Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Euro ponad 4 zł !

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.10.2008 12:54

hepik napisał(a):Gdyby nie fobie Braci (bliźniaków) Mniejszych moglibyśmy ,podobnie jak Słowacy, za dwa miesiące zarabiac i wydawać w euro,nie przejmując się spekulantami ,kursami,spadajacym forintem ciągnącym polskie złotówki w dół...
Inna sprawa,że odpadłoby sporo topiców typu "Do CRO euro czy złoty?" :wink:


I jak Słowacy, Węgrzy, Czesi, Litwini, Estończycy, Łotysze, a wreszcie Koreańczycy (sic!) jeździc do USA bez wiz, a nie wciąż się upokarzać przed najgłupszym narodem...
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 24.10.2008 13:05

Czas wykopac sloiki z dolcami :-)))Ja tam jestem optymista , na wiosne euro spadnie, benzyna tez spadnie a za eurasa dostaniemy wiecej kun i bedzie gralo:-)I jeszcze maja Slowency wprowadzic miesieczne winiety:-)
Pozdro
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 13:07

Plumek napisał(a):
hepik napisał(a):Gdyby nie fobie Braci (bliźniaków) Mniejszych moglibyśmy ,podobnie jak Słowacy, za dwa miesiące zarabiac i wydawać w euro,nie przejmując się spekulantami ,kursami,spadajacym forintem ciągnącym polskie złotówki w dół...
Inna sprawa,że odpadłoby sporo topiców typu "Do CRO euro czy złoty?" :wink:


I jak Słowacy, Węgrzy, Czesi, Litwini, Estończycy, Łotysze, a wreszcie Koreańczycy (sic!) jeździc do USA bez wiz, a nie wciąż się upokarzać przed najgłupszym narodem...
Jak to się zmienia, byliśmy najbardziej zakochanym narodem Europejskim w USA .Pojechaliśmy do Iraku i dostaliśmy figę z maku, wizy liżemy przez szybę, a i ten dolar nie ten sam. :lol: :lol: :lol: Na szczęście mamy Chorwację. :!: ol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 13:09

Temcza napisał(a):Czas wykopac sloiki z dolcami :-)))Ja tam jestem optymista , na wiosne euro spadnie, benzyna tez spadnie a za eurasa dostaniemy wiecej kun i bedzie gralo:-)I jeszcze maja Slowency wprowadzic miesieczne winiety:-)
Pozdro
Dalej dalej proszę co z tymi winetami :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2008 13:16

smoki3 napisał(a):
Temcza napisał(a):I jeszcze maja Slowency wprowadzic miesieczne winiety:-)
Pozdro
Dalej dalej proszę co z tymi winetami :?: :?:


Zapomniałeś o tym wątku :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 13:21

Janusz Bajcer napisał(a):
smoki3 napisał(a):
Temcza napisał(a):I jeszcze maja Slowency wprowadzic miesieczne winiety:-)
Pozdro
Dalej dalej proszę co z tymi winetami :?: :?:


Zapomniałeś o tym wątku :wink: :lol:
OK. :lol:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 24.10.2008 13:33

Myślę, że wszystko zaczęło wracać do normalności. (pewnie wielu będzie tym zniesmaczonych, ale trudno).
Dlaczego:
1. Kurs 2,1 $/zł był zupełnie z sufitu, i nikt przy zdrowych zmysłach nie liczył, że sie utrzyma.
2. Podobnie z kursem 3,2Eur/zł też podwieszony do sufitu.

Myślę , że w tym co sie dzieje są nie tylko "węgry" "spekulanci", ale i potrosze nasz rząd- dlaczego - dotacje z UE przeliczane po 3,2 a po 3,9 wykazują wprost co bardziej sie opłaca. Trzeba pamiętać że jeszcze przez ok 4 lata będziemy mieli nadwyżkę w postaci dotacji, a potem do całego interesu, będziemy dopłacali.
Kurs Euro pozostanie na obecnym poziomie przez pewien czas, a powót do cen 3,2 jest możliwy ale za min rok.
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 25.10.2008 17:43

Pewnie prawie wszyscy nie są przy zdrowych zmysłach bo inaczej każdy zakupiłby tyle dolarów i teraz sprzedał, że następne wakacje byłyby za darmo. Swoją drogą euro nie jest warte więcej niż 3zł, taka moja opinia przeliczając ceny różnych towarów z różnych państw UE.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 30.10.2008 09:28

Wszystko powoli wraca do normy, na giełdach optymizm, indeksy w górę, złoty się umacnia
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 30.10.2008 12:07

Witam
Patrząc na tygodniowy wykres średniego kursu Euro

23.10 - 3,8221
24.10 - 3,9262
29.10 - 3,6320

idzie w dobrym kierunku :la:

pozdrav :papa: :hut:
Ostatnio edytowano 31.10.2008 11:49 przez bonar, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.10.2008 12:12

Za paliwo wczoraj płaciłem 4.09 zł co było dla mnie miłą niespodzianką...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.10.2008 12:23

I tak w dalszym ciągu EURO stoi wyżej niż rok temu :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.10.2008 12:41

Leszek Skupin napisał(a):I tak w dalszym ciągu EURO stoi wyżej niż rok temu :?


Na szczęście do okresu urlopowego jeszcze kilka miesięcy więc może jeszcze wszystko wróci do normy...i jeszcze aby paliwo nie drożało... :roll:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.10.2008 12:48

alessandro1977 napisał(a):...i jeszcze aby paliwo nie drożało... :roll:

Aaaaamen chłopie aaaamen :!:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 30.10.2008 16:38

Paliwo nie jest drogie jak się ma oszczędne auto, gorzej jak się ma smoka...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Euro ponad 4 zł ! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone