Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 21.09.2015 12:01

Ural napisał(a):Powiedz Beata dlaczego Ty na zdjęciu "Junior Moderator" chodzisz w prześcieradle białym :roll: :roll: :roll:

Ej Stefan, Ty chyba nie jesteś z Uralu tylko z głębokiej Syberii :lol: cywilizacja jeszcze do Ciebie nie dotarła.
Tak jak zresztą Beata dopisała jest to sukienka, a Beata wygląda w niej przepięknie, po prostu nieziemsko ... jak to dziewczyna z Księżyca (a raczej księżycowej wyspy) :smo:
... niestety obrazek trochę malutki, więc może nie zauważyłeś :?:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.09.2015 12:06

Niech Beata wklei duże zdjęcie to się przyjrzę tej niby sukience. :D :papa: :hut:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.09.2015 12:09

Marko66 napisał(a):Ej Stefan, Ty chyba nie jesteś z Uralu tylko z głębokiej Syberii :lol: cywilizacja jeszcze do Ciebie nie dotarła.
Tak jak zresztą Beata dopisała jest to sukienka, a Beata wygląda w niej przepięknie, po prostu nieziemsko ... jak to dziewczyna z Księżyca (a raczej księżycowej wyspy) :smo:
... niestety obrazek trochę malutki, więc może nie zauważyłeś :?:

:lool: Dobra...dobra .... jak sobie zasłużysz to ostrzeżenie też dostaniesz, żeby nie było, że łapówki działają ;)

Ural napisał(a):Niech Beata wklei duże zdjęcie to się przyjrzę tej niby sukience. :D :papa: :hut:

Mogę Ci wysłać zdjęcie samej sukienki :)
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 21.09.2015 13:29

[quote="Bea.ta"][quote="Marko66"]
Ej Stefan, .....

:lool: Dobra...dobra .... jak sobie zasłużysz to ostrzeżenie też dostaniesz, żeby nie było, że łapówki działają ;)

:lol:
Oj chyba zostałem, trochę źle zrozumiany, łapówki nie są w moim stylu. A co do sukienki - moja żona ma podobną tylko w innym kolorze i też wygląda w niej świetnie ... na modzie się nie znam, więc koniec tematu.

I żeby wrócić do tematu dla mnie Bałtyk nie będzie konkurencją dla Adriatyku nie tylko z powodu cen czy czasu dojazdu (mój syn jechał w tym roku 13,5 h z opolskiego do Międzyzdrojów) ale przede wszystkim z powodu zimnej i mętnej wody. Pozostałe argumenty są w tym momencie nieistotne.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.09.2015 13:31

Marko66 napisał(a)::lol:
Oj chyba zostałem, trochę źle zrozumiany, łapówki nie są w moim stylu. A co do sukienki - moja żona ma podobną tylko w innym kolorze i też wygląda w niej świetnie ... na modzie się nie znam, więc koniec tematu.

Ja też poważnie nie pisałam ;)

Marko66 napisał(a):I żeby wrócić do tematu dla mnie Bałtyk nie będzie konkurencją dla Adriatyku nie tylko z powodu cen czy czasu dojazdu (mój syn jechał w tym roku 13,5 h z opolskiego do Międzyzdrojów) ale przede wszystkim z powodu zimnej i mętnej wody. Pozostałe argumenty są w tym momencie nieistotne.

Żeby nie było, że OT ... ja mam tyle nad Bałtyk co do Cro, więc sprawa jasna :)
Ostatni bałtycki wyjazd i na 10 dni padało .... po połowie z każdego dnia, dziękuję bardzo :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.09.2015 14:21

Z napisał(a):100 czy 200 metrów od morza to sądzę że przy takich warunkach jakie piszesz trza będzie wypruć z 80/90zł osoba/doba.
Że się tak wtrącę ale myślę, że więcej - sierpień br. 1 pokój dla 2 osób w Międzyzdrojach, nie wiem czy kibel czy kuchnia razem czy osobno, bo po usłyszeniu ceny nie wnikałam - 100zł osoba/doba czyli 200zł doba/całość, raczej dalej niż 100 m od morza...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.09.2015 17:44

Ural napisał(a):Niech Beata wklei duże zdjęcie to się przyjrzę tej niby sukience. :D :papa: :hut:

Mogę Ci wysłać zdjęcie samej sukienki :)[/quote]

Jeśli już tak to wyślij Beata zdjęcie bez sukienki i samej sukienki :D po co pisać kilka razy jak można raz :wink:


Z wypowiedzi w temacie wynika, że w Polsce miejsce w apartamencie to chyba kosztuje 100 zł i więcej od osoby. Ale czy to są takie same apartamenty jak w Chorwacji ? :roll: :roll: :roll:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 21.09.2015 19:52

Znajomi wynajmowali w tym roku domek dla 5-cio osobowej rodziny. Do morza 200m, w domku kuchnia i łazienka. Byli w szczycie sezonu (koniec lipca) i domek kosztował ich 300zł za dobę. Podobno było bardzo fajnie, ale w przyszłym roku chcą znów do CRO :oczko_usmiech: :mrgreen:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 21.09.2015 20:15

Płaciłem za sympatyczny nocleg w Międzywodziu, 300zł domek dla 4+2, około 300m do morza w ostatni weekend sierpnia. Początek sierpnia to mission impossible, żeby coś załatwić. Miałem wrażenie, że na Pomorzu mieli bardzo tłusty sezon. Jazda ze Śląska to około 7,5 bez napinki.
Nareszcie warto zajechać nad Bałtyk na dłuższy weekend i taka formuła jest dla mnie bardzo przyjemna.
Nie porównywałbym Bałtyku do Jadrana, bo to zupełnie odrębne tematy.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 22.09.2015 20:40

Kurka Wódka :D ja dopiero teraz zauważyłem na avatorku, że Beata jest .......... Moderatorem :roll: .

Przecież ona mnie skasuje za tekst o prześcieradle 8O i zdjęciach sukienki i bez sukienki. Ban pewny jak nic 8O.

Kurka Wódka co robić, co robić :?: :(

Niech ona lepiej tych zdjęć mi nie przesyła 8O 8O 8O .
Użytkownik usunięty
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2015 21:04

Bea.ta napisał(a): ja mam tyle nad Bałtyk co do Cro, więc sprawa jasna :)
Ostatni bałtycki wyjazd i na 10 dni padało .... po połowie z każdego dnia, dziękuję bardzo :)


Żadna siła mnie nie zaciągnie latem nad Bałtyk :wink:

Są fajne piaszczyste plaże, ale temperatura wody dobra dla morsów,
do tego zawsze niepewna pogoda, cóż to daleka północ Europy :wink:

Jako miejsca do zwiedzania Gdańsk, Sopot, Szczecin są bardzo ciekawe :wink:
To nie wina Bałtyku, tylko taki jest tam klimat :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.09.2015 21:05

Lednice napisał(a):Żadna siła mnie nie zaciągnie latem nad Bałtyk :wink:

Są fajne piaszczyste plaże, ale temperatura wody dobra dla morsów,
do tego zawsze niepewna pogoda, cóż to daleka północ Europy :wink:

Jako miejsca do zwiedzania Gdańsk, Sopot, Szczecin są bardzo ciekawe :wink:
To nie wina Bałtyku, tylko taki jest tam klimat :wink:

No i lepiej nam się jedzie na dół niż do góry :)
Użytkownik usunięty
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2015 21:07

Z górki na dół zawsze lepiej się jedzie :D
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 22.09.2015 21:13

Druga połowa lipca Jantar 8)
Za pokój dla 4 osób wielkości 3 na 4m i toaleta na korytarzu 200zł jedynie taras przypominał troszkę wielkością Chorwackie tarasy. :twisted:
Do morza około 2 km. :twisted:
Jedynie DORSZE :D rekompensują mi takie "standardy" i jod który jest zbawienny dla naszej córy.
Tak więc kilka wypadów w roku zdarza nam się :!: aha poza sezonem jest lepiej. :papa:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 22.09.2015 21:20

8O Kurka Wódka, a to ci kwatera 8O 8O 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad? - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone