Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do kobitek --buty na obcasie :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.07.2007 17:12

:lool: :lool: :lool:
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 25.07.2007 19:02

Marcin29 napisał(a):
Witek1965 napisał(a):Marcin, cofnij się kilka pozycji do góry tematu. Zdjęcia Są POWIELANE KILKA RAZY


mam jakis filtr w firmie bo nie wyswietla mi ich.jest czego zalowac? :wink:


nie chciałbyś być na miejscu tego gościa, wierz mi na słowo
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 25.07.2007 19:37

Witku na slowo to wierze tylko swojej mamie ale ok niech Ci bedzie ze dam temu wiare co piszesz.
Swoja droga w temacie bylo napisane do kobietek-a tu sie sepy zlecialy i o szpilkach nawijaja :lol: :lol:
Wie sie co dobre... 8)
pozdrav!
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 25.07.2007 21:52

woka napisał(a):
wojan napisał(a):Obrazek


Jezzzzzuuuuuuuuuuu, boliiiiiiiiiiiiiiii, prosze zabrać tą (prześliczną) nogę. .................... Czy Pani nie widzi czy cuś,........ jak tak można na "klejnoty" :lol: nadepnąć butem, butem na dodatek że szpilką. :!: :!: :!:


Może teraz uda ci się otworzyć to zdjątko
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 26.07.2007 23:44

wojan super zapodałeś tekst o kobiecości w butach :) Popieram w 100 %
Fakt jest faktem że kobieta w japonkach o długości nóg do szyji nie zrobi tego wrażenia co dużo niższa na obcasie.Tak już jest i będzie.Stukot kobiecych butów zwraca uwage i jest fajne. Natura niekoniecznie poskąpi długości nóg itd. Kobieta ma to do siebie że najzgrabniejsze najwyższe kobiety w dresach czują sie oki i to mi sie podoba ale zdecydowanie bardziej kobitka w spódniczce na obcasie jest ....Czyli podsumowując - buty na obcasie są dla kobiet niezaleznie od wzrostu :)
Podtrzymuje hasło : jade w sobote zabieram jedne japonki a 3 x buciki na obcasie :D
Ostatnio edytowano 19.08.2007 21:54 przez seledynka, łącznie edytowano 1 raz
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 27.07.2007 00:07

I tak jeszcze dodam...co do zdjęcia. Jajka - jajkami ale tak patrząc na te zdjęcie po raz któryś to nie rażą mnie te jajka nie apetyczne zgniecione tylko te ...owłosienie :( Takie .....no nie wiem 8O Dobrze że ta kostka kobieca zakrywa więcej... :oops: :roll:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.07.2007 09:40

Nie ważne japonki czy obcasy jade z mężem bo tak chce a mąż nie ogranicza mnie do klapek (tymbardziej ubieram sie sexiarsko by mu pinpong skoczył że na jego żonke wielu patrzy i potrafie być fajna....to tylko małżeństwa kumają o co chodzi..taka zabawa)

wiem o co chodzi, też tak lubię- to wzmaga uczucia między nami :D
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 27.07.2007 14:31

No właśnie luzik :D Oby nikt nie poczuł sie urażony czy coś... moimi wypowiedziami tak so klepie farmazony :D
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 28.07.2007 11:56

madzia1981 napisał(a):
Nie ważne japonki czy obcasy jade z mężem bo tak chce a mąż nie ogranicza mnie do klapek (tymbardziej ubieram sie sexiarsko by mu pinpong skoczył że na jego żonke wielu patrzy i potrafie być fajna....to tylko małżeństwa kumają o co chodzi..taka zabawa)

wiem o co chodzi, też tak lubię- to wzmaga uczucia między nami :D

To że znaczy się o co niby chodzi? :evil:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 29.07.2007 18:42

O to chodzi, że Seledynka w zasadzie prawdopodobnie już wyjechała definitywnie spakowana
seledynka napisał(a): jade w sobote zabieram jedne japonki a 3 x buciki na obcasie :D
, Jednak, aż 3 pary szpilek, :?: :?: :?: Cały czas była mowa o jednej parze! Lub o jakichkolwiek butach na obcasach. :wink: :wink: :D :D :wink: :wink:
No i to to wzmożenie uczuć między małżonkami??? Znam o wiele innowacyjne i ciekawsze sposoby :lol: :lol: :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.07.2007 22:44

majeczka napisał(a):No i to to wzmożenie uczuć między małżonkami??? Znam o wiele innowacyjne i ciekawsze sposoby :lol: :lol: :lol:


Majeczka - prosimy o szczegóły :D :D
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007
Do .... "ekspertów" od kobiecych spraw

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 30.07.2007 09:41

Czytam uważnie temat postu... "Do kobietek ...." :D a tu wiedze grupę "zniewieściałych chłopczyków" którzy lubią wypowiadać się na tematy kobiecych spraw :? Czyżby w domu nie dawali się wygadać.... 8)
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 30.07.2007 09:59

wojan napisał(a):A w temacie obcasika jeszcze tylko małe ostrzeżenie dla panów korzystajacych z chorwackich plaż FKK :D 8O :(


Obrazek
super fota...a tak nawiasem ciekawe jak ją zrobiono?
Użytkownik usunięty
Re: Do .... "ekspertów" od kobiecych spraw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2007 10:02

rentier napisał(a):Czytam uważnie temat postu... "Do kobietek ...." :D a tu wiedze grupę "zniewieściałych chłopczyków" którzy lubią wypowiadać się na tematy kobiecych spraw :? Czyżby w domu nie dawali się wygadać.... 8)

No to witaj w klubie "zniewiściałych chłopczyków" - skoro i czytasz i odpowiadasz na posty w tym "kobiecym wątku" :lol: :lol: :lol: :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 30.07.2007 11:08

paolooo napisał(a):
wojan napisał(a):A w temacie obcasika jeszcze tylko małe ostrzeżenie dla panów korzystajacych z chorwackich plaż FKK :D 8O :(


Obrazek
super fota...a tak nawiasem ciekawe jak ją zrobiono?


Jak to jak. To poważny (śmiertelny) wypadek. Ta noga to noga pani dochtor, :wink: dokonuje oględzin denata. Jak widac na załączonym obrazku, sposób na przekonanie sie czy już nieborak wyzionął ducha ma niekonwencjonalny. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Do kobitek --buty na obcasie :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone