Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5247
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 09.06.2021 12:28

To mój ostatni wpis w tym wątku. Szkoda cennego czasu na polemiki z ponumerowanymi i resztą tego towarzystwa. Rozsądnych namawiam do podobnej decyzji. :papa:
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 09.06.2021 12:32

To tak jakbyś się nie leczyła kiedy zachorujesz na zapalenie płuc. Jakie byłyby skutki? Podobne.
Problem jest niestety większy. Lekarze przestali leczyć i to oni posrednio zabijają i doprowadzają ludzi do takich stanów. Ludzie do szpitali trafiają kiedy już mają płuca zniszczone, kiedy choroba jest zaawansowana.

Tu nie chodzi o to czy ktoś jest zaszczepiony czy nie. Tutaj trzeba zadawać niewygodne pytania. Dlaczego rząd doprowadził do takiego stanu rzeczy? Dlaczego dr Bodnar, który wyleczył kilka tysięcy ludzi Amantadyną, był przez blisko rok ignorowany? Dlaczego rząd i lekarze argumentują wprowadzenie szczepionek, które nie zostały do końca przebadane kliniczne, jako konieczne, bo wirus się rozprzestrzenia, natomiast leczenie tanią amantadyną jako eksperyment na ludziach? Cały czas wszystko rozchodzi się o interesy polityków, lekarzy, naukowców.

To jest najgorsze. A ludzie przerażeni ciągłym strachem ze strony mediów, które codziennie dają dawkę covidowych tragedii, sprawili że ludzie się boją i sięgną po wszystko byleby ten strach minął. I ci ludzie sięgną po każdą, nawet irracjonalną metodę. A potem szczują jednych przeciwko drugim. Bo mądrzejszy musi być ten co się zaszczepił albo nie zaszczepił. Nie ma niczego po środku.
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 09.06.2021 12:34

Bravik napisał(a):To mój ostatni wpis w tym wątku. Szkoda cennego czasu na polemiki z ponumerowanymi i resztą tego towarzystwa. Rozsądnych namawiam do podobnej decyzji. :papa:

Nawet nie zacząłeś polemiki a już ją skończyłeś? Może napisałbyś z czym się nie zgadzasz? Może ja czegoś nie wiem i się dowiem ciekawego?
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 09.06.2021 12:35

Bravik napisał(a):To mój ostatni wpis w tym wątku. Szkoda cennego czasu na polemiki z ponumerowanymi i resztą tego towarzystwa. Rozsądnych namawiam do podobnej decyzji. :papa:

Mój też...
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.06.2021 12:36

Czas zamknąć ten wątek...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.06.2021 12:39

Yanush napisał(a):
karin74 napisał(a):Jak się ktoś nie chce szczepić to niech się nie szczepi...

Zdrowe podejście, szkoda, że tylko Twoje.

To jedna z cech sekciarskich - potraficie zmanipulować dosłownie każdą informacje, każdą wypowiedź:
karin74 napisał(a):Jak się ktoś nie chce szczepić to niech się nie szczepi...ale widzę, że Ci którzy nie chcą działają na zasadzie....pies siana nie żre i drugiemu nie da.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 09.06.2021 12:41

Magda O. napisał(a):Czas zamknąć ten wątek...

Nie interesuje to nie zaglądaj.
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 09.06.2021 12:42

Zadałem 10 prostych pytań, na żadne nie otrzymałem odpowiedzi. Jeśli tak wyglądały poprzednie 150 stron, to dobrze że ich nie czytałem wszystkich.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 09.06.2021 12:43

54321 napisał(a):No właśnie, nie przeczytałeś co napisałem i zrobiłeś z siebie błazna.



No jasne że nie czytam tego ścieku :mrgreen: myślisz że ktoś to robi? :mrgreen: :mrgreen:

Widzę ze dalej nie potrafisz sobie poradzić z emocjami :mrgreen: tobie to już żadna szczepionka w takim razie nie pomoże :mrgreen:
Nie popłacz się tylko z nerwów :papa:
Over :!:
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 09.06.2021 12:45

walp napisał(a):Jak się ktoś nie chce szczepić to niech się nie szczepi...ale widzę, że Ci którzy nie chcą działają na zasadzie....pies siana nie żre i drugiemu nie da.

Co ma piernik do wiatraka? czy ja komuś bronię się szczepić? Wyjeżdżać?
Szczepcie się (już to kiedyś napisałem) ale dajcie żyć innym. Dlaczego te ograniczenia - koncerty dla zaszczepionych (tutaj brawo Kazik), jakieś paszporty utrudniające życie niezaszczepionym. To dopiero początek dyskryminacji...
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 09.06.2021 12:45

Czemu ścieku? Co dokładnie co napisałem jest ściekiem? Ja nie potrafię sobie poradzić z emocjami, powiedział ten co użył 7 emotikon w 2 zdaniach :)
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.06.2021 12:48

Habanero napisał(a):(...) Nie pękaj Yanush, trza być twardym, nie mientkim i walczyć z tym dziadostwem, a nie stać z boku i się przyglądać.
Innej broni nie mamy. Nie bój się i nie wierz ruchom antyszczepionkowym, które robią ludziom wodę z mózgu i karmią się ich strachem. Nawet gdy minie pandemia, to będą bredzić, że to ich zasługa, a nie zaszczepionych, którzy uratowali im d.... To są zwykli tchórze , chcesz być jednym z nich?(...)
Drogi Konradzie, naprawdę wysoko cenię Twoją pracę (zawodową) i umiejętności.
Problem w tym, że w pracy masz do czynienia z "orłami" w porównaniu do "klienteli" tutaj.
Obawiam się, że na to nie byłeś przygotowany :?
:wink:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 09.06.2021 12:54

Drodzy moderatorzy,

a. zamknijcie temat i banujcie każdego kto wychyli się ze szczepionką w innych tematach,

lub

b. wprowadźcie zasadę, że w tym temacie mogą wypowiadać się osoby, które w chwili ustanowienia wątku miały przynajmniej 500 postów na forum (tak jest na wielu forach w przypadku drażliwych tematów).

Inaczej będziemy zalewani przedrukami z FB jednej pani która nie lubi szczepionek.

Rozumiem, że interes leży w klikalności, ale są pewne granice :roll:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.06.2021 12:57

Wystarczy.
Od tej pory wszystkie epitety typu "troll," ,"błazen", czy inne zawoalowane epitety ( w których niektórzy tutaj brylują) będą skutkowały banami !
Już chyba wszyscy są zmęczeni tą narracją.
Każdy ma prawo do własnego zdania i niekoniecznie wszyscy się muszą z nim zgadzać, ale szacunek jest wymagany od każdego i dla każdego.

Kiepura
Nie w żadnej klikalności tu rzecz, tylko w tzw. wolności słowa.
Na tym polega forum.
Jest opcja, że ten wątek zostanie zamknięty, jak tak dalej pójdzie, ale na pewno nie zabronię nikomu mieć swojego zdania i nie narzucę jednego, jedynie słusznego.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 09.06.2021 12:58

Kiepura napisał(a):Drodzy moderatorzy,

a. zamknijcie temat i banujcie każdego kto wychyli się ze szczepionką w innych tematach,

lub

b. wprowadźcie zasadę, że w tym temacie mogą wypowiadać się osoby, które w chwili ustanowienia wątku miały przynajmniej 500 postów na forum (tak jest na wielu forach w przypadku drażliwych tematów).

Inaczej będziemy zalewani przedrukami z FB jednej pani która nie lubi szczepionek.

Rozumiem, że interes leży w klikalności, ale są pewne granice :roll:

Jak się nie ma argumentów to szuka się pomocy u władz?
Jak mnie jakiś temat nie interesuje to po prostu do niego nie zaglądam, Ty musisz?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 164
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone