Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK z dzieckiem

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 20:49

Być może, bo ja z tematem nieobeznany, więc proszę o wybaczenie jeżeli kogoś urażę swoimi domysłami. Wyprowadzić mnie z błędu też każdy może.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.02.2012 21:31

themoon napisał(a):Być może, bo ja z tematem nieobeznany, więc proszę o wybaczenie jeżeli kogoś urażę swoimi domysłami. Wyprowadzić mnie z błędu też każdy może.


Ludzką rzeczą jest błądzić.
Ale trwać w błędzie........... :wink:

Ot,taka tam.................filozofija. :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.02.2012 09:54

themoon napisał(a):Być może, bo ja z tematem nieobeznany, więc proszę o wybaczenie jeżeli kogoś urażę swoimi domysłami. Wyprowadzić mnie z błędu też każdy może.


Za kilkanaście dni jedziemy z rodzinką i być może znajomymi do takiego małego hotelowego spa z 2 saunami, jakuzi, basenikiem itd. Mamy to wynajęte chyba na wyłączność. Nasza dzieciarnia oczywiście jedzie z nami. Saunowanie oczywiście zgodne z zasadami i w sumie nie wydaje mi się abyśmy brali stroje kąpielowe pomimo chęci popływania w basenie. Zrobimy sobie naparzania z jakimiś ceromoniami. Na początek zapewne delikatna rozgrzewka, kolejna z peelingiem solnym, następna z jakimś cudownym balsamem. Oglądałem obiekt na zdjęciach. Prysznic jest kapitalny. Odsłonięte pomieszczenie z beczką do chłodzenia, cebrzykiem i natryskiem. Odgrodzony jest jedynie przeźroczystą szybą od części saunowej i wypoczynkowej. No i jak tu być wstydziochem? No poprostu nie da rady :)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 23.02.2012 15:27

piotrulex - podaj namiary tego małego hotelowego Spa jak możesz ?
jeśli nie na forum to prześlij Mailem - byłbym wdzięczny
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 23.02.2012 19:57

piotrulex też bym przyjął namiar. Uwielbiam saunę i może uda się wyskoczyć.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.02.2012 09:44

Witam. Nie ja to organizuje i za wiele nie wiem bo to "niespodzianka" :). Jak sprawdzimy to dam znać. Najwcześniej po 11 marca. Pokazano mi tylko pojedyncze foty :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.02.2012 14:18

piotrulex napisał(a):Witam. Nie ja to organizuje i za wiele nie wiem bo to "niespodzianka" :). Jak sprawdzimy to dam znać. Najwcześniej po 11 marca. Pokazano mi tylko pojedyncze foty :)

Ta "niespodzianka" pachnie mi "sektą". Nie lubię konspiracji i ja na 200 % do takiego grona bym nie dołączył. Wiem, że to temat drażliwy i wymagający dużej konspiracji ..... nie dla mnie ta zabawa. :cry:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.02.2012 15:26

woka napisał(a):
piotrulex napisał(a):Witam. Nie ja to organizuje i za wiele nie wiem bo to "niespodzianka" :). Jak sprawdzimy to dam znać. Najwcześniej po 11 marca. Pokazano mi tylko pojedyncze foty :)

Ta "niespodzianka" pachnie mi "sektą". Nie lubię konspiracji i ja na 200 % do takiego grona bym nie dołączył. Wiem, że to temat drażliwy i wymagający dużej konspiracji ..... nie dla mnie ta zabawa. :cry:


Dostajesz czasem prezenty? np. od żony itd? Jakiego grona? O czym Ty piszesz? Jaka zabawa?

Ludzie mają niestety to do siebie, że często czytają coś czego nikt nie napisał nakręcając swoja chorą wyobraźnie

Sorki ale zmartwiłeś mnie nieco

Domyślam się co Ci chodzi po głowie ale proszę nie oceniaj mnie tak nisko :cry:

W kwestii wyjaśnienia abyś nieco ochłonął nie jest to organizowane z ludźmi poznanymi na stronie www.sexcyckidupa.pl :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.02.2012 20:39

Na żart ta wypowiedź Woki nie wygląda, szkoda komentować. Nikt go o zdanie nie pytał, poza tym nie musi czytać. Za to Ciekawy przyczynek dlaczego akurat na myśl przyszły mu takie tematy ???jakoś innym nie ......... można by się zastanowić :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.02.2012 20:51

bluesman napisał(a):Na żart ta wypowiedź Woki nie wygląda,...

Masz rację.
To nie był żart, choć nie ukrywam, że pisane było z przymrużeniem oka.
Jakoś tak wyszło ...... W młodości słyszałem niepochlebne opinie o takich spotkaniach i tak mi już pozostało.
Dowodów, że to jest "złe" nie mam. Tylko zasłyszane opinie które byc może są opiniami krzywdzącymi.
Jakby ktoś się poczuł urażony ...... nie było to moja intencją i przepraszam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.02.2012 22:39

Ja natomiast nikogo nie będe przepraszał. To co kolega Woka powiedział - jest to prawda. Te spotkania są dla mnie bardzo dziwne, żeby nie powiedzieć podejrzane. Dotyczą one z zasady osób z pewnymi powiedziałbym, żeby nikogo nie obrażać zainteresowaniami. Jakimi to każdy chyba wie lub przypuszcza jakie to one mogą być. Nadmieniam, że nie są one akceptowalne w naszej chrześcijańskiej wierze. pozdrawiam z lekkim przymrużeniem oczu owych naturystów :twisted: :D :D :D :D

he, he, he - jacyś to oni naturyści he, he, he - Lepiej poszli by do świętego miejsca wyspowiadać się za swoje grzechy choćby były one tylko w myslach . Darek1
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.02.2012 22:58

The Bill.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 25.02.2012 23:13

darek1 napisał(a):Ja natomiast nikogo nie będe przepraszał.

Przeprosiłem ponieważ w stosunku do naturystów, tych plażowych naturystów nic nie mam, to oni mogli, rozszerzając interpretację, poczuć się urażeni.
Do spotkań naturystycznych, takich zamkniętych, takich konspiracyjnych ... zdanie mam swoje. Zasłyszane ale mam i już.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.02.2012 23:14

woka napisał(a): mam swoje. Zasłyszane

To ciekawe...
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 25.02.2012 23:25

Bocian napisał(a):
woka napisał(a): mam swoje. Zasłyszane

To ciekawe...

Ciekawość to pierwszy stopień do ..... :wink:
Ja za bardzo piwoszem nie jestem, ale jak postawisz piwo to Ci opowiem .... :lol: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK z dzieckiem - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone