Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.01.2008 22:29

Dangol wybacz :oops: - nie wiem jak się to stało, że dopiero dzisiaj trafiłem na Twoją relację.
Oj, gdyby nie Shtriga, to nie wiem co bym stracił, bo ostatnio słabo widzę... :lol: :wink:
SUPER, PIĘKNIE, WSPANIALE 8O 8O :wink: .
Zdjęcia, opis i morski charakter wyprawy jedyne w swoim rodzaju.
Dzięki za Bisevo, Komiżę i Vis (mój plan na b.r.) i za Hvar i Milnę na Bracu, no i za Szybenik i za te wyspy "nieznane" między Splitem a Zadarem.
W końcu - Zadar (też planowany teraz) - o jak bardzo się przyda - mój Hubert koniecznie chce go zobaczyć (odkąd dowiedział się że złupiła go IV wyprawa krzyżowa 8O :wink: ).
W końcu Plitvice - koniec i początek prawie każdej wyprawy do cro.
Zazdroszczę - zwiedzanie z łódki to jest przygoda :!: :D
Pozdrawiam i dzięki.
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 12.01.2008 23:53

Koniec?????? :cry: :cry: :cry:
Ach te zdjęcia z jezior... piękne i jesienne....
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 13.01.2008 00:00

Wzięło Was dziś na te finały... :D
Danuś! Dzięki za wszystkie wrażenia! Ogromne dzięki!

Uściski!

Szczur lądowy (podręcznikowy - to bez zmian :lol: )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.01.2008 12:02

witki napisał(a):Koniec?????? :cry: :cry: :cry:
Ach te zdjęcia z jezior... piękne i jesienne....


Każde wakacje mają swój początek i koniec.

Podobno tylko miłość trwa wiecznie.

:papa:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 13.01.2008 13:23

Janusz Bajcer napisał(a): Podobno tylko miłość trwa wiecznie.

Tylko i AŻ - bym powiedziała. :lol:

Dangolko - Szczurko Morsko-Lądowa, jeszcze raz dzięki za wspaniałą relację. Śledziłam ją na bieżąco, za każdym razem cierpliwie czekając, aż się wszystkie zdjęcia na stronie otworzą :D , a cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza strona. :lol:
Ale... warto było. :D:D:D

Życzę następnych wspaniałych wypraw! :D

Pozdrav
Jola
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 13.01.2008 14:05

Witam
Och te Plitvice, wszystkich zauroczą!

W tym roku kolejny raz w drodze na wyspę Ciovo.
pozdrav :papa: :hut:
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 13.01.2008 16:33

Witam.

Zdążyłem przejrzeć większość Waszych relacji z pobytów i chcę powiedzieć, że najbardziej urodziwe i przemawiające są relacje przepełnione fotografiami. Najlepszy opis podróży nie będzie tak uroczy jak ten z fotkami.
Dziękuję za nie i być może odważę się zamieścić swoją gdy już będzie przygotowana.

Czy ktoś mi powie kiedy to została zamknięta ogrodzeniem jaskinia w Vela Luka?
Gdy ja byłem tam po raz pierwszy bodajże w 1999 albo 2000 roku tego płota tam nie było.
Pozdrawiam
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12738
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 13.01.2008 19:48

Buber, witki, shtriga, Jola ... dzięki za miłe słowa, a Tobie Jolu dodatkowo :D za ciepliwość.

Janusz: na szczęście tegoroczne lato jest już coraz bliżej i znów będzie POCZĄTEK wakacji 8)

bonar: Plitvice pewnie też jeszcze kiedyś odwiedzę i będę mogła o tym powiedzieć, że to kolejny raz :) . A Ciovo jest mi zupełnie :( nieznane (poza widokiem z nabrzeża koło mostu w Trogirze), więc jak wrócisz ze swoich tegorocznych wakacji, to nam nadzieję że je trochę poznam dzięki Twojej relacji :roll:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12738
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 13.01.2008 19:53

heza napisał(a): ... Najlepszy opis podróży nie będzie tak uroczy jak ten z fotkami. Dziękuję za nie i być może odważę się zamieścić swoją gdy już będzie przygotowana.


Proszę, nie zwlekaj :cry: z rozpoczęciem zamieszczania swojej relacji :!: Przecież większość :lol: zamieszcza je w odcinkach, czasem w dość długich :wink: odstępach czasowych, a nie dopiero wówczas, gdy ma przygotowaną całość. Czekamy :idea: :papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 14.01.2008 14:28

Wystarczy dwa dni nie móc :( :( :( pozaglądać a tu tyle do oglądania 8O

A jednak każdy z nas trochę inną w jakimś momencie wybrał drogę w Plitwicach.

Jak Wyście w tak krótkim czasie zdążyli wszystko co na zdjęciach zobaczyć i jeszcze robić zdjęcia :?: Może nie było już tłumów wycieczek bo te chyba przed południem robią zagęszczenie :D

Szczególnie zapamiętam z tej części relacji zdjęcie rybek :D :D :D Świetne. Jak z akwarium.

:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2008 14:46

Te rybki to klenie

Kilka dobrych tat temu jak wędkowałem na Popradzie udało mi się złapać okaz na 55 cm i ponad 1 kg wagi - mniej więcej taki jak na zdjęciu:

Obrazek
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 14.01.2008 14:51

Janusz Bajcer napisał(a):Te rybki to klenie

Kilka dobrych tat temu jak wędkowałem na Popradzie udało mi się złapać okaz na 55 cm i ponad 1 kg wagi - mniej więcej taki jak na zdjęciu:

Obrazek


Jaka RYYYYyyyyyyyyyyyyYYYYYBA.

Nie znam się na rybach, ale Ty z pewnością doskonale.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2008 15:03

Mój okaz złapał się na wiśnię, klenie lubią też brać na czereśnie a tak ogóle to kleń jest wszystkożerny - nie radzę wpaść do Plitwickich Jezior :wink: :lol:
Ostatnio edytowano 14.01.2008 15:35 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.01.2008 15:12

Od kilku lat nie umiem przekonać żony do rejsu, teraz, dzięki tej relacji będę miał znacznie ułatwione zadanie. Dzięki
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12738
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 14.01.2008 16:41

maciek1956 napisał(a):Od kilku lat nie umiem przekonać żony do rejsu, teraz, dzięki tej relacji będę miał znacznie ułatwione zadanie. Dzięki


Jest duża szansa, że to Żonę przekona :P , zwłaszcza że z pewnością nie ma ona takich oporów przed wodą jak ja ( w każdym bądź razie zdjęcia z Twojej relacji 8) na to wskazują) ... No i już przecież kiedyś trochę pływaliście po Jadranie (natknęłam się kiedyś na Twoją wzmiankę na forum o pływaniu w rejonie wysp Zlarin i Kaprije - chyba z Vodic? ) więc nie jest do dla niej coś całkiem nowego :idea:

Przy okazji małe "zadarskie" uzupełnienie do Twojej relacji, a konkretnie do zdjęcia pomnika . który w niej umieściłeś :) . Facet z muszlą w dłoniach to sławny chorwacki zoolog i paleontolog Spiridion Brusina. Do tego pomnika w trakcie spaceru po Zadarze nie dotarłam :cry: , ale za to byliśmy pod domem, w którym się urodził :D .

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twojej Małżonki :papa: , Danka
Ostatnio edytowano 13.02.2020 18:27 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone