Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 28.02.2012 21:32

BeJur napisał(a):

Basia??????? no ..... padła ......... po prostu :)


Juz sie podnioslam.... ;)
A padlam,bo przypomnialy mi sie stare ,dobre czasy w .......... pewnym clubie.... I nadrabianie zaleglosci...

A w temacie - nasz syn mial chyba 7 lat i przypadkowo wyladowalismy na malej plazyczce (slicznej zreszta) w Zavali.:)
Po pewnym czasie doszlo pare osob - zadna z nich tekstylna nie byla...
I wszystko bylo ok,dziecko szoku nie doznalo,tylko.......... padlo pytanie...
"Dlaczego tej pani zwisa niebieski sznureczek.........?!"
Bo -faktycznie-dyndal sobie... I wcale nie trzeba bylo sie przygladac,zeby go zobaczyc!
I co powiedziec dziecku w takiej sytuacji? :?

Ja juz nie pamietam co mu odpowiedzialam...

;)
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 28.02.2012 22:30

Widze Wy dalej swoje.W myśl mojej zasady życiowej nie będę z Wami w pyskówki sie wdawał :
"Nie rozmawiaj z idiotą,bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem. "

Co innego wpaść na plażę raz ,czy dwa lub przypadkiem ,a co innego brać dziecko specjalnie na takie plaże i do ośrodków FKK ,gdzie jak ktoś pisał nie chodzi tutaj o równomierne oplenie,tylko dzieci siedzą np. okrakiem na przeciwko i graja w karty.To jest uczenie ekshibicjonizmu i tyle.Widzę jest na forum kilka tysięcy użytkowników ,a wypowiada się i walczy dosłownie garstka co na palcach ręki mozna policzyć.Macie ochotę to sie bawcie i swingujcie,bo i takie domysły mozna mieć po postach niektórych ,ale nie mieszajcie w to swoich dzieci.Pisałem wcześniej że wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo i nie życzę sobię złośliwych komentarzy.
Aż się prosi żeby sprawdzić kilka osób tutaj IP komputera, gdzie i co wypisujecie,bo mi włosy sie na głowie najerzyły jak czytam o tym Waszym normalnym zachowaniu.Ciekawe czy tu chodzi tylko o opalanie się na plaży czy cos więcej.Zapytam też jutro i ciekawi mnie,jaka będzie opinia psychologa dziecinnego na ten temat.
ps.Prosiłem żeby nie komentować tego co wcześniej napisałem,ale widzę dobrze Was to rozbawiło,że w 2 dni 10stron w temacie doszło.
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 28.02.2012 22:36

_Rafi_ napisał(a):Widze Wy dalej swoje.W myśl mojej zasady życiowej nie będę z Wami w pyskówki sie wdawał :
"Nie rozmawiaj z idiotą,bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem. "

Co innego wpaść na plażę raz ,czy dwa lub przypadkiem ,a co innego brać dziecko specjalnie na takie plaże i do ośrodków FKK ,gdzie jak ktoś pisał nie chodzi tutaj o równomierne oplenie,tylko dzieci siedzą np. okrakiem na przeciwko i graja w karty.To jest uczenie ekshibicjonizmu i tyle.Widzę jest na forum kilka tysięcy użytkowników ,a wypowiada się i walczy dosłownie garstka co na palcach ręki mozna policzyć.Macie ochotę to sie bawcie i swingujcie,bo i takie domysły mozna mieć po postach niektórych ,ale nie mieszajcie w to swoich dzieci.Pisałem wcześniej że wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo i nie życzę sobię złośliwych komentarzy.
Aż się prosi żeby sprawdzić kilka osób tutaj IP komputera, gdzie i co wypisujecie,bo mi włosy sie na głowie najerzyły jak czytam o tym Waszym normalnym zachowaniu.Ciekawe czy tu chodzi tylko o opalanie się na plaży czy cos więcej.Zapytam też jutro i ciekawi mnie,jaka będzie opinia psychologa dziecinnego na ten temat.
ps.Prosiłem żeby nie komentować tego co wcześniej napisałem,ale widzę dobrze Was to rozbawiło,że w 2 dni 10stron w temacie doszło.


mozesz sobie moje IP sprawdzic tylko sie nie zdziw jak wyskoczy ci nazwa jakiegos kraju w Afryce bo tutaj stoi moja platforma na ktorej teraz pracuje.
poza tym to jest temat dla naturystow to nie zabieraj glosu w moralizowanie ludzi. masz swoje tematy dla tekstylnych.
poza najpierw sprawdz w encyklopedii co to jest 'ekshibicjonizm' - jestem naturysta od lat, widzialem juz kilkadziesiat tysiecy nagich ludzi i nie spotkalem ani jednego ekshibicjonisty - u faceta od razu to widac.

a 'wlos ci sie jezy...'??? pewnie cos innego ci sie zjerzylo z 'gkupich' skojarzen
Ostatnio edytowano 28.02.2012 22:41 przez marcel232, łącznie edytowano 1 raz
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 28.02.2012 22:40

[quote="marcel232mozesz sobie moje IP sprawdzic tylko sie nie zdziw jak wyskoczy ci nazwa jakiegos kraju w Afryce bo tutaj stoi moja platforma na ktorej teraz pracuje.
poza tym to jest forum dla naturystow to nie zabieraj glosu w moralizowanie ludzi. masz swoje tematy dla tekstylnych.
poza najpierw sprawdz w encyklopedii co to jest 'ekshibicjonizm' - jestem naturysta od lat, widzialem juz kilkadziesiat tysiecy nagich ludzi i nie spotkalem ani jednego ekshibicjonisty - u faceta od razu to widac.

a 'wlos ci sie jezy...'??? pewnie cos innego ci sie zjerzylo z 'gkupich' skojarzen[/quote]
Oki. Tak dla formalności to forum o Chorwacji :evil: .Mi tylko chodzi o dzieci.
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 28.02.2012 22:51

_Rafi_ napisał(a):[quote="marcel232mozesz sobie moje IP sprawdzic tylko sie nie zdziw jak wyskoczy ci nazwa jakiegos kraju w Afryce bo tutaj stoi moja platforma na ktorej teraz pracuje.
poza tym to jest forum dla naturystow to nie zabieraj glosu w moralizowanie ludzi. masz swoje tematy dla tekstylnych.
poza najpierw sprawdz w encyklopedii co to jest 'ekshibicjonizm' - jestem naturysta od lat, widzialem juz kilkadziesiat tysiecy nagich ludzi i nie spotkalem ani jednego ekshibicjonisty - u faceta od razu to widac.

a 'wlos ci sie jezy...'??? pewnie cos innego ci sie zjerzylo z 'gkupich' skojarzen

Oki. Tak dla formalności to forum o Chorwacji :evil: .Mi tylko chodzi o dzieci.[/quote]

kurde az musialem sprawdzic, czy na dobrym temacie post wyslalem.

ale na dobrym. u gory wyraznie napisane:
Forum Strona Główna -> Naturystyczna Chorwacja

a od moich dzieci to sie odpimpkaj
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2012 23:26

marcel232 napisał(a):mozesz sobie moje IP sprawdzic tylko sie nie zdziw jak wyskoczy ci nazwa jakiegos kraju w Afryce bo tutaj stoi moja platforma na ktorej teraz pracuje.


Sprawdziłem z ciekawości :wink:
Na trzech lokalizatorach IP pokazuje London City :idea:
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 28.02.2012 23:38

Janusz Bajcer napisał(a):
marcel232 napisał(a):mozesz sobie moje IP sprawdzic tylko sie nie zdziw jak wyskoczy ci nazwa jakiegos kraju w Afryce bo tutaj stoi moja platforma na ktorej teraz pracuje.


Sprawdziłem z ciekawości :wink:
Na trzech lokalizatorach IP pokazuje London City :idea:


Jak bys mogl szukac glebiej to znajdziesz serwer w RPA i potem kraj w ktorym jestem. zewnetrzne IP masz racje jest w Londynie bo tam jest siedziba firmy :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2012 23:45

Głębiej mi się nie chce, bo nie ma takiej potrzeby :lol: :idea:
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 29.02.2012 07:28

Hmm, ACTA weszły? Permanentna inwigilacja!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.02.2012 07:41

_Rafi_ napisał(a):Widze Wy dalej swoje.W myśl mojej zasady życiowej nie będę z Wami w pyskówki sie wdawał :
"Nie rozmawiaj z idiotą,bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem. "

Dalej swoje, bo takie ktoś ma zdanie i go broni oraz prezentuje. Ma takie samo prawo jak ty. Tekst o nie komentowaniu to możesz zachować dla siebie bo to forum publiczne służące do wymiany zdań i komentowania tego co ktoś napisał. Ten twój cytat o idiotach określa tylko i wyłącznie ciebie i określa na jakim poziomie jesteś w stanie rozmawiać. IP po co chcesz sprawdzać? Nie ośmieszaj się. Donosik do Rydzyka chcesz napisać? Utkwił ci w pamięci obraz dzieciaków które siedzą naprzeciwko siebie okrakiem i grają w karty... I co z tego wynika? Tylko to, że grały w karty , a dla ciebie , że cały czas wpatrywały się w swoje genitalia i niszczyły psychikę, przez co nie będą miały udanego życia intymnego . Dla mnie osobiście bzdet. Dzieciaki przyjmują wszystko naturalnie i po okresie zainteresowania przechodzą nad tym do porządku dziennego. Dla mnie to ty przedstawiasz tu jak sam byś się zachowywał... Kojarzenie nagiego opalania ze swingersami to farsa. Jeździmy od lat grupą przyjaciół i zdarza się, że dziewczyny opalają się topless, to znaczy , że wszyscy ze sobą sypiamy? Kiedyś gdy jeździliśmy ściślejszą paczką znajomych, tradycją były wspólne, wieczorne , nagie kąpiele w Jadranie i nikt nikomu się nie przyglądał choć widział wszystko. Ludzie stali koło siebie, wycierali się ręcznikami, i nikt nikomu w krocze nie zaglądał i nie ciągnął w krzaki. Dla mnie to robisz z tego sensację, a co do psychologa to wg mnie popytaj także takiego dla dorosłych. Przyda się.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2012 10:04

themoon napisał(a):Hmm, ACTA weszły?


Hmm , nic mi o tym nie waidomo :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2012 10:26

Bocian napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Kolejny mający młodych wyjątkowych Rodziców :wink:

Nie wyjątkowych, tylko normalnych. U mnie w domu nikt nie epatował golizną ale pod prysznicem w gaciach nie stał i nie było problemem wyjść z łazienki nago i przejść do sypialni. Nie koniecznie przez wszystkie pokoje przy okazji ale dramatu z tego powodu nie było.


Sławku, u mnie domu nikt się w wannie w domu w gaciach nie kąpał, ale zrówno moi Rodzice przy mniem, jak i ja pózniej jako Rodzic wychodzilismy z łazienki ubrani.
Też uważam moich Rodziców i siebie za normalnych.
Ostatnio edytowano 29.02.2012 16:07 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 29.02.2012 12:04

Janusz Bajcer napisał(a):... u mnie domu nikt się w wannie w domu w gaciach nie kąpał, ....

Janusz....
Gacie, kalesony .... do głowy mi nie przyszło aby tak napisać (zapewne jakoś nie miałem natchnienia i przebłysku), nigdy też o kąpieli w gaciach nie słyszałem. Pamiętam dawne czasy ale takich zachowań nie.

Czy nie jest zastanawiające skąd autorom tych określeń to było wiadome :?: Zaiste, dla mnie ciekawe. Ja nic nie sugeruję ...... :wink:

........... już wiem , z lektur szkolnych i filmów .... zapewne.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.02.2012 12:15

Janusz Bajcer napisał(a):Też uważam moich Rodziców i siebie za normalnych.

Janusz, słowa "normalni" użyłem w potocznym znaczeniu, co nie oznacza, że ci co robią inaczej nie są "nienormalni", bez pejoratywnego wydźwięku. Pozdrav.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.02.2012 12:15

_Rafi_ napisał(a):Widze Wy dalej swoje.W myśl mojej zasady życiowej nie będę z Wami w pyskówki sie wdawał :
"Nie rozmawiaj z idiotą,bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem. "



I tego się trzymaj.
Nie staraj sie nikogo obrazić.
Dla własnego,dobrze pojętego................interesu.
Potem..............boli,uwierz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK z dzieckiem - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone