Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 24.07.2009 16:07

My byliśmy tu


http://www.mandre.comli.com/



w tym roku apartament również był bardzo oblegany, płaciliśmy 55E za apartament 4 osobowy (2 pokoje, kuchnia, taras z widokiem na morze, do plaży 2 min, 15 min piechotą do pięknej plaży z uporządkowanymi kamykami)
Adres do właściciela

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
JacekM-n1
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.07.2009
adres

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacekM-n1 » 24.07.2009 22:09

Witam,
ładna relacja ale czy możecie podać adres kwatery tutaj lub w bazie polecanych kwater. Może skorzystam we wrześniu.

pozdrawiam i życzę udanej pozostałej części lata
Piotruś_Pan
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotruś_Pan » 25.07.2009 10:19

Wtam
Piękna relacja super zdjęcia nam jeszcze do wyjazdu pozostało 19 dni i też na PAG !!!!!
Mam pytanko skąd takie naklejki na samochód cro.pl

Proszę o odpowiedz
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 25.07.2009 19:01

dodka napisał(a):My byliśmy tu http://www.mandre.comli.com/


Widzę, że byliśmy w tych samych stronach, tylko nie kosztowało nas to aż 55 E, mieszkaliśmy w app nr 4 - na samej górze (przełom czerwca/lipca)
SUPER chatka - miły właściciel, mieszka poza domem itp. :lol:

forum/viewtopic.php?t=24391&highlight=
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 25.07.2009 21:28

Poznałam, poznałam.... od razu z mężem zauważyliśmy ten "nasz"parapet z Mandre i aż nam się serce ścisnęło. W tym roku też mięliśmy jechac od 11 lipca, już w lutym zarezerwowaliśmy apartament 4, ale różne sprawy domowe nam się skomplikowały i nie wyrobiliśmy się z wyjazdem, a inne terminy były zarezerowowane :cry:

Z braku laku złapaliśmy apartament na Riwierze Makarskiej i trafiliśmy w dziesiątkę. Muszę Wam jednak powiedzieć, że wszystko co widzimy, słyszymy, czujemy porównujemy z Mandre, tak szczególne mamy wspomnienia i tak miło wspominamy ten pierwszy pobyt w Cro :D

A wasza relacja super czytałam kilka razy :D
pozdrawiam
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006
Re: adres

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 25.07.2009 22:25

JacekM-n1 napisał(a):Witam,
ładna relacja ale czy możecie podać adres kwatery tutaj lub w bazie polecanych kwater. Może skorzystam we wrześniu.

pozdrawiam i życzę udanej pozostałej części lata


W związku, że za niedługo szykuje mi się kolejny wakacyjny wyjazd podaję wszystkie namiary na "mój apartament" :
mail do właścicielki (Balabanić Marica): adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

a tu linki do "naszego" apartamentu
zdjęcia są pomieszane z dwóch apartamentów jakie oferuje ta "kobitka" (niestety nie zawsze się wyświetlają więc dam kilka linków)
http://www.apartmanija.hr/apartmani/pag ... mandre/783
http://www.seecroatia.com/apartmani-mar ... acini.html
http://www.croatiaholidayapartments.com ... c2778.aspx

W drugiej części domu (strona od uliczki) jest jeszcze chyba 5 apartamentów, które są własnością jej brata czy szwagra.
On niewiadomo czemu w cenniku oferuje swoje trochę drożej (o ok. 5-10euro) ale może można się potargować.
http://www.movens.info/jadran/client.ph ... ik=3&ap=0#
http://www.croatiaapartments.net/apartm ... ni_342.htm

Na ten sezon z dostępnością "mojego apartamentu" może być już krucho ale okolica warta jest uwagi więc dodaję też spis wszystkich apartamentów w tej miejscowości. Moim zdaniem to bardzo ciekawa stronka - można przy okazji dowiedzieć się co dzieje się w okolicy, przejrzeć zdjęcia, filmik i nawet posłuchać tamtejszej kapeli: http://www.tzkolan-mandre.com/hr/hrvats ... m?PageNo=1
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 25.07.2009 22:43

Piotruś_Pan napisał(a):... Mam pytanko skąd takie naklejki na samochód cro.pl ...


Ja swoją na szybko sam wydrukowałem i przykleiłem taśmą na szybę
ale jak masz jeszcze trochę czasu to możesz zamówić "wypasioną" od Opala
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=110 ... sc&start=0
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 06.08.2009 10:51

8 dzień - 19.06.2009r
To był nasz ostatni cały dzień w Chorwacji - jutro wyjeżdzamy :cry:

Pogoda marzenie, więc robimy sobie godzinny spacer do naszej zatoczki na plażę "Isola".

Obrazek

Jest jak zwykle BOSKO 8)

Obrazek

Potwór znad Girenicy :lol: (szwagier)

Obrazek

Tym razem mieliśmy już towarzystwo (sezon się zbliża - ludzie się zjeżdzają).

Obrazek

Ostatnie plażowanie zaliczone więc nadszedł czas na:
ostatni spacer po naszym uroczym Mandre,

Obrazek

Obrazek

ostatnie oddanie pustych flaszeczek

Obrazek

i ostatni wspólny podwieczorek.

Obrazek

9 dzień - 20.06.2009r

Wyjeżdzamy :cry:
Chorwacja pożegnała nas deszczem. Padało prawie przez całą drogę.
Mieliśmy w planach podreptać na koniec trochę po Paklenicy lub pokazać "naszym towarzyszom" Plitvice ale niestety pogoda pokrzyżowała nam plany i musieliśmy wracać.
I tak po kolejnej trasie Cakovec - Szombathely- Csorna- Bratislava - Zilina - Cadca i 12-tu godzinach jazdy powróciliśmy "na stare śmiecie".

Podsumowanie:
jednym słowem było ŚWIETNIE - każdy z nas był zadowolony z wyboru miejsca :wink:
Tegoroczne wakacje w Chorwacji spędziliśmy trochę inaczej niż dotychczas, bo w przeważającej części na plaży - nie mylić z plażowaniem, był to raczej czynny wypoczynek w wodzie lub nad wodą :D .
Rejon ten jak najbardziej polecam i my tam napewno jeszcze kiedyś zawitamy.
Żałuję jedynie, że nie mogliśmy pokazać "naszym tawarzyszom" jeszcze trochę innej Chorwacji ale ... wszystko przed nimi - najważniejsze, że zostali tak jak my kiedyś ZARAŻENI :!:
Ostatnio edytowano 06.04.2012 00:03 przez nero, łącznie edytowano 2 razy
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.08.2009 12:29

Gratulacje - wspaniały wyjazd i relacja :D :D :D
Przeczytałem od A do ........tej pory :lol:
Pozdrawiam

p.s. Plitvice następnym razem :lol: :lol: skoro już zostali zarażeni :lol: :lol:
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 07.08.2009 16:42

Szkoda, że już koniec :(:(:(:(
Tak super oglądało się Twoje fotki i czytało...
Pocieszam się tylko, że za 3 tygodnie zawitam na pewno do Mandre :D będąc na Pagu :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 11.08.2009 09:54

Szkoda, że już koniec :(
I zdjęć już nie będzie więcej?
:roll: :wink:
aniah
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 09.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniah » 11.08.2009 13:28

nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze :
Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

.

zdjęcia prześliczne - poproszę o namiary na te apartamenty : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziekuję
Ania
gigula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gigula » 16.08.2009 23:11

gigula napisał(a):Tylko jak ja przekonam męża, żeby jechać kolejny raz na Pag? Już mi się Primostenu odechciało chyba :D


Się stało i jedziemy. Do trzech razy sztuka :) Jeszcze jakieś trzy tygodnie i ruszamy. Tym razem zahaczymy na pewno o plaże wskazane przez nero :)
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 17.08.2009 07:56

Prześliczne zdjęcia i wspaniała ta Twoja relacja z Pagu, tym bardziej że w tym roku też tam byliśmy i również na mnie Pag wywarł niesamowite wrażenie. Jest taki piękny że nie sposób na niego nie wrócić . :D
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 19.08.2009 22:38

Super opis. To fakt wiele osób, które przeczytały Was opis wakacji zostało zarażonych tym subtelnym wybrzeżem zmieniającym się wraz z przejeżdżanymi kilometrami. Piękne zdjęcia robią wrażenie i to one w przeważającej mierze wzbudziły tak duże zainteresowanie. Gratuluję! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone