Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Goran Sulenta ul. Ekonomija Tucepi - zna ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dalala
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2016
Goran Sulenta ul. Ekonomija Tucepi - zna ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalala » 01.09.2016 23:25

Witam :)
Czy znacie może apartamenty Sulenta w Tucepi? Właśnie wymieniam maile z właścicielem, chce 200 Euro za 9 nocy od 10. września. Na zdjęciach apartamenty wyglądają naprawdę ładnie, dlatego wydaje mi się to dziwnie mało. Co byście zrobili na moim miejscu?
shamet
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) shamet » 02.09.2016 00:55

Wygląda bardzo sensownie. Jeden komentarz w sieci znalazłem. Jak najbardziej pochlebny.
Cena wynika z tego, że już po sezonie. Lepiej zarobić 200€ niż ich nie zarobić.
No i lokalizacja tak sobie, ale tragedii raczej nie ma.
dalala
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalala » 02.09.2016 07:31

shamet napisał(a):Wygląda bardzo sensownie. Jeden komentarz w sieci znalazłem. Jak najbardziej pochlebny.
Cena wynika z tego, że już po sezonie. Lepiej zarobić 200€ niż ich nie zarobić.
No i lokalizacja tak sobie, ale tragedii raczej nie ma.


Jadę pierwszy raz do Chorwacji i się nie orientuje, dlatego mam pytanie, czemu ta lokalizacja jest taka sobie? :)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 02.09.2016 11:13

Ponieważ dom jest położony przy drodze zwanej popularnie jadranką- w jedną stronę prowadzi w kierunku Dubrownika a w drugą w stronę Splitu. W sezonie panuje na niej spory ruch a co za tym idzie i spory hałas. Do plaży prowadzą tam jednak podziemne przejścia więc nie trzeba przeprawiać się przez ulicę. Cena jest atrakcyjna i raczej trudno będzie podobną uzyskać w domach przy plaży-ja jednak gdybym jechał kiedykolwiek po sezonie to jechałbym w ciemno i szukałbym na miejscu.
dalala
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalala » 02.09.2016 14:43

Dziękuję za odpowiedź :)
shamet
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) shamet » 02.09.2016 15:01

kibic hr napisał(a):Ponieważ dom jest położony przy drodze zwanej popularnie jadranką- w jedną stronę prowadzi w kierunku Dubrownika a w drugą w stronę Splitu. W sezonie panuje na niej spory ruch a co za tym idzie i spory hałas. Do plaży prowadzą tam jednak podziemne przejścia więc nie trzeba przeprawiać się przez ulicę. Cena jest atrakcyjna i raczej trudno będzie podobną uzyskać w domach przy plaży-ja jednak gdybym jechał kiedykolwiek po sezonie to jechałbym w ciemno i szukałbym na miejscu.


Dokładnie o to mi chodziło z lokalizacją. My mamy jeszcze ten zgryz, że jeździmy z dzieciakami, które sobie samopas gdzieś tam biegają (na lody czy do sklepu) o ile lokalizacja na to pozwala. Wszystko jest ok dopóki mamy kwaterę "poniżej" jadranki i nie ma jakiejś bardzo ruchliwej drogi w pobliżu. Przejście przez jadrankę (ale to głównie w sezonie) stanowi problem dla dorosłego z zimną głową a co dopiero dla dzieci. Tutaj jednak ten problem odpada bo jest przejście poniżej drogi. Tak czy inaczej, hałas może dokuczać.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Goran Sulenta ul. Ekonomija Tucepi - zna ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone