Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.02.2012 21:02

Janusz Bajcer napisał(a):Zadanie pytania nie miało na celu nikogo potępić, ale tez nie było pytaniem o opalanie się nago :wink:



a czy ja się chwalę??? ;)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 21:03

BeJur napisał(a):ups ........ widziałam jednego co z kranu wodę w Krakowie pił ... ;)


Ale wcześniej nie byłem w pracy przez tydzień. :oczko_usmiech:
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 28.02.2012 21:03

Ło matko. I co ja najlepszego zrobiłem? Ludziska się kłócą. Nie, no sorry, więcej się pytał nie będę.

A w temacie to myślę, że świat się zmienia i dzieci są w takim stopniu narażone na oglądanie nagości, że nagość w saunie, na plaży czy pod prysznicem to chyba im nie zaszkodzą.
Odnośnie ryzyka spaczenia-niemożliwe! Erotyzm chyba nie do końca związany jest z nagością, więc chyba w przyszłym, dorosłym, życiu nie powinny mieć z tym problemu.
Co do basenu-u mnie pod natryskami jak się rozebrałem wzbudziłem jakieś dziwne dyskusje. W saunie nie widziałem nikogo nago.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.02.2012 21:04

anakin napisał(a):Ale wcześniej nie byłem w pracy przez tydzień. :oczko_usmiech:


no tak :)
ale ..... koledzy byli :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 21:05

themoon napisał(a):Co do basenu-u mnie pod natryskami jak się rozebrałem wzbudziłem jakieś dziwne dyskusje.


Pewnie woka ze swoimi się zwalił. :D

BeJur napisał(a):ale ..... koledzy byli :)


Ja nie mam kolegów. 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2012 21:08

anakin napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):I vice versa - je nie pytałem o ogólne wychowanie i traktowanie, tylko o konkretną sytuację odnośnie nagości Rodziców w domu w latach Waszej młodości.


A nie uważasz,że sporo się w tym temacie zmieniło od 1950-60 roku?


Nie, od tych tat w tym temacie jeszcze wiele się nie zmieniło, "rewolucja seksualna" jeśli można to tak nazwać, nastąpiła znacznie później.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 28.02.2012 21:08

anakin napisał(a):Przeraża mnie jacy my będziemy w....ich wieku! :? :cry:
:D

Najpierw musisz dożyć ....... później jakoś tam będzie. :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.02.2012 21:09

themoon napisał(a):Ło matko. I co ja najlepszego zrobiłem? Ludziska się kłócą. Nie, no sorry, więcej się pytał nie będę


pytaj :) fajnie jest :)

themoon napisał(a):A w temacie to myślę, że świat się zmienia i dzieci są w takim stopniu narażone na oglądanie nagości, że nagość w saunie, na plaży czy pod prysznicem to chyba im nie zaszkodzą


dzieci mogą być narażone na rzeczy niebezpieczne, a nagość do takich nie należy

themoon napisał(a):Odnośnie ryzyka spaczenia-niemożliwe! Erotyzm chyba nie do końca związany jest z nagością, więc chyba w przyszłym, dorosłym, życiu nie powinny mieć z tym problemu


pojąłeś :)

themoon napisał(a):Co do basenu-u mnie pod natryskami jak się rozebrałem wzbudziłem jakieś dziwne dyskusje


mi to zakrawa na przechwałki :)

themoon napisał(a): W saunie nie widziałem nikogo nago.


temperatura w saunie i mokre majtki na tyłku .... brawo :)
wulkanizacja pełna :)
Ostatnio edytowano 28.02.2012 21:12 przez Bea.ta, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.02.2012 21:11

anakin napisał(a):Ja nie mam kolegów. 8)


czepiasz się, no więc .... inni z Twojej pracy lali do wody :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2012 21:12

Bocian napisał(a):
Anai napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
BeJur napisał(a):Janusz cofnij się do mojego pytania - pytałam o wychowanie i traktowanie


I vice versa - je nie pytałem o ogólne wychowanie i traktowanie, tylko o konkretną sytuację odnośnie nagości Rodziców w domu w latach Waszej młodości.

Jakoś nie widzę konkretnych odpowiedzi - nie tylko Twojej :roll:


Ja widziałam, i nie mam też problemu z wyjściem z łazienki...

Podobnie.


Kolejny mający młodych wyjątkowych Rodziców :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 21:13

Janusz Bajcer napisał(a):Nie, od tych lat w tym temacie jeszcze wiele się nie zmieniło


8O
Jeżeli twierdzisz,że przez 50 lat się nic w tym temacie nie zmieniło,to........nie mam więcej pytań Janusz.
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 28.02.2012 21:14

BeJur no widzisz, temat lekko rozjaśnił. Może nie tylko mi. I nie przechwałki-raczej nie należę do takich osób.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2012 21:16

themoon napisał(a):Ło matko. I co ja najlepszego zrobiłem? Ludziska się kłócą. Nie, no sorry, więcej się pytał nie będę.


Spoko :lol: nie widzę kłótni tylko wymianę poglądów ma temat nagości, każdy może mieć różny :idea:

Widocznie niektórzy tęsknią za powrotem do raju :wink: :lol:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 28.02.2012 21:17

themoon napisał(a):Ło matko. I co ja najlepszego zrobiłem? Ludziska się kłócą. Nie, no sorry, więcej się pytał nie będę.


Oj tam! Oj tam! :D

themoon napisał(a):A w temacie to myślę, że świat się zmienia i dzieci są w takim stopniu narażone na oglądanie nagości, że nagość w saunie, na plaży czy pod prysznicem to chyba im nie zaszkodzą.


Wystarczy spojrzeć na większość telewizyjnych reklam.

themoon napisał(a):Odnośnie ryzyka spaczenia-niemożliwe! Erotyzm chyba nie do końca związany jest z nagością, więc chyba w przyszłym, dorosłym, życiu nie powinny mieć z tym problemu.


Ja powiedziałabym trochę na odwrót: nagość niekoniecznie musi być powiązana z erotyzmem.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 21:18

BeJur napisał(a):czepiasz się, no więc .... inni z Twojej pracy lali do wody :)


My tylko czasem.
Ale do frytek. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK z dzieckiem - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone