Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.11.2021 13:33

Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 397
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 20.11.2021 13:59

Tak jak pisałem w innym wątku ja i żona też dziś zaszczepieni trzecią dawką.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.11.2021 14:39

Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:

Konrad, u mnie też już po trzeciej dawce. Pfizer. W czwartek przyjęta, wczoraj gorączka i bóle mięśniowe przez cały dzień :roll: Dzisiaj już lepiej.

Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś nie miał nieprzyjemnych objawów :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.11.2021 14:53

maslinka napisał(a):
Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:

Konrad, u mnie też już po trzeciej dawce. Pfizer. W czwartek przyjęta, wczoraj gorączka i bóle mięśniowe przez cały dzień :roll: Dzisiaj już lepiej.

Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś nie miał nieprzyjemnych objawów :)


Dzięki Aga :D
Jak na razie wszystko ok, ale wiemy jak bywa ...czekamy na wieczór.
Specjalnie zarejestrowaliśmy się na sobotę, żeby ew. odchorować do poniedziałku,,,
Pozdrawiamy Was gorąco :papa:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.11.2021 17:20

Habanero napisał(a):
maslinka napisał(a):
Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:

Konrad, u mnie też już po trzeciej dawce. Pfizer. W czwartek przyjęta, wczoraj gorączka i bóle mięśniowe przez cały dzień :roll: Dzisiaj już lepiej.

Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś nie miał nieprzyjemnych objawów :)


Dzięki Aga :D
Jak na razie wszystko ok, ale wiemy jak bywa ...czekamy na wieczór.
Specjalnie zarejestrowaliśmy się na sobotę, żeby ew. odchorować do poniedziałku,,,
Pozdrawiamy Was gorąco :papa:


Agnieszki, Konradzie - zdrowia życzymy i jak najmniejszych ubocznych.
U nas Gocha dopiero w przyszły piątek po pracy będzie się pfajzerowała. :wink: Ja dopiero w Mikołajki mam możliwość rejestracji. Zaraz po powrocie z wyjazdu trzeba się będzie doszczepić.
Jeszcze raz - spokojnego wieczoru. :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.11.2021 18:15

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
maslinka napisał(a):
Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:

Konrad, u mnie też już po trzeciej dawce. Pfizer. W czwartek przyjęta, wczoraj gorączka i bóle mięśniowe przez cały dzień :roll: Dzisiaj już lepiej.

Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś nie miał nieprzyjemnych objawów :)


Dzięki Aga :D
Jak na razie wszystko ok, ale wiemy jak bywa ...czekamy na wieczór.
Specjalnie zarejestrowaliśmy się na sobotę, żeby ew. odchorować do poniedziałku,,,
Pozdrawiamy Was gorąco :papa:


Agnieszki, Konradzie - zdrowia życzymy i jak najmniejszych ubocznych.
U nas Gocha dopiero w przyszły piątek po pracy będzie się pfajzerowała. :wink: Ja dopiero w Mikołajki mam możliwość rejestracji. Zaraz po powrocie z wyjazdu trzeba się będzie doszczepić.
Jeszcze raz - spokojnego wieczoru. :papa:


Dziękujemy Krzysiek :D
Również zdrówka życzymy i jak najlepszego poukładania planów wyjazdowych.
Miłego weekendu , pozdrawiamy :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.11.2021 18:20

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
maslinka napisał(a):
Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
Nowy paszport ściągnięty i gotowy do druku :coool:

Konrad, u mnie też już po trzeciej dawce. Pfizer. W czwartek przyjęta, wczoraj gorączka i bóle mięśniowe przez cały dzień :roll: Dzisiaj już lepiej.

Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś nie miał nieprzyjemnych objawów :)


Dzięki Aga :D
Jak na razie wszystko ok, ale wiemy jak bywa ...czekamy na wieczór.
Specjalnie zarejestrowaliśmy się na sobotę, żeby ew. odchorować do poniedziałku,,,
Pozdrawiamy Was gorąco :papa:


Agnieszki, Konradzie - zdrowia życzymy i jak najmniejszych ubocznych.
U nas Gocha dopiero w przyszły piątek po pracy będzie się pfajzerowała. :wink: Ja dopiero w Mikołajki mam możliwość rejestracji. Zaraz po powrocie z wyjazdu trzeba się będzie doszczepić.
Jeszcze raz - spokojnego wieczoru. :papa:

Konrad, Krzysiek - dzięki :D Zdrówka!
Miłego weekendu :D
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.11.2021 20:25

Habanero napisał(a):Przypominająca dawka przyjęta.
Tym razem Pfizer.
My jeszcze 2 miesiące czekania :|
Jak się da, to wezmę Modernę (Astrę i Biontecha już mam w sobie :lol: ).

Przy okazji:
świetny tekst dziś widziałem (wywieszony na tablicy przed jakąś knajpą):
(tłumaczenie z niemieckiego - moje)
Ludzie, którzy twierdzą, że szczepionki mRNA zmieniają genom człowieka,
powinni potraktować to jako szansę.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.11.2021 20:49

boboo napisał(a):Przy okazji:
świetny tekst dziś widziałem (wywieszony na tablicy przed jakąś knajpą):
(tłumaczenie z niemieckiego - moje)
Ludzie, którzy twierdzą, że szczepionki mRNA zmieniają genom człowieka,
powinni potraktować to jako szansę.


Bardzo trafne. :oczko_usmiech:
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 20.11.2021 20:52

U nas w Polsce nie trzeba podobnych prześmiewczych i sarkastyczych tekstów szukać na drzwiach knajp. Od wielu miesięcy wszystkie media głównego nurtu emitują je na okrągło. Np. jakoś tak: „Szczepmy się. To ostatnia prosta” albo „Już za moment powrót do normalności”. Okraszone jest to kabaretowymi, pseudonaukowymi wypowiedziami tzw. ekspertów. Trochę już to zgrana płyta, ale na początku wywoływało salwy śmiechu.
PS. Ale to licytowanie się na ilość przyjętych dawek praparatów to też niezła beka. Doceniam.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3177
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 20.11.2021 21:19

Zaraz przystąpimy do licytacji na ilość ostrzeżeń... :evil:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.11.2021 22:21

Tak czytam to co się w tym wątku wyprawia i naszła mnie taka refleksja. Zwolennicy i przeciwnicy szczepień. Jedni drugim skaczą do gardeł. Jedni drugich chętnie by "powybijali". Wzajemna niechęć, wręcz modna ostatnio "mowa nienawiści" buzuje z obu stron. Wy tak serio??? Pytam obu stron... Bo z jednej strony skaczecie sobie do gardeł a z drugiej...Bravik, nie miałeś problemu siedzieć u nas na pokładzie - w towarzystwie nieszczepionych. My gościliśmy Ciebie i Twoją Żonę z przyjemnością i radością niezależnie od tego czy się szczepiłeś czy nie...Bo dla nas byłeś po prostu albo aż CROpelkowym Forumowiczem.
To forum - takie fajne, z ogromną ilością ludzi zakochanych w pięknej Chorwacji powoli - dzięki takim wpisom jak powyżej zmienia się w miejsce kłótni i wzajemnego obrażania. Strasznie to przykre...... Ot taka luźna refleksja w sobotni wieczór.....
Więcej wzajemnej tolerancji a będzie znowu miło i przyjemnie - jak dawniej :papa:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.11.2021 22:40

Kapitańska Baba napisał(a):Tak czytam to co się w tym wątku wyprawia i naszła mnie taka refleksja. Zwolennicy i przeciwnicy szczepień. Jedni drugim skaczą do gardeł. Jedni drugich chętnie by "powybijali". Wzajemna niechęć, wręcz modna ostatnio "mowa nienawiści" buzuje z obu stron. Wy tak serio??? Pytam obu stron... Bo z jednej strony skaczecie sobie do gardeł a z drugiej...Bravik, nie miałeś problemu siedzieć u nas na pokładzie - w towarzystwie nieszczepionych. My gościliśmy Ciebie i Twoją Żonę z przyjemnością i radością niezależnie od tego czy się szczepiłeś czy nie...Bo dla nas byłeś po prostu albo aż CROpelkowym Forumowiczem.
To forum - takie fajne, z ogromną ilością ludzi zakochanych w pięknej Chorwacji powoli - dzięki takim wpisom jak powyżej zmienia się w miejsce kłótni i wzajemnego obrażania. Strasznie to przykre...... Ot taka luźna refleksja w sobotni wieczór.....
Więcej wzajemnej tolerancji a będzie znowu miło i przyjemnie - jak dawniej :papa:

Błąd logiczny. Akurat to my z żoną byliśmy zaszczepieni i to my minimalizowaliśmy możliwość zarażenia osób drugich. Gdybyśmy byli niezaszczepieni, nie byłoby nas prawdopodobnie w Chorwacji. To jedno.
Zauważyłaś mój post, ale przypadkiem umknął Ci post michała1234. Dość symptomatyczne. To po drugie.
Po trzecie zaś - o ile pamiętam w sierpniu przedstawiliśmy się z imienia i nazwiska, więc jeśli wywołujesz mnie do tablicy, to mam na imię Krzysiek. Od sierpnia nic się nie zmieniło.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.11.2021 22:48

Bravik napisał(a):Po trzecie zaś - o ile pamiętam w sierpniu przedstawiliśmy się z imienia i nazwiska, więc jeśli wywołujesz mnie do tablicy, to mam na imię Krzysiek. Od sierpnia nic się nie zmieniło.


Na forum zawsze posługuję się nickiem bo Krzyśków tu wielu :smo:
I uwierz - przemiło wspominam wieczór z Wami - niezależnie od Waszych poglądów bo one zupełnie nie były ważne :smo:

PS - pisałam do wszystkich a nie tylko do Ciebie, do michała1234 również :smo:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.11.2021 23:02

Kapitańska Baba napisał(a):
Bravik napisał(a):Po trzecie zaś - o ile pamiętam w sierpniu przedstawiliśmy się z imienia i nazwiska, więc jeśli wywołujesz mnie do tablicy, to mam na imię Krzysiek. Od sierpnia nic się nie zmieniło.


Na forum zawsze posługuję się nickiem bo Krzyśków tu wielu :smo:

PS - pisałam do wszystkich a nie tylko do Ciebie, do michała1234 również :smo:

Będę mocno polemizował z tym pisaniem do wszystkich.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 190
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone