Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co tym razem po Kvarnerze, Breli i Peljesacu?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 02.06.2014 09:48

Bocian napisał(a):
madzia_ur napisał(a):
Bocian napisał(a):Tak naprawdę bycie raz na Pelješcu to o kilka razy za mało żeby go poznać...

Też tak myślę i na pewno tam wrócimy, ale musimy mieć więcej niż tydzień.

No tak, ja po raz 10ty to już jadę tylko na 8-9 dni :)

My zawsze minimum 14 noclegów, ale w tym roku ma być to nasz drugi wyjazd, jakby "dodatkowy" i dlatego tak krótko :(
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.06.2014 09:52

Ja jeżdżę w dwa miejsca od jakiegoś czasu. Morze i interior.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2014 09:47

Dorzucę dwa pomysły; Krk - stamtąd nie trzeba wyjeżdżać, żeby coś zobaczyć lub Cres - tak samo,
albo coś w Dalmacji środkowej pomiędzy Pakostane a Primosen - to jest jakieś 100km można na spokojnie wybrać coś dla siebie - oczywiście na miejscu będąc.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 03.06.2014 11:24

Jako że jedziecie na dość krótko, ze swojej strony polecę Wam Istrię, a konkretnie Riwierę Opatijską.
Wspaniała, piękna okolica. Wy zobaczycie coś nowego, a i znajomym powinno się spodobać :D
A gdyby jednak wyspa, to może Cres i Losinj. W pewnością nie można się tam nudzić, masa wspaniałych zakątków do odkrycia.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 06:36

Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 07:45

Piter_M napisał(a):Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:

Byliśmy w Bašce na Krku, ale jazda tam w sierpniu to chyba nie najlepszy pomysł :?:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 12:59

madzia_ur napisał(a):
Piter_M napisał(a):Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:

Byliśmy w Bašce na Krku, ale jazda tam w sierpniu to chyba nie najlepszy pomysł :?:


Nic wcześniej nie pisałaś że byłaś na Krku, Baška w sierpniu może być zatłoczona, ale w sierpniu to wszędzie będzie dużo ludzi, no może nie tam gdzie my pojedziemy :wink: no ale Ty na wyspę nie chcesz jechać.
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 13:38

Piter_M napisał(a):
madzia_ur napisał(a):
Piter_M napisał(a):Ja polecam wyspę Krk, zapewniam że tydzień to zdecydowanie za mało żeby zwiedzić całą wyspę:
https://www.cro.pl/krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html

A jak za pierwszym razem byłaś w Crikvenicy to Ci się nie dziwię że twierdzisz: "czym dalej na południe to piękniej", trzeba było pojechać na Krk albo Cres to pewnie miała byś inne zdanie :wink:

Byliśmy w Bašce na Krku, ale jazda tam w sierpniu to chyba nie najlepszy pomysł :?:


Nic wcześniej nie pisałaś że byłaś na Krku, Baška w sierpniu może być zatłoczona, ale w sierpniu to wszędzie będzie dużo ludzi, no może nie tam gdzie my pojedziemy :wink: no ale Ty na wyspę nie chcesz jechać.

W Baśce byliśmy jeden dzień jak mieszkaliśmy w Crikvenicy. Nie bardzo chcę na wyspę, bo chcemy zwiedzić ląd. Znajomi jadą pierwszy raz.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.06.2014 13:51

Dołożę do pieca, tylko dlatego żeby Ci namieszać :) Pag :mrgreen: Stałe połączenie z lądem bezpłatnym mostem, tłumy zdecydowanie mniejsze niż na Krku w sierpniu. Zadar rzut beretem jeśli macie parcie na zabytki a i samej wyspy nie zdążysz w tydzień zobaczyć. Prom prawie za friko i płynie się jakieś 15 minut. Myśl :lol:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.06.2014 13:55

Rysio napisał(a):Dołożę do pieca, tylko dlatego żeby Ci namieszać :) Pag :mrgreen: Stałe połączenie z lądem bezpłatnym mostem, tłumy zdecydowanie mniejsze niż na Krku w sierpniu. Zadar rzut beretem jeśli macie parcie na zabytki a i samej wyspy nie zdążysz w tydzień zobaczyć. Prom prawie za friko i płynie się jakieś 15 minut. Myśl :lol:


Właśnie Pag miałem na myśli :wink:
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 05.06.2014 13:56

Wy tylko dokładajcie do pieca, a ja dostaję świra:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.06.2014 14:00

Jakby co zapraszam do Metajny od 2 lub 3 sierpnia :lol:

Warto poczytać. :wink:

A tu moje prywatne zdanie :)
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 06.06.2014 07:18

A co myślicie o Rogožnicy :?:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2014 10:07

madzia_ur napisał(a):A co myślicie o Rogožnicy :?:


Na pewno jest to dobre miejsce wypadowe do zwiedzania np. Trogiru czy Šibenika.
Więcej nie piszę bo tam nie byłem :wink:
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009
Apatamenty Iva Janes Rogožnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 07.06.2014 12:55

Był ktoś z Was w tym miejscu, bo nie mogłam znaleźć żadnych informacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co tym razem po Kvarnerze, Breli i Peljesacu? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone