :lol:[/i]


Jak ostatnio widziałem naszego Zielonego to czułków nie miał, aczkolwiek pot łocy zalewał, więc nigdy nie wiadomo :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.09.2011 10:25

No i mnie zostawiły ... :(

Obrazek

Widać drugą stronę

Obrazek

Człowiek jest jednak malutki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szczyt zdobyty a ufoludki chyba wiedziały co się święci bo poszły w długą zanim tam dotarłem :wink: Żeby nie było - też dotarłem.

Obrazek

Wracamy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co prawda ufoludków nie spotkaliśmy, ale widoki rekompensowały trudy wejścia. Nie polecam natomiast wycieczki w klapkach tak jak ja się wybrałem, bo można sobie kostkę otworzyć bardzo skutecznie na zwietrzałych skałach ostrych jak żyletki. Nam udało się wejść i zejść bez przygód :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.09.2011 12:07

Rysio napisał(a):...więc w drogę.


do Paskiego Trokuta :lol: :!:

pzdr :wink:
Skrzypu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 170
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skrzypu » 28.09.2011 07:23

Też mieliśmy trójkąt w planach (nieco może mglistych) ale jakoś tak nie wyszło. Niewątpliwie Rysiu miał bliżej od nas.

Za to fotki rewelacyjne - Pag pełną gębą. Kamole, murki, owce i ten żar lejący się z nieba :)
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 03.10.2011 08:35

fajne zdjęcia :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 23.10.2011 17:59

Taki trokut to niby nic ...
Ale człowiek potem taki naładowany chodzi ...
I prądem kopie ... :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Gumjak w zalewie paskiej ;-) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone