Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008
FKK z dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 20.02.2012 17:20

Zastanawiam się jak to jest z dziećmi. Zakładając, że para wybiera się z dzieckiem i chce skorzystać z uroków plaży FKK bądź innej ustronnej. Po pierwsze: dziecko w jakim wieku będzie już kojarzyć, że coś jest trochę inaczej? Przecież może wypalić wśród rówieśników jakimś dziwnym tekstem i kłopoty gotowe.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 20.02.2012 19:17

A konkretnie o jakie kłopoty Ci chodzi :?: :?:
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 20.02.2012 20:16

Niemoralne wychowanie itp.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.02.2012 20:20

themoon napisał(a):Niemoralne wychowanie itp.

:?: :roll: :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.02.2012 21:03

Bocian napisał(a):
themoon napisał(a):Niemoralne wychowanie itp.

:?: :roll: :?:



też się Bocianie zdziwiłeś???? ;)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 20.02.2012 21:15

themoon napisał(a):Niemoralne wychowanie itp.


8O :?: :?: :?: 8O

...ale ossochodzi??
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.02.2012 21:20

Anai napisał(a):
8O :?: :?: :?: 8O

...ale ossochodzi??


:)
wszyscy czekamy w napięciu :)
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 21.02.2012 01:27

Podam przykład. Znajomy swojego czasu został aresztowany tylko dlatego, że nauczycielce jego córki "coś" się wydawało. Kipisz w domu, trzy miesiące aresztu. To jedna sprawa.
A z drugiej strony reakcja otoczenia na tekst dziecka widząc zdjęcia innych z plaży "a czemu Ci ludzie są ubrani? Przecież nad wodą zawsze wszyscy są goli" w czasie spotkania rodzinnego może babcię do zawału doprowadzić.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.02.2012 02:14

themoon napisał(a):Podam przykład. Znajomy swojego czasu został aresztowany tylko dlatego, że nauczycielce jego córki "coś" się wydawało. Kipisz w domu, trzy miesiące aresztu.


Sorry 'Księżyc",ale to jakieś ...Final Fantasy. :roll:

Obawiam się,że nie znasz szczegółów tego "coś",a swoje zdanie wygłaszasz na podstawie tego co Ci powiedział ów znajomy.
Nikt nie jedzie na "sanki" za zwidy...
Obawiam się,że gdybyś zapoznał się z całością mógłbyś zmienić zdanie.
I ........znajomego.
Oczywiście może on mówić prawdę choć..............nie sądzę.


CO do FKK to się nie wypowiem,bo jakoś nie jestem zwolennikiem latania z fiutem na wierzchu po skałach (po piasku też nie).
Tak mam i cóż...
Oczywiście jeśli ktoś lubi............nic mi do tego.

Ale widziałem kilku takich na "normalnych "plażach na Pag-u i w tajemnicy powiem Ci,że mój zmysł estetyki qrewsko na tym ucierpiał. :evil:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.02.2012 08:13

Dzieciaki pod tym względem są intuicyjnie mądrzejsze od dorosłych. Wszystko to kwestia wychowania i podejścia do golizny i przede wszystkim nie robienia z tego czegoś nadzwyczajnego no bo niby po co
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 09:18

piotrulex napisał(a):Dzieciaki pod tym względem są intuicyjnie mądrzejsze od dorosłych. Wszystko to kwestia wychowania i podejścia do golizny i przede wszystkim nie robienia z tego czegoś nadzwyczajnego no bo niby po co


Ja mam wrażenie, że Themoon tego najwyraźniej się boi...
że jeśli nie będzie z nagości robił czegoś nadzwyczajnego to nadzwyczajnym stanie się dla dzieciaka ubranie na plaży...

Moje doświadczenia są takie:

- starsze dzieci nie rozpowiadają na prawo i lewo ale też się z tym specjalnie nie kryją, jeśli uznają, że ktoś jest wart takiej wiedzy, to nie ma problemu..

- co do młodszych, to głowy nie dam (mam 2 nastolatki), ale plażowała w Zivogosce obok nas rodzina Czechów: ojciec i dorosły syn w kąpielówkach, matka i narzeczona syna topless i najmłodsza, ok 7-letnia córka goła i wesoła. Małej ani nie zajmowało to, że ona sobie lata goła, ani że nasze córki gołe nie latały, ani że pojawiali się inni nadzy ludzie (niekoniecznie dzieci)... Po prostu po jakimś czasie przestaje się zwracać na takie rzeczy uwagę, zwłaszcza będąc dzieckiem kiedy ma się milion ważniejszych rzeczy na głowie jak np. jak się dogadać z kimś kto nie zna Twojego języka, albo łapanie krabów, jeżowców, nurkowanie i bógwico jeszcze...
no chyba że ktoś jedzie specjalnie do Cro głównie po to żeby sobie gołe d u p y na plaży popodglądać...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2012 09:26

W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:
onyxx72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) onyxx72 » 21.02.2012 09:29

anakin napisał(a):
themoon napisał(a):Podam przykład. Znajomy swojego czasu został aresztowany tylko dlatego, że nauczycielce jego córki "coś" się wydawało. Kipisz w domu, trzy miesiące aresztu.


Sorry 'Księżyc",ale to jakieś ...Final Fantasy. :roll:

Obawiam się,że nie znasz szczegółów tego "coś",a swoje zdanie wygłaszasz na podstawie tego co Ci powiedział ów znajomy.
Nikt nie jedzie na "sanki" za zwidy...
Obawiam się,że gdybyś zapoznał się z całością mógłbyś zmienić zdanie.
I ........znajomego.
Oczywiście może on mówić prawdę choć..............nie sądzę.


CO do FKK to się nie wypowiem,bo jakoś nie jestem zwolennikiem latania z fiutem na wierzchu po skałach (po piasku też nie).
Tak mam i cóż...
Oczywiście jeśli ktoś lubi............nic mi do tego.

Ale widziałem kilku takich na "normalnych "plażach na Pag-u i w tajemnicy powiem Ci,że mój zmysł estetyki qrewsko na tym ucierpiał. :evil:


Anakin

Rozwalilo mnie okreslenie"na sanki" :D
Pozdrawiam i "NIECH MOC BEDZIE Z TOBA"
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.02.2012 09:39

Janusz Bajcer napisał(a):W Živogošce nie ma plaży FKK :wink:


Oficjalnej?? Możliwe... tylko co z tego?
Nie przeszkadzało to w niczym ludziom chcącym opalać się topless czy też całkiem nago... tekstylnych, którym by przeszkadzało to, że golasom to nie przeszkadza też na szczęście nie było :D

Tak wyglądała nasza wspólna z Czechami plażyczka, wspomniana mała Czeszka też jest na zdjęciu
Obrazek

...a tak nasza "własna" jednorodzinna znajdująca się paręnaście metrów dalej - prawie FKK :-p
Obrazek

Poza tym jakie to ma znaczenie gdzie?
Na Bunculuce też było mnóstwo dzieci (małych, większych, całkiem dużych), które miały ważniejsze sprawy niż przyglądać się i analizować kto i dlaczego jest goły a kto nie ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2012 09:50

Toples na plaży mnie też nie przeszkadza, ale "całkowite golasy" - starzy i młodzi powinni wg mnie opalać się na plażach FKK lub w ustronnych zatoczkach.
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone