Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.03.2012 09:49

woka napisał(a): ... Co do "zalet" sauny to wiem, że nie każdemu jest wskazana i nie każdy to uwielbia. Widać to po ilości osób korzystających z saun ...


Ludzie poprostu nie wiedzą z czym to sie je i tyle. Jak ktoś raz spróbuje to czesto zostaje stałym klientem. Niedawno byłem z kumplem. Nie chciał iść jak powiedziałem że temp prawie 100 stopni. Przeca w 100 stopniach to woda się gotuje - powiedział. Dał sie namówić, poszedł, trafiliśmy na senase. Po wyjściu dzwonił do swojej dziewczyny i planowali wspolne wyjście do takiej strefy saun bo bardzo mu się spodobało

Oczywiście nie każdy lubi, nie każdy znosi, nie każdy może
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2012 09:53

"Janusz Bajcer - W Sanatorium "Metalowiec" w Muszynie, w którym zaraz po maturze miałem przyjemność krótko pracować jako borowinowy :wink:"

Kolego Januszu gratuluję wysokiego stanowiska w Sanatorium. Borowinowy - to odpowiedzialne stanowisko pracy. Kogo to kolega obkładał borowiną. ???
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2012 10:18

darek1 napisał(a):"Janusz Bajcer - W Sanatorium "Metalowiec" w Muszynie, w którym zaraz po maturze miałem przyjemność krótko pracować jako borowinowy :wink:"

Kolego Januszu gratuluję wysokiego stanowiska w Sanatorium. Borowinowy - to odpowiedzialne stanowisko pracy. Kogo to kolega obkładał borowiną. ???


Jak to kogo :?: - kuracjuszki :lol: a potem trzeba je było umyć pod prysznicem :lol: :idea:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2012 10:24

:D :D :D
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 02.03.2012 10:39

piotrulex napisał(a):
raffiu napisał(a): ... Osoby nieletnie zdarzają się, ale raczej rzadko i zawsze pod opieką dorosłych ...


Na Łódzkiej Fali z regulaminu wynika 18+ wiec nie wiem jakim cudem widziałeś tam dzieciaki. Byliśmy tam kilkukrotnie i nigdy takowych nie widzieliśmy. Nie twierdzę oczywiście, że nie piszesz prawdy ale ja regulaminów nie łamię i do tego nie namawiam :wink:


Dziecko widziałem na 100% ...nie wiem tylko, czy nie było to przed aferą rozkręconą przez jednego z łódzkich radnych po imprezie "noc naturystów" gdzie były również osoby nieletnie ponoć? Nie wiem nie bywam na "Nocach". Być może po tym wydarzeniu, by uniknąć złej prasy zdecydowano na fali o rygorystycznym przestrzeganiu zapisku 18+. Ostatnio nie widuję to fakt. Inna sprawa, że swego czasu bywałem głównie w tzw. "środy dla par" a obecnie wpadamy na 2 ostatnie godziny - więc być może za późno dla dzieciaków ;)

Oczywiście są przeciwwskazania dla korzystania z saun. Należy jednak pamiętać, że sauna to nie tylko jej fińska odmiana z wysoką temperaturą.
Moją druga lepsza połowa nie korzysta z takowej właśnie z powodów zdrowotnych. W czasie kiedy ja wchodzę na seans naparzania ona idzie do sauny na podczerwień, gdzie temperatura jest znacznie niższa :)
marek2431
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek2431 » 22.04.2018 08:17

Niestety taki mamy standard: jak są sauny z poprawnym saunowaniem (mówię o aquaparkach bo poza sauną dzieci potrzebują atrakcji) to niestety tylko 18+ natomiast rzeczywistość jest taka że dzieci na nagość reagują najczęściej bardzo naturalnie czyli lepiej niż wielu dorosłych. Moim zdaniem powinno być ostrzeżenie że można się spodziewać nagich osób i rodzice sami by mogli podjąć decyzję czy chcą narazić własne pociechy na okropny i traumatyczny widok golasów w saunie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ciszy i spokoju ale tutaj kultura wielu dorosłych też pozostawia wiele do zyczenia. Może jakieś godziny children free..... Jakie jest wasze zdanie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.04.2018 08:33

marek2431 napisał(a):Niestety taki mamy standard: jak są sauny z poprawnym saunowaniem (mówię o aquaparkach bo poza sauną dzieci potrzebują atrakcji) to niestety tylko 18+ natomiast rzeczywistość jest taka że dzieci na nagość reagują najczęściej bardzo naturalnie czyli lepiej niż wielu dorosłych. Moim zdaniem powinno być ostrzeżenie że można się spodziewać nagich osób i rodzice sami by mogli podjąć decyzję czy chcą narazić własne pociechy na okropny i traumatyczny widok golasów w saunie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ciszy i spokoju ale tutaj kultura wielu dorosłych też pozostawia wiele do zyczenia. Może jakieś godziny children free..... Jakie jest wasze zdanie


Są sauny z poprawny saunowanie gdzie z dziećmi można wchodzić bez najmniejszych ograniczeń. Są też dobre saunaria gdzie są dni i godziny a nawet seanse dla dzieciaków
marek2431
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek2431 » 24.04.2018 18:42

piotrulex napisał(a):
marek2431 napisał(a):Niestety taki mamy standard: jak są sauny z poprawnym saunowaniem (mówię o aquaparkach bo poza sauną dzieci potrzebują atrakcji) to niestety tylko 18+ natomiast rzeczywistość jest taka że dzieci na nagość reagują najczęściej bardzo naturalnie czyli lepiej niż wielu dorosłych. Moim zdaniem powinno być ostrzeżenie że można się spodziewać nagich osób i rodzice sami by mogli podjąć decyzję czy chcą narazić własne pociechy na okropny i traumatyczny widok golasów w saunie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ciszy i spokoju ale tutaj kultura wielu dorosłych też pozostawia wiele do zyczenia. Może jakieś godziny children free..... Jakie jest wasze zdanie


Są sauny z poprawny saunowanie gdzie z dziećmi można wchodzić bez najmniejszych ograniczeń. Są też dobre saunaria gdzie są dni i godziny a nawet seanse dla dzieciaków


Niestety w mojej okolicy (Olsztyn) nie znam takiego. W większości aquaparków obowiązuje zasada saunowania w stroju, a w pozostałych mi znanych strefa saun jest 18+
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK z dzieckiem - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone