Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miasto Makarska - szukam apartamentu dla 4 osób + dziecko

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JAN25000
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2011
Miasto Makarska - szukam apartamentu dla 4 osób + dziecko

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAN25000 » 16.05.2011 12:51

Witam, jak w temacie szukam apartamentu z 2 sypialniami ( 4 dorosłe osoby + jeno małe dziecko)

Interesuje nas sama Makarska - gdzieś blisko centrum i jednocześnie w miarę możliwości plaży (tak aby nie trzeba było iść dłużej niż 15 -20min).

Byłbym BARDZO wdzięczny za pomoc (wyjazd koniec czerwca)

Pozdr. Jan
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 16.05.2011 13:18

Wejdz w wyszkukiwarke wpisz makarska ... znajdziesz to o co pytasz a przy okazji dowiesz sie wielu cennych rzeczy, które przydadza Ci się na wyjeździe.

Pod koniec czerwca taką ekipą spokojnie polecam jechać w ciemno. Znajomi w zeszlym roku tak byli wlasnie jakos na przełomie i w ciemno znaleźli. Jak Ci sie nie bedzie chciało łazić to agencja turystyczna mówisz czego potrzebujesz i po sprawie.

Lipiec Sierpień już podobno gorzej z miejscami. pozdr
JAN25000
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAN25000 » 16.05.2011 13:28

Dario85,

Google mam opanowane - problem w tym że www są bardzo ubogie i nie mam wyczucia czy nie jest to zadupie lub jakaś mega górka ...

Tak więc jeżeli ma ktoś sprawdzoną kwaterę to będę wdzięczny...

Czy aby na pewno ok 23 czerwca mogę jechać w ciemno ???

Pozdr.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 16.05.2011 17:22

Czy aby na pewno od 23 czerwca w ciemno?
Bez dwóch zdań oczywiście ze tak. Na rogatkach miasta i nie tylko stoją ludziska z gotowymi propozycjami apartamentów i są tam zawsze czy to czerwiec lipiec czy sierpień niema nigdy tak że wszystko jest zajęte.
Przy wjeździe do miasta jest ich CPN tam też są ludzie i też obsługa wie co ma ci odpowiedzieć. Po za tym jadąc przez miasto zobaczysz ludzi z kartkami oni też na Was czekają. No i zawsze będziesz widział wszechobecne napisy APARTAMENT SOBE itd
Ja jeżdżę tylko w Ciemno w różnych okresach wakacji i zawsze do Dalmacji nie mam z tym nigdy problemu.
Szkoda tylko że wybraliście właśnie to miasto jaka swoja bazę. Tam raczej jedzie się wyszaleć, popstrykać zdjęcia, zjeść obiadek i pozwiedzać ( i tak wszystko w jeden dzień da się zobaczyć) to turystyczny "moloch" wybrał bym coś spokojniejszego ładniejszego w okolicy ale to Wasze wakacje.
Jazda w ciemno i tylko tak -powodzenia.
JAN25000
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAN25000 » 16.05.2011 18:17

A co byś proponował - tak aby nie był to kombinat a jednak coś się działo wieczorami ( mimo tych 35 lat na karku lubimy nocne życie) ?

Dodam że znam Trogir, Primosten i chciałbym uderzyć w inne miejsce ?

Może Podgora ? (znajomi byli i chwalą)

Pozdr
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 17.05.2011 02:14

Ja na karku i małżonka mamy po 39 latek :D
Hmmmmm każda z większych miejscowości ma coś do zaoferowania. Ja 2010 spędziłem w słynnej Breli, no cóż nie jest to disco na górkach w sąsiedniej Baska Voda już coś więcej się dzieje. Makarska to dość spore miasto i dużo się tam dzieje ale jest też ogromny tłok a plaża potwornie zatłoczona, jeśli lokum znajdzie się za daleko od plaży to zostaje parking dość kosztowny od 8-10 kun gdz. Fajne miasto fajna promenada podobna do tej w Trogirze ale to wszystko nie na wypoczynek. Trudno mi powiedzieć co konkretnie zaproponować na większe balety to i tak Makarska ale to już trzeba dojechać. Jako alternatywę proponował bym Baską Vode na skrajach tej miejscowości można znaleźć fajne plaże nie zatłoczone. Jako typowy wypoczynek przepiękne plaże ale z dala od centrum to Brela. Miejscowość dość mocno rozciągnięta z bardzo długą promenadą (około 5km) przy której znajdziecie wszystko i trochę zabawy i piękne plaże jedna z nich jest w rankingu najpiękniejszych plaż świata. Tak więc decyzja należy do Was.
Jedziecie w ciemno zakotwiczycie gdzie wam się spodoba bo to wszystko począwszy od Breli, Bask Vode, Makarska, Tuczepi Podgora w ciągu zajmuje przejechanie 45 min zjedziecie gdzie wam się spodoba, I wszędzie znajdziecie apartament a już na pewno w tym czasie.
JAN25000
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAN25000 » 23.05.2011 18:09

dzięki za wyczerpującą odpowiedź

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Miasto Makarska - szukam apartamentu dla 4 osób + dziecko
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone