Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 03.04.2009 13:44

Życzę realizacji tegorocznych wrześniowych planów :)
Skorzystamy na tym i my, bo na pewno będzie fajna relacja :wink:
Powodzenia :papa:
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 15.04.2009 19:43

Też trzymam kciuki za tegoroczną wyprawę i dziękuję za poprzednie relacje były świetne, ja nie umiem tak ładnie pisać. :( A w tym roku to tylko popodglądam jak inni się bawią w cro. Pozdrawiam. :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 16.04.2009 13:14

No i mnie wreszcie udało sie dopłynąć :wink:
Dziękuję Danusiu za mile spędzony czas - szczególnie ten, kiedy na dworze buro, ponuro, a czasami nawet biało, a u Ciebie wakacyjny błogostan (no może czasami trochę przechylony :wink: )

pozdrawiam

Magda
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 16.04.2009 15:33

Dziękuję :D

Obrazek

:papa:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.04.2009 16:48

I ja przyłączam się do podziękowań , właśnie wracam do Twojej relacji z pierwszego rejsu , bo traf chciał że w tym roku mam Chorwację w podwójnej dawce ; w czerwcu na jachcie , w sierpniu na lądzie .
Płynę tylko na tydzień po południowej Dalmacji i chłonę Twoje opowieści z tych rejonów :D
Swoją droga cała oprawa Twojej relacji , mapki , wiadomości , hmmm trzeba docenić taka pracę :wink:
Ale też właśnie dzięki takiemu uszczegółowieniu jest ona bardzo pomocna ...
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 16.04.2009 18:08

I ja już dobiłam do końca. Piękna relacja, pięknie napisana


dangol napisał(a):Też żałuję, bo przez tych kilka miesięcy pisania relacji przedłużałam rejs, jak tylko mogłam :)


Żeby umiejętnie przedłużać pisanie, trzeba umieć to robić. Trzeba umieć zachęcić innych do czytania i towarzystwa. To dobrze, że do września już niedaleko, znowu będziemy mogli z Tobą popływaćObrazek Chorwacja widziana od strony morza, dla wielu z nas jest niedostępna. Dzięki Twojej relacji możemy poznać ją bliżej. :P
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.04.2009 18:36

armar napisał(a): traf chciał że w tym roku mam Chorwację w podwójnej dawce ; w czerwcu na jachcie , w sierpniu na lądzie

Szczęściarz :D

armar napisał(a): właśnie dzięki takiemu uszczegółowieniu jest ona bardzo pomocna

Cieszę się , że relacja może się przydać :D, bo przecież taki jest główny cel jej pisania.
Mam też cichą nadzieję, że i Ty po powrocie z czerwcowego pływania :idea: wrzucisz coś na croplę, a wówczas to ja będę mogła skorzystać :) z Twoich doświadczeń. Przede mną we wrześniu kolejne przygody na wodzie, właśnie na południu Dalmacji 8) . Żeby to południe było osiągalne, nawet gdyby wiatry nie były tak sprzyjające jak na ostatnim rejsie, tym razem startujemy z Kašteli.

Mdziumka napisał(a): Chorwacja widziana od strony morza, dla wielu z nas jest niedostępna. Dzięki Twojej relacji możemy poznać ją bliżej

Każdy z nas trafia w jakieś miejsca, które ktoś inny zobaczy tylko dzięki relacjom. Czasem uda się samemu odkryć to, co wydawało się niedostępne... Ale nawet jeśli nie, to po zapoznaniu się dawką wspomnień zamieszczonych przez innych, duchem my też tam będziemy :D .

kasia34 napisał(a): A w tym roku to tylko popodglądam jak inni się bawią w cro

Na szczęście chorwackich wspomnień na forum coraz więcej, 8) jeśli się samemu nie może tam być, to chociaż jest jakaś namiastka. Ja przed wrześniem też będę rozkoszować się tym, co inni zaczną pokazywać z tegorocznych wypadów :D .

Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich Czytelników :D
Ostatnio edytowano 13.02.2020 20:29 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.04.2009 18:47

No ja właśnie wypływam z Kasteli trasa na Dubrownik ( zobacze to miasto w nocy - ciesze się ) i z powrotem po drodze oczywiście wyspy .
Jacht wynajmowany jest stąd -
http://www.nya.hr/en/charter.html
na jachcie typu Bavaria 50 opis jachtu tutaj
http://www.blue-sails.com/jacht?id=5
No może w takim razie ja będę mógł się odwdzięczyć jakimiś wrażeniami z pobytu :D tyle ze po takiej relacji jak Twoja to nie wiem czy się odważę :roll:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.04.2009 19:05

armar napisał(a): No może w takim razie ja będę mógł się odwdzięczyć jakimiś wrażeniami z pobytu :D tyle ze po takiej relacji jak Twoja to nie wiem czy się odważę :roll:

Na pewno :idea: Twoje wspomnienia będą ciekawe, a relacja musi być inna, bo to będzie Twój rejs :D. Musisz więc po powrocie KONIECZNIE opisać swoje wrażenia i pokazać na fotkach odwiedzone miejsca. A ja to będę chłonąć :) , a potem wyciągać wnioski, które z Twoich portów wciągnąć na swoją wrześniową listę :D
A jacht macie ogromny 8) , my płyniemy taką samą łódką jak w ubiegłym roku, przy Waszej to jak łupinka :lol:
:papa:
Ostatnio edytowano 13.02.2020 20:30 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.04.2009 19:20

No musi być ciut większy bo będzie nas ze sternikiem w sumie 11 osób na jachcie .
Ok postaram się dobrze rejestrować wrażenia z rejsu i obiecuję się nimi podzielić :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.04.2009 20:40

armar napisał(a): Ok postaram się dobrze rejestrować wrażenia z rejsu i obiecuję się nimi podzielić :D


Trzymam Cię za słowo :!: :D
Ostatnio edytowano 13.02.2020 20:30 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.08.2009 21:15

Pierwsze "przymiarki" do rejsu za nami. Zapłacona reszta za czarter łódki, uzgodniona lista zakupów, jakie zrobimy w Polsce i zabierzemy ze sobą... Można płynąć :D . Tyle, że to dopiero :( za prawie dwa tygodnie...

Łódka ma być taka sama, jak przed rokiem. Załoga również 8-osobowa, chociaż roszada w jej składzie większa, niż ostatnio.
Kapitan "ubiegłoroczny", tyle że tym razem bez Kapitanowej, która się nieco znudziła :wink: Cro i wybrała inne miejsce na rodzinne wakacje...
Klan G też ukruszony jak nigdy dotąd, wiernie trwamy tylko ja z Grześkiem :) . Nie będzie Gochy, gdyż rok temu zastępowała Romana, któremu w ostatniej chwili coś wypadło i nie mógł ruszyć z nami. Teraz może :) , zaś Gocha od początku sierpnia objeżdża Syrię, Jordanię i Turcję (być może miniemy się i spotkamy dopiero w połowie września).
Nie będzie też Leszka, gdyż był już na rejsie majowym, zorganizowanym przez kapitana specjalnie dla bydgoskiej ekipy mego szwagra. Na rejs wrześniowy już nie ma jak popłynąć, bo resztę urlopu wykorzystał w lipcu również w Chorwacji :), tyle że na lądowej wyprawie "tata i małolata".
Zbynek i Mecenas będą balastować dziób równie dzielnie, jak rok temu, dodatkowo któryś z nich będzie musiał przejąć funkcję Łowcy Muringów.
Miejsca zwolnione przez Kapitanową i Lecha zajmą Jola i Mirek, dla których będzie to pierwszy rejs. Jola bywała już w Cro lądowo (a od początku mobilizowała Jędrka do zrobienia kapitańskich papierów), a dla Mirka będzie to pierwsze spotkanie z tym uroczym zakątkiem Europy.

Odliczamy :arrow: zostało 11 DDW
Ostatnio edytowano 13.02.2020 20:32 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 31.08.2009 10:29

DDW :arrow:

4 Obrazek

5 Obrazek
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 31.08.2009 10:44

Wyobrażam sobie jak Ci serce pika. Bo moje pika jak widzę 4 i 5 DDW. My w niecały tydzień po Tobie pognamy. Jeszcze niespakowani ale w dużym stopniu przygotowani, zakupy, mapy, ładowarki, pół pokoju o powierzchni 30m kw. zajęte :D . Ciekawe czy podążymy gdzieś za Tobą? Czy gdzieś się nasze szlaki skrzyżują?
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 31.08.2009 11:55

Lidia K napisał(a): Wyobrażam sobie jak Ci serce pika. (...}Ciekawe czy podążymy gdzieś za Tobą? Czy gdzieś się nasze szlaki skrzyżują?


Pika :P i to jeszcze jak :!:

Co do wspólnych miejsc na naszych tegorocznych szlakach... Może będą :) :?: Z tego co mi się przypomina z pisaniny na cropli, w tym roku mamy szanse być jednej z wysp :wink: i Wy, i my :D .
Co prawda spotkanie nad Jadranem mało realne, bo my musimy wracać :( wtedy gdy Wy dopiero ruszacie... Chyba, że :idea: miniemy się gdzieś w trasie w sobotę po drodze - chociaż tu też szansa :? mała, gdyż my w dużej mierze autostradami, które Wy omijacie... Poza autostradą u nas możliwe jest sobotnie popołudnie w Varaždinie - wstępnie liczę na to, że tam właśnie zatrzymamy się w drodze powrotnej na spacer i obiadek. Tamtędy (o ile dobrze pamiętam) czasem wiodła Wasza trasa, tyle że raczej przejeżdżacie te okolice o zupełnie innej porze dnia... W każdym bądź razie w drodze powrotnej będę myślała o Was, o tym że przed Wami to, co ja właśnie tracę... Może na dłużej niż rok, gdyż od jakiegoś czasu nasza ekipa nakręca się wzajemnie na kolejny rok w Grecji :wink:. Przewodnika co prawda jeszcze nie kupiłam, ale jakiś zarys planu mi się zrobił po przeczytaniu tego i owego o greckich wypadach cromaniaków na wyspy 8). Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będzie to podróż "wodna" czy "lądowa"...
Ostatnio edytowano 13.02.2020 20:32 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009) - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone