Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 21.02.2012 10:51

Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest i to całkiem wyraźnie oznaczona. Na forum są nawet zdjęcia forum/viewtopic.php?p=846990
Może problem z tym, że Zivogosce nie jedno ma imię :wink:
Pozdrawiam
K
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.02.2012 10:51

Dzieci naśladują dorosłych. Jeżeli rodzice robią z czegoś chorą sensację, to tym małym też zaczyna świtać, że coś może być nie tak.
Wszystko co jest traktowane naturalnie - tak samo jest traktowane przez dzieci.
A hasło - że babcia padnie na zawał jak sie dowie, ze ludzie na plaży są goli ............. :roll:

:)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 10:56

Janusz Bajcer napisał(a):Toples na plaży mnie też nie przeszkadza, ale "całkowite golasy" - starzy i młodzi powinni wg mnie opalać się na plażach FKK lub w ustronnych zatoczkach.


Janusz, spójrz na fotki... no główne plaże, to to nie były... :lol:
Poza tym
Themoon napisał(a):...i chce skorzystać z uroków plaży FKK bądź innej ustronnej
więc większe znaczenie ma to, że nago niż to gdzie :D

krombocher napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest i to całkiem wyraźnie oznaczona. Na forum są nawet zdjęcia forum/viewtopic.php?p=846990
Może problem z tym, że Zivogosce nie jedno ma imię :wink: :)


Też mi się kiedyś obiło o oczy to zdjęcie... :)
ale to chyba nie jest Blato a my w Živogošce Blato wtedy byliśmy ;)

BeJur napisał(a):Dzieci naśladują dorosłych. Jeżeli rodzice robią z czegoś chorą sensację, to tym małym też zaczyna świtać, że coś może być nie tak.
Wszystko co jest traktowane naturalnie - tak samo jest traktowane przez dzieci.


Dokładnie

BeJur napisał(a):A hasło - że babcia padnie na zawał jak sie dowie, ze ludzie na plaży są goli ............. :roll:

Tu też trudno się nie zgodzić... wszystko zależy od celów - jeśli ktoś jedzie 1000 km dla babci, albo jak juz wspomniałam wyzej podglądać gołe d u p y to już jego broszka...

Tak na marginesie BeJur, taka mała prywata ;D - Ty jesteś BeJur a ja AJur :P
Ostatnio edytowano 21.02.2012 11:07 przez Anai, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2012 11:04

krombocher napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest i to całkiem wyraźnie oznaczona. Na forum są nawet zdjęcia forum/viewtopic.php?p=846990
Może problem z tym, że Zivogosce nie jedno ma imię :wink:
Pozdrawiam
K


Nie czytałem tej relacji, a plaża pewnie powstała po mojej bytności w Živogošce.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2012 11:07

Anai napisał(a):Janusz, spójrz na fotki... no główne plaże, to to nie były... :lol:
Poza tym
Themoon napisał(a):...i chce skorzystać z uroków plaży FKK bądź innej ustronnej
więc większe znaczenie ma to, że nago niż to gdzie :D

Ok, w takim razie poczytam co mu radzicie.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 11:12

Janusz Bajcer napisał(a):Ok, w takim razie poczytam co mu radzicie.


Nie wiem jak inni, ale ja chyba komuś kto ma obawy typu: poopalałbym se tyłek ale co ludzie powiedzą, poradziłabym solarium :P

A tak na poważnie: podobno z małymi dziećmi jest łatwiej, rodzice nago to i dziecku to nie przeszkadza gorzej sprawa się ma z nastolatkami, które wcześniej nie miały tego typu doświadczeń, bo chociaż temat nagości nie jest im całkiem obcy (po domu też człowiek nie chodzi okutany po szyję 24/24) to po prostu mogą się początkowo nieco wstydzić i mz należy to uszanować...
Ostatnio edytowano 21.02.2012 11:25 przez Anai, łącznie edytowano 2 razy
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 21.02.2012 11:13

Ale mniamniuśny temat :?
Mamy w domu niezły polew :lol:
Stary chłop a się boi ....
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 21.02.2012 11:25

Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest między Zivogosce Porat a Małą Dubą, (chyba oficjalna - przynajmniej oznaczona napisem ), Jest między Zivogosce i Igrane, oraz między Zivogosce Blato a Uvala Velika Duba. Nago opalać można się na odcinku plaży między portem w Blato a plażą Kampingu Dole (zdjęcia koleżanki Anai)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 11:29

raffiu napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest między Zivogosce Porat a Małą Dubą, (chyba oficjalna - przynajmniej oznaczona napisem ), Jest między Zivogosce i Igrane, oraz między Zivogosce Blato a Uvala Velika Duba. Nago opalać można się na odcinku plaży między portem w Blato a plażą Kampingu Dole (zdjęcia koleżanki Anai)


Plaże na moich fotkach są poniżej campingu Boban, bardziej w stronę Drvenika niż portu w Blato :D

A Uvala Velika Duba jest piękna...
Obrazek
Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2012 11:33

raffiu napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest między Zivogosce Porat a Małą Dubą, (chyba oficjalna - przynajmniej oznaczona napisem ), Jest między Zivogosce i Igrane, oraz między Zivogosce Blato a Uvala Velika Duba. Nago opalać można się na odcinku plaży między portem w Blato a plażą Kampingu Dole (zdjęcia koleżanki Anai)


Już wyjaśniałem, że nie było jak ja byłem, a relacji nie czytałem.
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 21.02.2012 11:39

Janusz Bajcer napisał(a):
raffiu napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Jest między Zivogosce Porat a Małą Dubą, (chyba oficjalna - przynajmniej oznaczona napisem ), Jest między Zivogosce i Igrane, oraz między Zivogosce Blato a Uvala Velika Duba. Nago opalać można się na odcinku plaży między portem w Blato a plażą Kampingu Dole (zdjęcia koleżanki Anai)


Już wyjaśniałem, że nie było jak ja byłem, a relacji nie czytałem.


spoko, spoko :) zacząłem pisać post i musiałem się na chwilę oderwać ;) Efekt? było już kilka odpowiedzi :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.02.2012 11:52

My również z dzieckiem chodzimy często do saun w parkach wodnych. Nasze dziecko do golizny jest przyzwyczajone więc gołe tyłki wcale jej nie dziwią. Mówimy oczywiście o miejscach gdzie golizna nie jest niczym nadzwyczajnym czyli np. sauna, prysznic basenowy czy domowy, łazienka, sypialnia czy wyznaczona plaża dla nagusów. Gdyby zobaczyła nagą osobę np na trawniku przed domem czy na przystanku autobusowym zapewne by wzbudziło to jej zainteresowanie. Będąc na początku ostatniego lata w Londynie uczestniczyliśmy jako goście w WNBR (stronka na wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/World_Naked_Bike_Ride ). Tam nadzy ludzie na rowerach w środku miasta wzbudzili oczywiście zainteresowanie naszego dziecka :). Jednak nie na tyle aby o tym opowiadać, nie miało to dla niej większego znaczenia. Jak chciałem aby komuś o tym powiedziała musiałem sam ją o to zagadać i naprowadzić na te niecodzienna sytuację.

Dzieci posiadają taka pierwotną mądrość, wolność i piękno umysłu. Staramy się tego nie zakłócać i wychować poprostu na normalnego i przyzwoitego człowieka. Jednym z elementów jest naturalne podejście do nagości która w określonych sytuacjach nie jest czymś "brzydkim" i niestosownym

Odnoszę wrażenie, ze bardziej zawstydzeni powinni być ludzie którzy do sauny wchodzą w mokrych szortach i bez ręcznika siadają na deskach czy po basenie biorą w nich prysznic a później wyciskają z nich wodę w przebieralni, że nie sposób się przebrać nie mocząc nogawek :twisted:
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 21.02.2012 17:12

Oho, to się narobiło. Wsadziłem kij w mrowisko. Wśród mądrych, treściwych komentarzy niestety muszą być i takie, które nie wnoszą nic.

anakin co do znajomego nie mam wątpliwości, podobnie jak sąd. Mój zmysł estetyki również ucierpiał widząc starych obleśnych Niemców zakrawających raczej na ekshibicjonistów. Czyli rozumiem, że zdecydowanie ustrzegłbyś dziecko przed takim widokiem i uważasz, że to nie jest miejsce dla dziecka?

BeJur nie chodzi o robienie sensacji. Chciałem poznać Wasze opinie. To wszystko.

Anai nie chodzi o chęć poopalania tyłka, ale o Wasz osąd. Dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami, ale rozumiem, że Wy byliście ubrani na tej plaży.

Motoschiza przykro mi, że Cię zawiodłem, ale nie boję się poznania zdania innych na, dla mnie, kontrowersyjny temat.

piotrulex chyba jako jedyni przedstawiacie tu własne podejście i przykłady z autopsji. Bardzo cenię Waszą wypowiedź.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.02.2012 17:24

Trzymaj dziecko pod kloszem, oczka mu zasłaniaj, a potem się nie dziw, że jak zobaczy innego człowieka bez ubrania - psychologiem to przypłaci.


:)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 22:14

themoon napisał(a):Anai nie chodzi o chęć poopalania tyłka, ale o Wasz osąd.


Hmmm... no O.K. choć zdaje się nie tylko ja Cię tak zrozumiałam. A swoje zdanie wyraziłam...

themoon napisał(a):Dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami, ale rozumiem, że Wy byliście ubrani na tej plaży.


Nie wiem skąd taki wniosek :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK z dzieckiem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone