Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.10.2010 14:08

Jest zrobione boisku z piasku...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.10.2010 14:13

FUX napisał(a):Jest zrobione boisku z piasku...

Znaczy się, do czegoś ten piasek się przydaje ...

Plus dla Bałtyku ... :wink:


Zawodniczki też mamy prima sort ... :lol:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 23.10.2010 15:40

W Polsce nie ma na plażach ogólnych roznegliżowanych plażowiczów co mnie denerwuje w HR. Wchodzą między dzieci , wyciągają fujary (lub fujarki) i się wielce opalają między wszystkimi. Niesmaczne.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.10.2010 15:48

joajer napisał(a):W Polsce nie ma na plażach ogólnych roznegliżowanych plażowiczów co mnie denerwuje w HR. Wchodzą między dzieci , wyciągają fujary (lub fujarki) i się wielce opalają między wszystkimi. Niesmaczne.

Chyba odwrotnie... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.10.2010 15:56

Jestem ciekaw skąd wiadomo, że niesmaczne... 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.10.2010 17:30

joajer napisał(a):W Polsce nie ma na plażach ogólnych roznegliżowanych plażowiczów co mnie denerwuje w HR. Wchodzą między dzieci , wyciągają fujary (lub fujarki) i się wielce opalają między wszystkimi. Niesmaczne.


Nie widziałem na plażach ogólnych w Chorwacji fujar (lub fujarek), możesz wskazać na jakiej plaży Ty je widziałeś :?:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 23.10.2010 17:34

weldon napisał(a):Ja bym jeszcze pokazał, jak się opala w grajdołku osłoniętym parawanem,
ale ... nie mam wymaganej zgody :wink:

Pozwalam :D :D :D
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 23.10.2010 19:10

Janusz Bajcer napisał(a):
joajer napisał(a):W Polsce nie ma na plażach ogólnych roznegliżowanych plażowiczów co mnie denerwuje w HR. Wchodzą między dzieci , wyciągają fujary (lub fujarki) i się wielce opalają między wszystkimi. Niesmaczne.


Nie widziałem na plażach ogólnych w Chorwacji fujar (lub fujarek), możesz wskazać na jakiej plaży Ty je widziałeś :?:


To bys sie zdziwil...dwa razy w tym roku bylem na Braci...Supetar i Bol...lipiec,wrzesien...i w Supetarze widzialem pare Niemcow,chyba po 70 jak przebierali sie na plazy,bez obciachu,dziadkowi klejnoty dyndaly i babci to i tamto,gora i dol...na Bol widzialem wiele osob,ktore bez obciachu przebieraly po kapieli w morzu stroj na suchy,a obok byly parawany do przebrania...dawniej tego nie bylo,a jezdze juz do Chorwacji pare lat...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.10.2010 20:12

woka napisał(a):
weldon napisał(a):Ja bym jeszcze pokazał, jak się opala w grajdołku osłoniętym parawanem,
ale ... nie mam wymaganej zgody :wink:

Pozwalam :D :D :D

Chyba się jednak powstrzymam ...

Za to masz coś ładnego - babki z piasku

Obrazek
Przemek Chylewski (Gdańsk,Polska) http://www.national-geographic.pl/foto/ ... b-gdanska/

Natomiast muszę przyznać, mimo, że to było na dość pustych plażach,
i rozumiem, że niektórzy nie lubią się opalać w mokrych kostiumach,
to przebieranie się, bez skrępowania w suchą bieliznę, nie należało do zbyt przyjemnych widoków.

Zresztą w ogóle, oglądanie osób opalających się w bieliźnie, u nas popularne w latach 70'tych,
też nie należało do zbyt przyjemnych.

Facetów odnotowałem raz. Wyglądało bardziej, jak jacht pełen gejów,
niż męskie spotkanie, ale to mz.

Wrzucę jakieś zdjęcie w relacji.
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 23.10.2010 20:42

Haweł napisał(a):...na Bol widzialem wiele osob,ktore bez obciachu przebieraly po kapieli w morzu stroj na suchy........dawniej tego nie bylo,a jezdze juz do Chorwacji pare lat...


Dawniej było jeszcze bardziej, a teraz chyba tylko Polakom to przeszkadza - na szczęście nie wszystkim. Proponuję jeździć nad Bałtyk.
Ndrangheta
zbanowany
Posty: 404
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 23.10.2010 21:38

:papa:
Ostatnio edytowano 13.11.2010 09:51 przez Ndrangheta, łącznie edytowano 1 raz
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 24.10.2010 04:51

jan_s1 napisał(a):
Haweł napisał(a):...na Bol widzialem wiele osob,ktore bez obciachu przebieraly po kapieli w morzu stroj na suchy........dawniej tego nie bylo,a jezdze juz do Chorwacji pare lat...


Dawniej było jeszcze bardziej, a teraz chyba tylko Polakom to przeszkadza - na szczęście nie wszystkim. Proponuję jeździć nad Bałtyk.


Wolalbym,zeby korzystali z parawanow,po to sa ustawiane na plazach...a dzieci na nich jest pelno,mozna im oszczedzic,widoku starych ludzi,ktorzy sie przebieraja bez obciachu,no chyba,ze Ci sie to podoba...taki widok ? gratki!!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.10.2010 13:40

Nic co ludzkie nie jest nam obce... Niektórzy wyglądają tak po 70ce a niektórzy po 40ce... Ale wszyscy będą tak wyglądać.
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 24.10.2010 14:41

No to może chodźmy na golasa po mieście, dlaczego tylko po plaży.
Przecież my wszyscy to tylko ludzie.
Skoro wolno na plaży to ciekawe, że po Chorwackich miasteczkach przechadzamy się w ciuchach.
Miasteczka są czasem prawie na plaży i są tam ci sami ludzie.
Wg mnie exponować swoje "piękne" fiuty powinno się tylko w wydzielonych miejscach. Bo jeśli nie to gdzie jest granica?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.10.2010 15:34

Haweł napisał(a): To bys sie zdziwil...dwa razy w tym roku bylem na Braci...Supetar i Bol...lipiec,wrzesien...i w Supetarze widzialem pare Niemcow,chyba po 70 jak przebierali sie na plazy,bez obciachu,dziadkowi klejnoty dyndaly i babci to i tamto,gora i dol...na Bol widzialem wiele osob,ktore bez obciachu przebieraly po kapieli w morzu stroj na suchy,a obok byly parawany do przebrania...dawniej tego nie bylo,a jezdze juz do Chorwacji pare lat...


A musiałeś patrzyć?

Jak widzę ekwilibrystykę ludzi na plażach pod ręcznikami, to mnie pusty śmiech ogarnia...
A wystarczy usiąść na ręczniku, materacu i zrobić to samo... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone