Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Co tym razem po Kvarnerze, Breli i Peljesacu?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia_ur
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 02.06.2014 09:48

Bocian napisał(a):
madzia_ur napisał(a):
Bocian napisał(a):Tak naprawdę bycie raz na Pelješcu to o kilka razy za mało żeby go poznać...

Też tak myślę i na pewno tam wrócimy, ale musimy mieć więcej niż tydzień.

No tak, ja po raz 10ty to już jadę tylko na 8-9 dni :)

My zawsze minimum 14 noclegów, ale w tym roku ma być to nasz drugi wyjazd, jakby "dodatkowy" i dlatego tak krótko :(
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.06.2014 09:52

Ja jeżdżę w dwa miejsca od jakiegoś czasu. Morze i interior.
igg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) igg » 03.06.2014 09:47

Dorzucę dwa pomysły; Krk - stamtąd nie trzeba wyjeżdżać, żeby coś zobaczyć lub Cres - tak samo,
albo coś w Dalmacji środkowej pomiędzy Pakostane a Primosen - to jest jakieś 100km można na spokojnie wybrać coś dla siebie - oczywiście na miejscu będąc.
Magdalena S.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 03.06.2014 11:24

Jako że jedziecie na dość krótko, ze swojej strony polecę Wam Istrię, a konkretnie Riwierę Opatijską.
Wspaniała, piękna okolica. Wy zobaczycie coś nowego, a i znajomym powinno się spodobać :D
A gdyby jednak wyspa, to może Cres i Losinj. W pewnością nie można się tam nudzić, masa wspaniałych zakątków do odkrycia.
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 06:36

Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:
madzia_ur
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 07:45

Piter_M napisał(a):Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:

Byliśmy w Bašce na Krku, ale jazda tam w sierpniu to chyba nie najlepszy pomysł :?:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 12:59

madzia_ur napisał(a):
Piter_M napisał(a):Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:

Byliśmy w Bašce na Krku, ale jazda tam w sierpniu to chyba nie najlepszy pomysł :?:

Nic wcześniej nie pisałaś że byłaś na Krku, Baška w sierpniu może być zatłoczona, ale w sierpniu to wszędzie będzie dużo ludzi, no może nie tam gdzie my pojedziemy :wink: no ale Ty na wyspę nie chcesz jechać.
madzia_ur
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 13:38

Piter_M napisał(a):
madzia_ur napisał(a):

Nic wcześniej nie pisałaś że byłaś na Krku, Baška w sierpniu może być zatłoczona, ale w sierpniu to wszędzie będzie dużo ludzi, no może nie tam gdzie my pojedziemy :wink: no ale Ty na wyspę nie chcesz jechać.

W Baśce byliśmy jeden dzień jak mieszkaliśmy w Crikvenicy. Nie bardzo chcę na wyspę, bo chcemy zwiedzić ląd. Znajomi jadą pierwszy raz.
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.06.2014 13:51

Dołożę do pieca, tylko dlatego żeby Ci namieszać :) Pag :mrgreen: Stałe połączenie z lądem bezpłatnym mostem, tłumy zdecydowanie mniejsze niż na Krku w sierpniu. Zadar rzut beretem jeśli macie parcie na zabytki a i samej wyspy nie zdążysz w tydzień zobaczyć. Prom prawie za friko i płynie się jakieś 15 minut. Myśl :lol:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 13:55

Rysio napisał(a):Dołożę do pieca, tylko dlatego żeby Ci namieszać :) Pag :mrgreen: Stałe połączenie z lądem bezpłatnym mostem, tłumy zdecydowanie mniejsze niż na Krku w sierpniu. Zadar rzut beretem jeśli macie parcie na zabytki a i samej wyspy nie zdążysz w tydzień zobaczyć. Prom prawie za friko i płynie się jakieś 15 minut. Myśl :lol:

Właśnie Pag miałem na myśli :wink:
madzia_ur
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 13:56

Wy tylko dokładajcie do pieca, a ja dostaję świra:)
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.06.2014 14:00

Jakby co zapraszam do Metajny od 2 lub 3 sierpnia :lol:

Warto poczytać. :wink:

A tu moje prywatne zdanie :)
madzia_ur
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 06.06.2014 07:18

A co myślicie o Rogožnicy :?:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2014 10:07

madzia_ur napisał(a):A co myślicie o Rogožnicy :?:

Na pewno jest to dobre miejsce wypadowe do zwiedzania np. Trogiru czy Šibenika.
Więcej nie piszę bo tam nie byłem :wink:
madzia_ur
Globtroter
Apatamenty Iva Janes Rogožnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 07.06.2014 12:55

Był ktoś z Was w tym miejscu, bo nie mogłam znaleźć żadnych informacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Co tym razem po Kvarnerze, Breli i Peljesacu? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019