Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda - koniec sierpnia / poczatek wrzesnia

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartek1988
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.02.2008
Pogoda - koniec sierpnia / poczatek wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek1988 » 29.04.2008 19:31

Powiedzcie mi - jaka jest pogoda na przelomie sierpnia i wrzesnia w okolicach Splitu? Zawsze jezdzilem w samym srodku lata czyli przelom lipca/sierpnia i z pogody zawsze bylem bardzo zadowolony;) A jak to bywa na koniec lata? Nocki troche chlodne slyszalem? No i co z woda:D? Z gory dzieki za odp. Pzdr.
lidia_no
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidia_no » 03.05.2008 13:44

W ubiegłym roku w Makarskiej koniec sierpnia i sam początek września był upalny, potem nastąpiło załamanie pogody,był bardzo silny wiatr i deszcz,który padał około trzech dni ,po nim trochę się ochłodziło.Wykorzystaliśmy ten czas na zwiedzanie,ale słońce i bardzo ciepłe dni jeszcze wróciły ,morze trochę mniej ciepłe ok. 20 st.C.Klimat ,pogoda oczywiście nieporównywalna z Bałtykiem.
pirat67
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pirat67 » 04.05.2008 20:06

Witam!!! Bylisym w tamtym roku od 25.08 w Vodicach.Pierwszy tydzien wspaniala pogoda ,upal woda wspaniala :D .Natomiast drugi tydzien kompletna zalamka :cry: spadek temperatury bylismy w Zadarze lalo jak .... temperatura spadla do 8 stp.Coz to bylo pierwszy raz ,ze spotkala nas taka pogoda ,w tym roku jedziemy rowniez pod koniec sierpnia napewno ma to jeden plus jest juz o wiele spokojniej niz w lipcu i sierpniu.Tym razem napewno dopisze pogoda 8) Pozdrawiam i zycze przyjemnego urlopu :hut: :papa:
Seba51a
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seba51a » 06.07.2008 15:21

Witam, ja w 2002 i 2007 roku byłem po 9 IX - i trafiłem na super pogodę w granicach 28-30 stopni. Fakt, iż w tamtym roku po przybyciu pierwszy dzień był fatalny ale od 11 IX do do wyjazdu (20.IX) bylo OK.
Woda była zimna ale do zaakceptowania, w moim odczuciu.
W tym roku również wybieram się 7IX i jestem nastawiony pozytywnie.
A moje wakacje to w 2002 Brela, 2007 Baska Voda no i w 2008 też padło na BaskeV. Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.07.2008 13:35

Rzeczywiście rok temu pogoda była okropna na początku września..Kolo Zadaru wiatr nas nieomal zwial z autostrady :?
Okolice Primosten płonęły.
W czasie drogi do Dubrovnika i Zupy Dubrovackiej padał grad..jednak to trwało jakoś kilka dni i później gdy byliśmy już na Peljesacu była piękna pogoda do 30st.
Zresztą zauważyłam, że zawsze na początku września jest załamanie pogody..co prawda 2-3dniowe, pada i ostro wieje..ale później znów jest pięknie..mi to nie straszne 8O :o
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 10.07.2008 14:05

ines napisał(a):Zresztą zauważyłam, że zawsze na początku września jest załamanie pogody..co prawda 2-3dniowe, pada i ostro wieje..ale później znów jest pięknie..mi to nie straszne 8O :o


Zalamanie pogody co roku przewiduje w okolicach 10-12 sierpnia.Juz 3 rok z rzedu wtedy jade i w okolicach Sv Rok jest 14*C i pada deszcz... :oops:
a na drugi dzien slonce 27*C i wciaz sie podnosi... :wink:

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Pogoda - koniec sierpnia / poczatek wrzesnia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone