Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumjak w zalewie paskiej ;-)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2011 20:24

Cześć Rysiu :lol: Właśnie dobiłem do Gliwic z cro., (jeszcze nie do domu) :lol: Szok termiczny.... wertuję strony cro.pl. Nie miałem dostepu do internetu przez kilkanascie dni. Z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia.

Pozdrawiam.
Marek
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.08.2011 07:11

Witaj Marku. Ja czekam na ciąg dalszy Twojej relacji, bo ciekawy jestem co Wam udało się fajnego odkryć na pokładzie gumjaka :)
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 17.08.2011 08:54

Rysio napisał(a):Zaufaj że nie. Ja hejnalista - burak jestem a więc najpierw browar, potem papierosek i tym sposobem zawsze mam popielniczkę, która jeździ obowiązkowo w gumjaku :lol: Powiem więcej jak już wspominałemq....a mnie bierze jak kipy w koło leżą i często zdarza mi się z tą moją puszką pokręcić wokół obozowiska i wyzbierać również tych nie moich :wink:


Jak tak to spoko.Myśle ,że cała społeczność CRO.PL to ludzie o wysokiej kulturze osobistej i świadomości ekologicznej.
:D
Pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.09.2011 13:52

Dobra udało mi się przygotować zdjęcia do wydruku więc i tu czas coś nowego wrzucić :wink:

Ps. Jak mi się coś powtórzy (pozmieniałem numerację na dysku i się przemieszały) z tymi co już były to trzepnijcie mnie w łeb :wink:


Jeszcze trochę z u.Slana.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu zagadka - ile jest kotów :wink:

Obrazek

I psiakowe. Ciekawostka - pies który boi się morza. Nie schodzi nigdy dalej niż na ostatni schodek prowadzący do domu. Resztę świata zwiedza na rękach swojej pani :)

Obrazek
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.09.2011 14:42

Rysio napisał(a): to niecałe 2 km i można cały czas płynąć przy samym brzegu, więc zagrożenie zerowe.


2 km z Rucicy??? 8O
A ja się tam chciałem na materacu puścić... :roll: :?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.09.2011 14:48

Rysio napisał(a):Tu zagadka - ile jest kotów :wink:

4 naliczyłam :D Chociaż głowy nie dam.

Fajnie, że znowu piszesz, Rysiu :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.09.2011 14:54

Rysio napisał(a):Tu zagadka - ile jest kotów :wink:

To proste. Wystarczy ilość łapek podzielić przez cztery ... Cztery? :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 06.09.2011 15:02

weldon napisał(a):
Rysio napisał(a):Tu zagadka - ile jest kotów :wink:

To proste. Wystarczy ilość łapek podzielić przez cztery ... Cztery? :wink:

Albo ilość uszu przez dwa :D
4 :?:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 06.09.2011 15:58

Pierwsze z dzisiejszego zrzutu to rasssowe landszafcisko :D Podoba się 8)

Z kompaktu, czy ciąłeś :?:

Pzdr
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 06.09.2011 17:44

Rysiu ... Ty to masz sprzęt do fotek z najwyższej półki , nic dziwnego że Ci tak wychodzą - może jak bym sprzedał łódkę , to by mi z bidą starczyło na obiektyw jak hałbica napoleońska , a pewnie do aparatu musiał bym jeszcze wziąć kredyt :wink: super foty i do zobaczenia na zlocie :D

ps. mam super orzechówkę - obrobimy ją ?
ps2 koty są cztery .... chyba że leżą na piątym :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.09.2011 19:02

anakin napisał(a):
Rysio napisał(a): to niecałe 2 km i można cały czas płynąć przy samym brzegu, więc zagrożenie zerowe.


2 km z Rucicy??? 8O
A ja się tam chciałem na materacu puścić... :roll: :?


Spokojnie dałbyś rady. W razie bólu (czy jak to się tam teraz poprawnie pisze :wink: ) rąk zawsze możesz się zatrzymać przy brzegu a nawet iść wzdłuż niego (miejscami woda do pasa) a potem znów kawałek przepłynąć. :)

Maslinko, Weldon, Longtom - dobra metoda obliczeniowa - wynik prawidłowy :D Natomiast w sumie na 1 podwórku kotów było koło 20 szt.

Rafał - wszystko małpą. Landy autorstwa Aśki bo ja zwierzę raczej wodne jestem i po górach nie łażę :wink:

Jacek L napisał(a):Rysiu ... Ty to masz sprzęt do fotek z najwyższej półki , nic dziwnego że Ci tak wychodzą - może jak bym sprzedał łódkę , to by mi z bidą starczyło na obiektyw jak hałbica napoleońska , a pewnie do aparatu musiał bym jeszcze wziąć kredyt :wink: super foty i do zobaczenia na zlocie :D


Tu Cię zawiodę :) Jak wcześniej napisałęm, wszystkie fotki z ostatniego postu są zrobione małpką Sony TX10:)

Jacek L napisał(a):ps. mam super orzechówkę - obrobimy ją ?


Damy radę :lol: Vidimo se :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.09.2011 08:45

Wszyscy mają Pag na zdjęciach mam i ja :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i jeszcze podpuściłem młodą żeby rąbnęła trochę soli z muzeum w ramach redukcji kosztów ale taczka okazała się za ciężka :wink:

Obrazek

No i paski most też wszyscy mają więc mam i ja :wink:

Obrazek
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.09.2011 11:30

Teraz trochę fotek z objazdu zalewu od strony zachodniej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następny wrzut będzie z serii ...

:wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 08.09.2011 11:42

Rysio napisał(a):Wszyscy mają Pag na zdjęciach mam i ja :wink:

Ja nie mam. Zreszta chyba pozostanę przy waszych, bo mi się tak podoba tam, ale ... z daleka :D

Co to jest w tym kamiennym kręgu?
Jakiś południk czy coś takiego?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.09.2011 11:48

weldon napisał(a):Co to jest w tym kamiennym kręgu?
Jakiś południk czy coś takiego?


Chyba, ale nie pamiętam dokładnie, bo w ten dzień Żona prowadziła samochód :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Gumjak w zalewie paskiej ;-) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone