Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ...

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dangol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 13.06.2013 19:50

Szczęściarz z Ciebie, Piotrze! Z pewnością wszystko uda się jak trzeba :D
A ja, chociaż młoda nie jestem (aleś Jacku sennik wynalazł :wink: ), z dolomicką pokusą walczyć muszę :( , a kusi bardzo, jako :idea: jedna z opcji na wrześniowy tydzień...

Mariuszu, w górach niedwno byłam :) . Teoretycznie w Tatrach jest szansa na spotkanie świstaka, ale osobiście nie znam nikogo, kto ostatnio :roll: chociażby go usłyszał, tym bardziej zobaczył. Myślałam, że sny oznaczają, że wkrótce znajdę się w Dolomitach, i to nie zimą :wink: . W tym największy jest ambaras... Jak namówić Grzegorza, skoro latem, bardziej niż w góry, ciągnie go do morza?
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.06.2013 22:08

Danusiu , przecież ktoś tu szyją jest i tego zmienić nic nie może :lol:

Pozdrawiam
Piotr
terenowiec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.06.2013 22:32

Nie chcę zakładać nowego wątku wiec poproszę Was tutaj o pomoc (psując nieco dyskusję :oops: ). Chcę, wracając z Chorwacji do Wrocławia zajechać na 3 - 4 dni w Dolomity. Będę z przyczepą kempingową i dzieciakami (5 + 9 lat). Możecie polecić jakiś kemping, raczej we wschodniej części Dolomitów, by nie ciągać się z wielką buda zbyt daleko po górach? Wymagań szczególnych nie mamy, byle z kempingu można było wyjść lub dojechać autkiem w jakieś fajne dolinki, może przełęcze, i nacieszyć oko widokami. Z Dolomitów ruszymy na Bawarię do znajomych, a dopiero później do Polski. Prosiłbym o jakieś namiary lub nazwy miejscowości, gdzie takie kempingi są.
Z góry dziękuję - Andrzej
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.06.2013 06:41

tompie68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 13.12.2013 15:01

Na tę relację nakierował mnie Piotr "plavac" zamieszczając link do niej w odpowiedzi na mój post. Zaraz zaczynam lekturę.
Pozdrawiam Tomek
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 13.12.2013 19:05

tompie68 napisał(a):Na tę relację nakierował mnie Piotr "plavac" zamieszczając link do niej w odpowiedzi na mój post. Zaraz zaczynam lekturę.
Pozdrawiam Tomek

Miło nam ! 8) ... nie ma tu tak pięknie opisanej opowieści jak u Piotra i jest mniej ekstremalnie :)
Mimo tego mam nadzieję, że i tutaj znajdziesz coś co przybliży Tobie Dolomity, a może i w nie zaciągnie. 8)

Pozdrawiam Mariusz
blackmore2k3
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 13.12.2013 20:20

mariusz-w napisał(a):... nie ma tu tak pięknie opisanej opowieści jak u Piotra i jest mniej ekstremalnie :)

Ale za to jest masa przepięknych zdjęć ;)

tompie68 napisał(a): Zaraz zaczynam lekturę.

Krótka lektura to na pewno nie będzie, ale za to mogę zapewnić że nie będzie to stracony czas ;)

Ja cały czas wertuje pomalutku kartki w tej relacji. A w tajemnicy Wam powiem, że póki co jestem na 61 stronie 8)
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 14.12.2013 13:45

blackmore2k3 napisał(a):Ja cały czas wertuje pomalutku kartki w tej relacji. A w tajemnicy Wam powiem, że póki co jestem na 61 stronie 8)

Pawle ... aż musiałem zajrzeć i przypomnieć sobie, co też to jest na tej 61 stronie. :wink:
Widzę , że w tej chwili "wędrujesz" po labiryncie weneckich kanałów, lecz za parę stron ponownie "znajdziesz się" w Dolomitach. 8)

pozdrawiam.
blackmore2k3
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 14.12.2013 15:36

Takie wędrowanie weneckimi uliczkami jest całkiem przyjemnym urozmaiceniem i dopełnieniem całości.
Również miło się to ogląda :)
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 14.12.2013 18:22

blackmore2k3 napisał(a):Takie wędrowanie weneckimi uliczkami jest całkiem przyjemnym urozmaiceniem i dopełnieniem całości.

Pawle ... jest też jeszcze jedna ciekawa zależność, a to taka, że mam dziwne szczęście iż nasi wszyscy znajomi co kochają Dolomity, to lubią także Wenecję i jej lagunę. 8)

pozdrawiam.
blackmore2k3
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.12.2013 10:55

Ja byłem tylko raz w Wenecji i przyznam szczerze, że aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Uważam, że jest wiele innych ładniejszych miast europejskich.
Ale z drugiej strony też jej tak dokładnie nie poznałem, dlatego też dzięki Waszej relacji nabieram troszkę dystansu do swojej własnej opinii 8)
plavac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.12.2013 19:34

blackmore2k3 napisał(a): Uważam, że jest wiele innych ładniejszych miast europejskich.

Masz rację. Też tak uważam - jest zdecydowanie wiele ładniejszych miast od Wenecji. Jest jednak jedno ale ...
Wenecja jest ... jedyna na świecie ! :)

Pozdrawiam 8)
blackmore2k3
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.12.2013 22:13

plavac napisał(a):Wenecja jest ... jedyna na świecie ! :)

I nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić 8)
marinik
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marinik » 21.04.2015 12:23

Serwus. To mój pierwszy post na niniejszym forum. Zastanawiałem się jak zacząć i gdzie napisać, bo z jednej strony - pewnie wypadałoby wystartować od jakiegoś wkładu własnego w życie forumowe, z drugiej jednak - skoro się trafia na forum funkcjonujące już ładnych parę lat - to trudno dorównać jego weteranom. Pozwalam sobie rozpocząć pytaniem w niniejszego wątku Mariusza, gdyż moja ewentualna wyprawa w Dolomity prowadzić będzie śladami Gosi i Mariusza. Wątku Wojtka nie zdążyłem jeszcze przejrzeć, ale i tak - zerkając tylko na fotografie doznawałem zawrotu głowy he he.
Moje podstawowe pytanie do Szanownych Forumowiczów dotyczy polecanych sposobów ułapienia jak najtańszej kwatery w Dolomitach. Czy możecie coś poradzić w tej kwestii? Swego czasu Neckermann miał w swojej ofercie hotele dolomickie - niestety - już nie ma. Czy jest szansa na znalezienie czegoś na pierwsza polowe września w cenie 25-30 EUR/os? Mariusz pisał o korespondencji z potencjalnymi oferentami kwater, ale nie mam pojęcia, skąd ich wziąć. Booking? Casamundo? Interhome? Czy może jakoś inaczej?
Pozdrawiam.
Inusia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inusia » 21.04.2015 12:48

Witaj,
My na nasze zimowe (gdyż latem był namiot) wyjazdy w dolomity szukaliśmy noclegów tutaj:

http://www.fassa.com/IT/AlLago/

http://www.valdifassa.it
http://www.fassappartamenti.it/pl?gclid ... cgodgxIA0w

Pozdrawiam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ... - strona 117
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019