Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy na granicach "Trzepią"

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 27.06.2010 13:57

Przemytnikom żywności w wożącym do Chorwacji grozi do 5 lat więzienia, za każdy kilogram mięsa i ziemniaków :-)
agusia7
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia7 » 27.06.2010 14:07

dzięki, widzę , że można na Was liczyć
... mam nadzieję, że jak mnie już zamkną, to przynajmniej razem z moim żarciem... :lol:
pozdr,
Aga
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 27.06.2010 14:34

agusia7 napisał(a):dzięki, widzę , że można na Was liczyć
... mam nadzieję, że jak mnie już zamkną, to przynajmniej razem z moim żarciem... :lol:
pozdr,
Aga


Jeden problem to nie problem :-)
jurekk
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurekk » 27.06.2010 14:41

agusia7 napisał(a):dzięki, widzę , że można na Was liczyć
... mam nadzieję, że jak mnie już zamkną, to przynajmniej razem z moim żarciem... :lol:
pozdr,
Aga
Nie przejmuj się- pakuj auto po sufit i jazda,szerokiej drogi!
Byłem w Chorwacji wiele razy- nigdy nie było jakiegoś "problemu z celnikami". Oni doskonale wiedzą jak traktować turystów,przecież z tego m.innymi się utrzymują.
Moje wyjazdy zawsze miały miejsce w maju lub wrześniu a nawet w pażdzierniku więc nie w sezonie / mam na myśli mały ruch na granicy-dużo czasu i "znudzenie celników/.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 27.06.2010 15:37

agusia7 napisał(a):dzięki, widzę , że można na Was liczyć
... mam nadzieję, że jak mnie już zamkną, to przynajmniej razem z moim żarciem... :lol:
pozdr,
Aga

jedź spokojnie - nikt nie zamknie turysty który jedzie do nich wydawać pieniądze :lol:
Poza tym chyba "pół świaniaka" nie chcesz przewozić, worka ziemniaków, i cysterny soku ;)
mar00ha_
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.04.2004
Re: Kontrole na granicy chorwackiej ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar00ha_ » 27.06.2010 16:36

agusia7 napisał(a):proszę o info na temat ewentualnych kontroli wwozu samochodem żywności na chorwackiej granicy


Jak z auta będzie capiło nieświeżym mięsem i zgniłymi warzywami, to do HR nie wpuszczą.


mar00ha
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 27.06.2010 17:13

Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 27.06.2010 21:41

Hollywood napisał(a):Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:
Trzepali ubrania bo coś ich gryzło :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.06.2010 21:45

Hollywood napisał(a):Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:


bardzo inteligentny post !!!
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 27.06.2010 21:47

jasio napisał(a):
Hollywood napisał(a):Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:
Trzepali ubrania bo coś ich gryzło :lol:

Witam "członka" mojego fanklubu :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.06.2010 21:53

Hollywood napisał(a):
jasio napisał(a):
Hollywood napisał(a):Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:
Trzepali ubrania bo coś ich gryzło :lol:

Witam "członka" mojego fanklubu :lol:


hihihihahaha...znalezli sie inni,co Ci kibicuja...
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 27.06.2010 22:03

Haweł napisał(a):
Hollywood napisał(a):
jasio napisał(a):
Hollywood napisał(a):Po przejeździe mojej żony celnicy i Straż Graniczna zaczyna masowe trzepanie :lol:
Trzepali ubrania bo coś ich gryzło :lol:

Witam "członka" mojego fanklubu :lol:


hihihihahaha...znalezli sie inni,co Ci kibicuja...

Hawełku, jasio ma kartę "członka" nr. 1 , Ty kartę "członka"nr. 2.Gratuluję i witam 8)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 27.06.2010 22:06

Nie zdziwiłbym się gdyby Haweł był Holwudem.Hawel u góry, Holwud na dole.W jednym mieszkali domu. :D
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.06.2010 22:10

AndrzejJ. napisał(a):Nie zdziwiłbym się gdyby Haweł był Holwudem.Hawel u góry, Holwud na dole.W jednym mieszkali domu. :D


czego chcesz odemnie ?
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 27.06.2010 22:14

Haweł napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):Nie zdziwiłbym się gdyby Haweł był Holwudem.Hawel u góry, Holwud na dole.W jednym mieszkali domu. :D


czego chcesz odemnie ?

No to się Andrzej doigrałeś :lol: :lol: :lol:
Ps.Wolę być na górze 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Czy na granicach "Trzepią" - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone