Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Grudniowy wypad do Chorwacji - 1-5.12 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.03.2017 20:15

CROnikiCROpka napisał(a):I elegancko! :)

Działa, poprawiłam relacje z dwóch dni, a resztę to jutro :-)
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.03.2017 23:51

Wyrocznia napisał(a):

Teraz to można czytać i podziwiać jednocześnie :) Fajnie, że udało Ci się to ogarnąć :papa:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.03.2017 01:31

Ja widzę tylko nieliczne.. :(

CROniki - dzięki za podpowiedź z Fotosizer :) Jest jeszcze Image Resizer, ale ostatnio nie umiem użyć, bo mój system odrzuca 8O

Wyrocznia:
Dla mieszkańców tego regionu przyjazd do Polski po to, by zobaczyć śnieg jest atrakcją :D

Dla mnie śnieg jest również wielką atrakcją...a mieszkam w Polsce.. :oczko_usmiech:

BTW: Te, które widzę (foty) są bardzo miłe dla oka :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.03.2017 07:46

Katerina napisał(a):Ja widzę tylko nieliczne.. :(

CROniki - dzięki za podpowiedź z Fotosizer :) Jest jeszcze Image Resizer, ale ostatnio nie umiem użyć, bo mój system odrzuca 8O

Wyrocznia:
Dla mieszkańców tego regionu przyjazd do Polski po to, by zobaczyć śnieg jest atrakcją :D

Dla mnie śnieg jest również wielką atrakcją...a mieszkam w Polsce.. :oczko_usmiech:

BTW: Te, które widzę (foty) są bardzo miłe dla oka :)

Było tak dlatego, że nie wszystko poprawiłam wczoraj - część zostawiłam sobie na dziś :-)
Teraz już można podziwiać wszystkie zdjęcia dodane do relacji :-)
Ha, nie dziwię się, że śnieg to atrakcja - ostatnie pięć zim było naprawdę bardzo łagodne; u nas w górach było tylko trochę śniegu w grudniu i w styczniu; teraz już normalnie - część ludzi już nawet wymieniła opony na letnie. Ja jeszcze ze dwa tygodnie poczekam :-)
Cieszę się, że Ci się podobają :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.03.2017 07:49

CROnikiCROpka napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):

Teraz to można czytać i podziwiać jednocześnie :) Fajnie, że udało Ci się to ogarnąć :papa:

Ha, i jeszcze posłuchać (podkład muzyczny wprowadza w klimat poszczególnych dni) :-)
Dzięki jeszcze raz za pomoc :-)
W ogóle zakładam sobie ambitnie, że kiedyś przeczytam wszystkie relacje z cro.pl; jak będę mieć dużo czasu, w wolne niedziele i święta i naprawdę trochę mi jeszcze zejdzie (choć już zaczęłam) :-)
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 13.03.2017 08:50

Wszystkie? 8O Przy okazji się pewnie na moje natkniesz :P
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.03.2017 13:00

Bardzo interesujące jest oglądanie Chorwacji zimą. Z chęcią wybrałabym się na taką małą wycieczkę do Cro, kiedy u nas za oknem śnieg i mróz :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.03.2017 15:02

CROnikiCROpka napisał(a):Wszystkie? 8O Przy okazji się pewnie na moje natkniesz :P

No, pewnie, z przyjemnością się natknę :-)
Czytanie i oglądanie to sama przyjemność (wiem też, że relacje spoza Chorwacji też czekają; jak mnie coś zainteresuję to chętnie wpadnę) :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.03.2017 15:06

agata26061 napisał(a):Bardzo interesujące jest oglądanie Chorwacji zimą. Z chęcią wybrałabym się na taką małą wycieczkę do Cro, kiedy u nas za oknem śnieg i mróz :D

Warto, warto :-) Za to Dalmatyńczycy bardzo chcą zobaczyć śnieg, bo dla nich to wielka atrakcja (w innych regionach czasami się jednak trafia).
A drugi powód jest taki, że jeśli ktoś naprawdę chce poznać ten kraj, musi wybrać się tam również po sezonie. Będzie trochę inaczej, ale nie znaczy to, że nudno :-)
arni87
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 14.03.2017 11:30

Zazdroszczę wyprawy.

Z racji zamiłowań historycznych często jedziemy jak to określiłaś wojenną trasą, pograniczem chorwacko - bośniackim, wracaliśmy tez przez Knin.

Warto przejechać starą 1 od Zagrzebia do Splitu, nawet po to żeby naszła refleksja "i po co to było?"
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2017 12:08

arni87 napisał(a):Zazdroszczę wyprawy.

Z racji zamiłowań historycznych często jedziemy jak to określiłaś wojenną trasą, pograniczem chorwacko - bośniackim, wracaliśmy tez przez Knin.

Warto przejechać starą 1 od Zagrzebia do Splitu, nawet po to żeby naszła refleksja "i po co to było?"

Rozumiem; ja też bardzo lubię historię :)
Ja jestem jeszcze dość "młodą" Cromaniaczką (znaczy byłam nią od czasu, gdy usłyszałam, że w tym kraju toczy się wojna, ale dopiero w 2013 udało się tam pojechać po raz pierwszy) i dopiero "liznęłam" tą trasę, ale w przyszłości naprawdę planuję wyprawę do Vukovaru i do Liki; a może też zahaczę o Bośnię i Hercegowinę;; tym razem swoim samochodem. Warto.
Tak, moje zdanie jest takie samo - "i po co to było?". Czesi i Słowacy "rozwodzili się" w pokoju, narody Związku Radzieckiego właściwie też... Ludzie do dziś odchorowują tamte wydarzenia, ofiar było mnóstwo, wielu do dziś odczuwa skutki...
Polecam obejrzenie na Youtube autostopowiczów, którzy zorganizowali świetną wyprawę po Chorwacji i Bośni:

arni87
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 14.03.2017 12:26

Thumbing the Stans

Cały kanał jest ciekawy, szczególnie seria o rozpadzie Jugosławii.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2017 18:32

arni87 napisał(a):Thumbing the Stans

Cały kanał jest ciekawy, szczególnie seria o rozpadzie Jugosławii.

Ooo, dzięki, w wolnej chwili zerknę :-)
SlodkiLewek13
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SlodkiLewek13 » 02.10.2018 17:30

Szkoda że u mnie w Rogoznicy nie było Radia Zet, marzyłam zawsze o tym :(
W Radiu Gospić o piątej za to dwie piosenki, które można usłyszeć w tym radiu ;)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.10.2018 22:28

SlodkiLewek13 napisał(a):Szkoda że u mnie w Rogoznicy nie było Radia Zet, marzyłam zawsze o tym :(

Słabe nadajniki ma Radio Zet. :mrgreen:
Natomiast CRR można w Chorwacji posłuchać. :wink: :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży