mervik napisał(a):JackDaniels;) napisał(a):Dzień dyszla - wtorek, jadę na Hitler Plac może uda mi się w końcu kupić jakiś magnetofonkaseciaka
![]()
...kaset ci sporo zostało z muzyką z dzieciństwa![]()
.png)
.png)
kaszubskiexpress napisał(a):O której są skoki na MŚ ?
kaszubskiexpress napisał(a):Szwagier postawił warsztat samochodowy, nieźle wypasiony, kompletnie nowy obiekt, nowe maszyny, socjalne zaplecze jak w hotelu i od 2 miesięcy szuka mechanika. Płaci 4500-5000 netto i co ?
Ani jednego chętnego![]()
Warsztat stoi zamknięty, jaja jakieś.
Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko
