Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dni Do Wyjazdu

Wakacje w Chorwacji? Noclegi w Chorwacji? Dojazd do Chorwacji? Wakacje 2026? Podróże po całym świecie?
Serdecznie wszystkich zapraszamy do działu poświęconego przygotowaniom do sezonu wakacyjnego 2026 ツ
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 15.03.2010

Postnapisał(a) tygrysek0038 » 07.02.2011 22:09

200 DDW...
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Postnapisał(a) Dudek2222 » 08.02.2011 07:57

187
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) kkra » 10.02.2011 22:35

Mysza, a Ty kiedy? jutro??
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13569
Dołączył(a): 19.07.2006

Postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2011 08:52

kkra napisał(a):Mysza, a Ty kiedy? jutro??


Ja jutro jeszcze "muszę" iść na meczyk :oops: , a w niedzielę, skoro świt, około 4 śmigamy :lol:

Mogłabym odwiedzić Roberta Kubicę w szpitalu, bo będę miała rzut beretem, ale ma tam niezłą obstawę :wink:
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Postnapisał(a) fasi » 11.02.2011 08:56

Z naszym forumowym wsparciem mentalnym dasz radę się przez nią przebić :!: :D
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) kkra » 11.02.2011 15:20

to fruń, wracaj szybko i opowiadaj jak było:)
a nam pozostaje dalej liczyć, ja mam dni mnóstwo
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 11.02.2011 15:22

mysza73 napisał(a):Mogłabym odwiedzić Roberta Kubicę w szpitalu, bo będę miała rzut beretem, ale ma tam niezłą obstawę :wink:


Powiesz, że służbowo - z pozdrowieniami z cropli i już.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13569
Dołączył(a): 19.07.2006

Postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2011 15:28

Jacek S napisał(a):
mysza73 napisał(a):Mogłabym odwiedzić Roberta Kubicę w szpitalu, bo będę miała rzut beretem, ale ma tam niezłą obstawę :wink:


Powiesz, że służbowo - z pozdrowieniami z cropli i już.


No jak tak powiem, to na bank mnie wpuszczą :wink:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Postnapisał(a) -Yaro- » 11.02.2011 16:55

174 DDW
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) kkra » 11.02.2011 17:36

153ddw
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8242
Dołączył(a): 20.08.2008

Postnapisał(a) dids76 » 11.02.2011 18:10

Równe 4 miesiace
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Postnapisał(a) pocztówka28 » 11.02.2011 23:02

dids 76 u nas identycznie, gdyż wyjeżdżamy tego samego dnia :D Za 4 miesiące o tej porze, przy dobrych wiatrach, będziemy już w Chorwacji za Karlovacem :D I pewnie za chwilkę będzie jakiś postój na drzemkę :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8242
Dołączył(a): 20.08.2008

Postnapisał(a) dids76 » 13.02.2011 12:59

pocztówka28 napisał(a):dids 76 u nas identycznie, gdyż wyjeżdżamy tego samego dnia :D Za 4 miesiące o tej porze, przy dobrych wiatrach, będziemy już w Chorwacji za Karlovacem :D I pewnie za chwilkę będzie jakiś postój na drzemkę :D


O 22 to ja będę dopiero w okolicach Ostravy :wink:

Ale rano już kąpiel w Jadranie
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 565
Dołączył(a): 19.03.2010

Postnapisał(a) morgana » 13.02.2011 19:46

173 ddw

Co gorsza, dokładnie za pól roku będę wyjeżdżać z Chorwacji do domu 8O .
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Postnapisał(a) pocztówka28 » 13.02.2011 23:06

dids76 napisał(a):
pocztówka28 napisał(a):dids 76 u nas identycznie, gdyż wyjeżdżamy tego samego dnia :D Za 4 miesiące o tej porze, przy dobrych wiatrach, będziemy już w Chorwacji za Karlovacem :D I pewnie za chwilkę będzie jakiś postój na drzemkę :D


O 22 to ja będę dopiero w okolicach Ostravy :wink:

Ale rano już kąpiel w Jadranie


Tylko, że to będzie już nasza 18 godzina podróży :D :roll: Oczywiście to jest wariant optymistyczny wg jakiego jechaliśmy we wrześniu zeszłego roku :) Jak będzie w tym roku tego nie wie nikt, oby szło tak samo dobrze :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje 2026



cron
Dni Do Wyjazdu - strona 203
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone