Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.12.2017 22:51

beatabm napisał(a):
...kierunek pełne morze :mrgreen:

To jest to co tygrysy lubią najbardziej :oczko_usmiech:


nie wiem gdzie bywacie...ale ani pół tygrysa tam nie widziałem :? delfinów też nie było :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.12.2017 22:52

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):
...kierunek pełne morze :mrgreen:

To jest to co tygrysy lubią najbardziej :oczko_usmiech:


nie wiem gdzie bywacie...ale ani pół tygrysa tam nie widziałem :? delfinów też nie było :roll:

Jak to gdzie??? 8O Wszędzie :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 27.12.2017 20:43

beatabm napisał(a):Jak to gdzie??? 8O Wszędzie :oczko_usmiech:


to już wiem :roll: :mrgreen:

my mamy jeszcze dużo do nadrobienia, więc nie tracimy ani chwili...płyniemy dalej :papa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Krilo to inna liga fishpikników...ale czy lepsza :roll: jest taki bezduszny...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

chyba Pelješac się skończył :roll: :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

płyniemy i płyniemy i płyniemy...nuda, nic się nie dzieje...krowa, kura, droga na Ostrołękę...do Korčuli jest cholernie daleko z Živogošće :? na szczęście załoga bardzo wesoła a w ładowni Feluna zawsze znajdziemy zimne winko i rakiję, chociaż jak zapasy będą znikać w takim tempie, to trzeba będzie uzupełniać w porcie...cała załoga :oczko_usmiech: z Polski to i zapasy szybko topnieją a pokład staje się coraz bardziej pochyły...

cdn...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.12.2017 21:31

Ależ pokaz pływadeł :)
Możemy się tak bujać i bujać nigdzie się nie spiesząc :)

Krilo zdaje się nie jest fishpicnikiem, nie dają chyba ni rybki ni popitki, to zwykły rejsowy stateczek.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 27.12.2017 21:51

gusia-s napisał(a):Ależ pokaz pływadeł :)
Możemy się tak bujać i bujać nigdzie się nie spiesząc :)

Krilo zdaje się nie jest fishpicnikiem, nie dają chyba ni rybki ni popitki, to zwykły rejsowy stateczek.


chyba nie jest, masz rację...ja fish traktuję jako środek lokomocji...ryba i wino nie są główną atrakcją :oczko_usmiech: stąd porównanie...ale trzeba przyznać, że strasznie on za.....dużo węzłów robi :mrgreen:
a pływadła jeszcze będą 8)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.12.2017 22:37

płyniemy i płyniemy i płyniemy...nuda, nic się nie dzieje...krowa, kura, droga na Ostrołękę...do Korčuli jest cholernie daleko z Živogošće :?

Jakie daleko??? 8O 8O 8O Toż to nawet nie ma 30 mil, rzut beretem :roll: Chyba w ładowni rzeczywiście pusto się zrobiło .... u, to wtedy bardzo daleko :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Ten to chyba już czuł świąteczny klimat, jak choinka wystrojony :mrgreen:

31540fe20025ab845a43e2a0.jpg
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 27.12.2017 22:40

beatabm napisał(a):
płyniemy i płyniemy i płyniemy...nuda, nic się nie dzieje...krowa, kura, droga na Ostrołękę...do Korčuli jest cholernie daleko z Živogošće :?

Jakie daleko??? 8O 8O 8O Toż to nawet nie ma 30 mil, rzut beretem :roll: Chyba w ładowni rzeczywiście pusto się zrobiło .... u, to wtedy bardzo daleko :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Ten to chyba już czuł świąteczny klimat, jak choinka wystrojony :mrgreen:

31540fe20025ab845a43e2a0.jpg


może się bał, że się poobija bo ładownia już pusta :mrgreen: a płynąć trzeba :roll:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 28.12.2017 10:30

Zaległości nadrobione. :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.12.2017 16:29

Roxi napisał(a):Zaległości nadrobione. :)


8)

postaram się dzisiaj dopłynąć do Korčuli...od jutra rzucam wszystko i jadę w...tym razem nie w Bieszczady :wink: ale w Sowie...chociaż sobie bezpiecznie w porcie przeczekacie te kilka dni :mrgreen: :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.12.2017 21:18

zbliża się kolejny obwieszony jak choinka :mrgreen:

Obrazek

i do tego jest dobrze zaopatrzony w dmuchańce :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gdzieś w oddali, jeszcze 8O zaczyna majaczyć nasz cel, Korčula...i już mi się podoba :hearts: dużo czytałem na temat tego miasta, tradycyjnie niczego nie planowałem...dam mu się porwać, wciągnąć w uliczki i zakamarki, zaprowadzić w miejsca, które samo zechce mi pokazać :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no i dopłynęliśmy, szkoda, że tak zacny widok zakłóca jakiś bogaty burak w swoim jachcie za pierdylion złotych...w takich miejscach powinien obowiązywać zakaz parkowania :oczko_usmiech: wysadzasz, odbierasz i spier...odpływasz...mimo tych delikatnych niedogodności już wiem, że dla mnie to numer jeden jak do tej pory w Cro :roll:
No dobra, Jure jest numer jeden, ale ja mam popieprzone w głowie na punkcie gór i z nimi nic nie wygra :hearts: :mg: :devil: Korčula jest numerem jeden na poziomie morza :mrgreen: a jeszcze jej nie znam...

na kolejny odcinek zapraszam w nowym roku...tymczasem do 2 stycznia można mnie spotkać na szlakach Gór Sowich gdyby się ktoś wybierał...Sretna Nova Godina :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.12.2017 21:35

na kolejny odcinek zapraszam w nowym roku...tymczasem do 2 stycznia można mnie spotkać na szlakach Gór Sowich gdyby się ktoś wybierał...Sretna Nova Godina :papa:


To nie pocycasz z nami na Queen w moim przedsylwestrowym odcinku :(
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.12.2017 21:36

Katerina napisał(a):
na kolejny odcinek zapraszam w nowym roku...tymczasem do 2 stycznia można mnie spotkać na szlakach Gór Sowich gdyby się ktoś wybierał...Sretna Nova Godina :papa:


To nie pocycasz z nami na Queen w moim przedsylwestrowym odcinku :(


przecież internetu w domu nie zostawiam :mrgreen: a cyca zawsze chętnie z Wami pocycam :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.12.2017 11:33

Baw się dobrze w tych górach i ratowników nie wzywaj, pamiętaj że w górach zachodzi słońce i robi się ciemno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Żartuję oczywiście :wink: Pozdrów góry :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 30.12.2017 18:02

beatabm napisał(a):Baw się dobrze w tych górach i ratowników nie wzywaj, pamiętaj że w górach zachodzi słońce i robi się ciemno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Żartuję oczywiście :wink: Pozdrów góry :wink:


Dzięki :mrgreen: na szczęście koszmar znad Morskiego Oka nam nie grozi 8) Mamy sprzęt i doświadczenie :boss: pozdrowię
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.01.2018 12:20

Może by tak wrócić już na te Korczulę, co Ty na to?? :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone