Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska - fotki z cyfraka

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TomaSz.
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2004
Makarska - fotki z cyfraka

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaSz. » 12.08.2004 20:07

Witam,
za tydzień jedziemy do Makarskiej i rozpoczynamy właśnie kompletowanie bagażu. No i doszliśmy do kwestii aparatu - brać cyfraka, analoga, czy oba? Nie uśmiecha mi się taszczenie lustrzanki, bo to spory kawałek sprzętu. Cyfrak stanowczo mniejszy jest. No i pytanie mam: czy w Makarskiej jest jakaś kafeja internetowa czy FotoLab, gdzie można zgrać z cyfraka fotki na płytkę CD?
I ile to ewentualnie kosztuje?

Macie jakieś dośwaidczenia w tym temacie? Bo jakoś nikt z Makarskiej nie chce mi odpisać, a wysłałem już kilka maili z różnych stron interneckich zakończnych na " .hr " i cisza tylko mi odpowiada.
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 12.08.2004 20:45

Mam doświadczenie z Dubrownika za kartę 16MB chcieli 160zł !!!
Najlepiej pożycz od kogoś kartę i masz problem z głowy.Makarska to duże "miasto" i z pewnością cos takiego znajdziesz.......Pozdrawiam
szczypas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczypas » 12.08.2004 21:38

NO!!!

JAK nie masz pojemnej karty to porażka!!

ja zrobiłem na dwóch kjartach 128 i 16 około 200 zdjec w dobrej rozdzielczości!
ewentualnei załatw sobei laptopa nawet starego i mas zteż problem z głowy!
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 12.08.2004 23:38

10 dni temu w Dubrowniku zgranie z karty na cd kosztowało 20 kunek
a w omisiu 15
waldemar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 07.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar » 13.08.2004 09:35

Na takim starym ryneczku z kościólkiem i źródełkiem z woda do picia jest punkt usługowy Kodaka , nie wchodziłem do środka , ale chyba tam jest fotolab. Charakterystyczne dla tego rynku to są schody prawie na cała jego szerokość do kościólka.
griko1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 27.05.2004
foto

Nieprzeczytany postnapisał(a) griko1 » 17.08.2004 14:29

witam
miesiac temu byłem przejazdem w makarskiej nie ma problemu ze zrzuceniem na cd nawet u zwykłego fotografa albo tam gdzie sprzedaja akcesoria foto maja małe przegrywarki na cd ja korzystałem z usług fotografa w blato na korculi i płaciłem chyba 25 kun
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 18.08.2004 12:33

TomaSz. napisał(a):Witam,
za tydzień jedziemy do Makarskiej i rozpoczynamy właśnie kompletowanie bagażu. No i doszliśmy do kwestii aparatu - brać cyfraka, analoga, czy oba? Nie uśmiecha mi się taszczenie lustrzanki, bo to spory kawałek sprzętu. Cyfrak stanowczo mniejszy jest. No i pytanie mam: czy w Makarskiej jest jakaś kafeja internetowa czy FotoLab, gdzie można zgrać z cyfraka fotki na płytkę CD?
I ile to ewentualnie kosztuje?

Macie jakieś dośwaidczenia w tym temacie? Bo jakoś nikt z Makarskiej nie chce mi odpisać, a wysłałem już kilka maili z różnych stron interneckich zakończnych na " .hr " i cisza tylko mi odpowiada.


http://www.masternetklub-ma.hr/index.html

Pozdrawiam: Piotr

PS: mieszkalem w sumie u tych ludzi w Breli (tzn u jego tescia)
TomaSz.
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2004
Dzięki ;-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaSz. » 18.08.2004 22:50

Serdecznie wszystkim dziękuję za odpowiedzi.
A do wyjazdu zostało już tylko 15 godzin :coool:

pozdrawiam wszystkich

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone