Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drvenik - Gornja Vala (miejscówka dla 3 osób)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Drvenik - Gornja Vala (miejscówka dla 3 osób)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 26.05.2013 22:30

Drvenik, Donja i Gornja Vala są wspaniałe.

Wspaniali ludzie, świetny klimat, nocne życie powala na kolana.
Rok temu trafiliśmy na święto "noc rybaka" zorganizowanym w Gornja Vala i były to najwspanialsze 12 dniowe wakacje w moim życiu.

Niestety w tym roku nie damy rady ale za rok na pewno.
Czy ktoś z forumowiczów dysponuję dobrą miejscówką bezpośrednio nad morzem (dla 3 osób) w Donja lub Gornja Vala?

Pech chciał, że zagubiliśmy wszystkie namiary świetnych miejscówek z tych miasteczek a tym razem szukamy czegoś bezpośrednio nad morzem (najlepiej z własnym tarasem z widokiem na morze).
Pamiętam w Gornja Vala na samym końcu wzdłuż plaży są fajne apartamenty (praktycznie sam koniec miejscowości), bezpośrednio w zatoczce gdzie cumują jachty oraz łódki. Pamiętam, że na tej ulicy jest piekarnia oraz kantor. Rodacy, których spotkaliśmy na plaży bardzo je sobie chwalili.

Czy ktoś z Państwa może ma namiar? Byłoby wspaniale.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.05.2013 15:56

Sprawdź kto był i zapytaj na PW drvenik-t21935.html

Kilka apartamentów, jakie uda mi się namierzyć wyślę Ci na PW. Skoro tam byłeś ocenisz sam. Ja nie znam tej miejscowości. Tak mogę jedynie pomóc.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 27.05.2013 21:32

pasażer napisał(a):Sprawdź kto był i zapytaj na PW drvenik-t21935.html

Kilka apartamentów, jakie uda mi się namierzyć wyślę Ci na PW. Skoro tam byłeś ocenisz sam. Ja nie znam tej miejscowości. Tak mogę jedynie pomóc.



Dziękuję koledze, wiele z tego co otrzymałem pamiętam. Niestety tego, którego namiar zagubiłem nie ma.
Nie ma jednak tego złego .... Prawdopodobnie zmienimy lokalizację przyszłorocznego urlopu dzięki lekturze forum.
Mimo wszystko każda rada, sugestia na wagę złota :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.05.2013 22:41

Ładnie to wygląda > ale to jeszcze nie to.
Rok, to czas aby poszukać czegoś wyjątkowego! Proponuję porzucić rivierę makarską.
Sugestie na e-maila wysłane. :wink:

pozdrav
p.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 29.05.2013 14:20

pasażer napisał(a):Ładnie to wygląda > ale to jeszcze nie to.



O rany! Widzę knajpę pokrytą strzechą, w której wypiłem sporo litrów piweczka :)
Dokładnie to jest to miejsce ... ale na początku kiedy dochodzimy wybrzeżem z Drvenika.
Te najbardziej klimatyczne miejscówki są w dalszej części kadru.
W tej właśnie miejscowości jest najlepszy klimat (zdecydowanie lepszy niż w samym Drveniku).
Piękne wspomnienia. Z ręką na sercu polecam każdemu.

No nic .. plan alternatywny jest .. w razie co :)
JOKA78
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOKA78 » 15.06.2013 18:11

Brutaka - wysłałam namiary na PRIV. Miejsce nalepsze w całej zatoce Donja Vala :)) Właśnie tego doświadczam już 2 raz, a za rok trzeci :))
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 18.06.2013 19:05

JOKA78 napisał(a):Brutaka - wysłałam namiary na PRIV. Miejsce nalepsze w całej zatoce Donja Vala :)) Właśnie tego doświadczam już 2 raz, a za rok trzeci :))


Bardzo dziękuję!!!

PS. BINGO! To jest to miejsce. Zatem mamy teraz orzech do zgryzienia :)
Śmiało, poproszę o fotki .. jak nawięcej .. Miło powspominać tę cudowna okolicę :)
Gosia38
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia38 » 20.06.2013 11:12

Witam,

W tym roku szukam jakiejś spokojnej miejscowości na pobyt 2 osób z psem. Czy Gornja albo Dolnja Vala nadaje się na taki pobyt i czy znajdę apartament jadąc w ciemno 25 sierpnia? Jeżeli macie jakieś sprawdzone miejscówki będę wdzięczna na namiar na PW
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 01.08.2013 17:51

Gosia38 napisał(a):Witam,

W tym roku szukam jakiejś spokojnej miejscowości na pobyt 2 osób z psem. Czy Gornja albo Dolnja Vala nadaje się na taki pobyt i czy znajdę apartament jadąc w ciemno 25 sierpnia? Jeżeli macie jakieś sprawdzone miejscówki będę wdzięczna na namiar na PW


Ja jestem akurat w Gornej Vali-przyjechaliśmy w ciemno i we wszystkich Zivogoscach słabo z kwaterami i ludź na ludziu na plaży,a tutaj w ciągu kilku minut znaleźliśmy apartman za 12 euro/doba.Do plaży mamy ze 30 metrów.Wczoraj pojechaliśmy na plaże w strone Blato i jest rewelacyjna :-)
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 04.08.2013 20:50

ziutt napisał(a):
Gosia38 napisał(a):Witam,

Ja jestem akurat w Gornej Vali-przyjechaliśmy w ciemno i we wszystkich Zivogoscach słabo z kwaterami i ludź na ludziu na plaży,a tutaj w ciągu kilku minut znaleźliśmy apartman za 12 euro/doba.Do plaży mamy ze 30 metrów.Wczoraj pojechaliśmy na plaże w strone Blato i jest rewelacyjna :-)


Dawaj ziutt fotki, powspominamy :))))
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 04.08.2013 21:40

Brutaka napisał(a):
ziutt napisał(a):
Gosia38 napisał(a):Witam,

Ja jestem akurat w Gornej Vali-przyjechaliśmy w ciemno i we wszystkich Zivogoscach słabo z kwaterami i ludź na ludziu na plaży,a tutaj w ciągu kilku minut znaleźliśmy apartman za 12 euro/doba.Do plaży mamy ze 30 metrów.Wczoraj pojechaliśmy na plaże w strone Blato i jest rewelacyjna :-)


Dawaj ziutt fotki, powspominamy :))))


Fotki i cała relacja pojawi się po powrocie :)
jarecki946
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecki946 » 29.04.2014 14:14

odświeżam temat, proszę o namiary i wszelkie info o wszelkich fajnych miejscówkach w tej okolicy
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 29.05.2014 22:05

jarecki946 napisał(a):odświeżam temat, proszę o namiary i wszelkie info o wszelkich fajnych miejscówkach w tej okolicy


Jeśli nie potrzebujesz domku bezpośrednio nad morzem i nie jest dla Ciebie problemem spacerowanie (trzeba zejść lekko z górki, aby dojść do głównego punktu - centralnego Drvenika to gorąco polecam Apartamenty Johny .. jakieś 300m od głównej plaży. Młodzi, wspaniali ludzi (Kristina - Australijka, Johny - Chorwat), oboje perfekcyjnie po angielsku. W 2012r. dzięki swojej uprzejmości (i wstawiennictwie mojego przyjaciela, który jeździ do nich co 2 lata) uratowali moje/nasze wakacje w Chorwacji (przewaletowali nas jedną noc w tzw. emergency room za zupełną darmochę, po tym jak się okazało, że pierwsza miejscówka to była istna wtopa).
Ceny 35EUR za 3 osobowy apartman + 5EUR dziennie klima: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Gdyby nie chęć eksploracji nowych miejsc chętnie bym tam wrócił. Tak jak pisałem .. jestem na etapie, w którym wspólnie z żoną postanowiliśmy sobie poznawać inne lokacje, niestety zagubiliśmy namiary na inne miejscówki w Drveniku oraz okolicach Donja i Gornja Vala. Gdyby nie fakt zmiany miejsca na pewno bym drugi raz zdecydował się na lokum u tych świetnych ludzi. Na pewno podczas tegorocznego pobytu (tym razem w Gradac) odwiedzimy naszych dawnych gospodarzy.

Gorąco polecam!
JOKA78
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOKA78 » 15.06.2014 12:16

Witaj Brutaka !
Ja dla odmiany wróciłam ponownie do Villi Antunovic w Gornja Vala. W związku z pogodą obiekt dość pusty także kto ma chęć - polecamy. Mamy tu wszystko co potrzeba - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :) Udanego urlopu !
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 15.06.2014 21:09

JOKA78 napisał(a):Witaj Brutaka !
Ja dla odmiany wróciłam ponownie do Villi Antunovic w Gornja Vala. W związku z pogodą obiekt dość pusty także kto ma chęć - polecamy. Mamy tu wszystko co potrzeba - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :) Udanego urlopu !


Znam miejsce (rejon willi) faktycznie warto i każdemu innemu również polecam! :hut:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Drvenik - Gornja Vala (miejscówka dla 3 osób)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone