Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciemne chmury i burze w CRO - Kto zrobił takie zdjęcia ????

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Postnapisał(a) BOLETUS » 18.03.2010 13:54

AdamSz napisał(a):Fantastyczne zdjecia (wszystkie). Jedno wspanialsze od drugiego 8O A jak to wszystko sie skończyło ? Czy tylko chmurami ? Raczej, chyba tylko chmurami ???!!! :P


Dla mnie i mojej żony nie skończyła się taka pogoda dobrze. Na poczatku sierpnia 2009 r. wybraliśmy się samochodem na jeden dzień do Dubrownika. Jechaliśmy z Medici na Omiskiej riwierze. Przed Dubrownikiem złapała nas burza z gradem wielkości dużego orzecha laskowego lub małego włoskiego. Jechaliśmy nowym 3 miesięcznym Oplem Insignią. Bardzo się bałem o karoserię. Stanąłem co prawda pod drzewem, zasłoniłem kocem dach ale maska i pokrywa bagażnika byly odkryte. Na szczęście blacha i lakier wytrzymały. Jak troche przeszło pojechaliśmy dalej. Niestety w Dubrowniku na moście podwieszanym nastąpiła powtórka z gradu i to 2x mocniejsza. Wszystkie samochody stanęły. Nie mozżna było jechać. Dubrownik zobaczyłem tylko z góry. Do miasta na porkingi przy starówce nie wpuszczała policja samochodów z zewnątrz. Dubrownik zalany wodą z gór. Potem wyszło słońce więc zrobiłem pare zdjęć w nowym porcie. Ale już bez chmur. Mam zrobione dwa krótkie filmy. Jeden z gradem przed Dubrownikiem a drugi zrobiony w drodze powrotnej gdzieś na wysokości Makarskiej z oberwaniem chmury nad Adriatykiem. Ale filmów tu zamieszczać nie można. A szkoda. Pozdrawiam. W tym roku od 8 lipca na Istri poniżej Puli.
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1248
Dołączył(a): 22.05.2008

Postnapisał(a) AdamSz » 18.03.2010 14:23

AdamSz napisał(a):
Fantastyczne zdjecia (wszystkie). Jedno wspanialsze od drugiego A jak to wszystko sie skończyło ? Czy tylko chmurami ? Raczej, chyba tylko chmurami ???!!!


Dla mnie i mojej żony nie skończyła się taka pogoda dobrze. Na poczatku sierpnia 2009 r. wybraliśmy się samochodem na jeden dzień do Dubrownika. Jechaliśmy z Medici na Omiskiej riwierze. Przed Dubrownikiem złapała nas burza z gradem wielkości dużego orzecha laskowego lub małego włoskiego. Jechaliśmy nowym 3 miesięcznym Oplem Insignią. Bardzo się bałem o karoserię. Stanąłem co prawda pod drzewem, zasłoniłem kocem dach ale maska i pokrywa bagażnika byly odkryte. Na szczęście blacha i lakier wytrzymały. Jak troche przeszło pojechaliśmy dalej. Niestety w Dubrowniku na moście podwieszanym nastąpiła powtórka z gradu i to 2x mocniejsza. Wszystkie samochody stanęły. Nie mozżna było jechać. Dubrownik zobaczyłem tylko z góry. Do miasta na porkingi przy starówce nie wpuszczała policja samochodów z zewnątrz. Dubrownik zalany wodą z gór. Potem wyszło słońce więc zrobiłem pare zdjęć w nowym porcie. Ale już bez chmur. Mam zrobione dwa krótkie filmy. Jeden z gradem przed Dubrownikiem a drugi zrobiony w drodze powrotnej gdzieś na wysokości Makarskiej z oberwaniem chmury nad Adriatykiem. Ale filmów tu zamieszczać nie można. A szkoda. Pozdrawiam. W tym roku od 8 lipca na Istri poniżej Puli.


Hej. Pewnie byłyby to najlepsze burzowe zdjęcia. Szkoda tylko, że samochodzik ucierpiał :cry: Ale najważniejsze, że Wy cali, zdrowi i dalej w CRO :D . Pozdrawiam.
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Postnapisał(a) BOLETUS » 18.03.2010 16:17

AdamSz napisał(a):
AdamSz napisał(a):
Fantastyczne zdjecia (wszystkie). Jedno wspanialsze od drugiego A jak to wszystko sie skończyło ? Czy tylko chmurami ? Raczej, chyba tylko chmurami ???!!!


Dla mnie i mojej żony nie skończyła się taka pogoda dobrze. Na poczatku sierpnia 2009 r. wybraliśmy się samochodem na jeden dzień do Dubrownika. Jechaliśmy z Medici na Omiskiej riwierze. Przed Dubrownikiem złapała nas burza z gradem wielkości dużego orzecha laskowego lub małego włoskiego. Jechaliśmy nowym 3 miesięcznym Oplem Insignią. Bardzo się bałem o karoserię. Stanąłem co prawda pod drzewem, zasłoniłem kocem dach ale maska i pokrywa bagażnika byly odkryte. Na szczęście blacha i lakier wytrzymały. Jak troche przeszło pojechaliśmy dalej. Niestety w Dubrowniku na moście podwieszanym nastąpiła powtórka z gradu i to 2x mocniejsza. Wszystkie samochody stanęły. Nie można było jechać. Dubrownik zobaczyłem tylko z góry. Do miasta na porkingi przy starówce nie wpuszczała policja samochodów z zewnątrz. Dubrownik zalany wodą z gór. Potem wyszło słońce więc zrobiłem pare zdjęć w nowym porcie. Ale już bez chmur. Mam zrobione dwa krótkie filmy. Jeden z gradem przed Dubrownikiem a drugi zrobiony w drodze powrotnej gdzieś na wysokości Makarskiej z oberwaniem chmury nad Adriatykiem. Ale filmów tu zamieszczać nie można. A szkoda. Pozdrawiam. W tym roku od 8 lipca na Istri poniżej Puli.


Hej. Pewnie byłyby to najlepsze burzowe zdjęcia. Szkoda tylko, że samochodzik ucierpiał :cry: Ale najważniejsze, że Wy cali, zdrowi i dalej w CRO :D . Pozdrawiam.


Właśnie, że samochód nie ucierpiał. Na szczęście. Napisałem o tym.
Pozdrawiam Adam
Ostatnio edytowano 18.03.2010 21:20 przez BOLETUS, łącznie edytowano 1 raz
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1248
Dołączył(a): 22.05.2008

Postnapisał(a) AdamSz » 18.03.2010 17:19

Faktycznie, sorry, no to :D :D :D Pozdrawiam
JJMS
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 20.03.2010

Postnapisał(a) JJMS » 22.03.2010 08:37

Witajcie,
Dopiero w tym roku namierzyłam to forum. Super sprawa! I bardzo pomocna.
Do tej pory jeżdziliśmy w siepniu - i zawsze jakaś atrakcja burzowa. Szybkie, obfite, mocno wiejące (nawet coś na kształt trąby), czarne burze i błyskawiczna zmiana - piękne słońce i cisza....
Pierwsza burza spotkała nas koło Pagu. Lezeliśmy spokojnie na plaży, nagle w oddali zrobiło się czarno. My spokojnie - zdąrzymy uciec. Nic bardziej mylnego !!!!To przyszło w kilka sekund...I trwało kilka chwil..
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) kaja45 » 23.03.2010 12:45

Dorzucę jeszcze dwa czerwiec 2009

widok na Drvenik

Obrazek
widok na Hvar a dokładnie na miasteczko Sucuraj

Obrazek
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
peljasec-sierpień 2009 r

Postnapisał(a) DarioG » 16.04.2010 21:24

hehe chciałbym alnie wiem jak wkleić brr pomocy
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Postnapisał(a) sroczka66 » 16.04.2010 21:29

AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1248
Dołączył(a): 22.05.2008

Postnapisał(a) AdamSz » 17.04.2010 10:37

A oto moje chmurki i stąd pomysł na temat :)

Dzięki Sroczko za zainspirowanie mnie do wklejenia zdjęcia. Wreszcie - po 7-miu miesiącach, chyba. Ha. Pozdrawiam serdecznie. :)

Obrazek

Dziękuję też wszystkim za piękne chmurzaste zdjecia. A może są jeszcze jakieś ciekawe :)
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Postnapisał(a) yanopodkivano » 26.04.2010 08:38

Povljana, wyspa Pag. Widok z plaży Dubrovnik na Velebit.

Obrazek

Pozdrav :)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Postnapisał(a) romuald22 » 26.04.2010 11:18

Wcześniej wiele ładniejszych zdjęć ale przynajmniej odświeżę wątek.
23.06.2009. Turanj - 20 km na południe od Zadaru. Z moich 8 dotychczasowych pobytów w Chorwacji pogoda w tym roku najmniej przychylna.
Obrazek
windulek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2009

Postnapisał(a) windulek » 28.04.2010 20:13

Drage - lipiec 2009
Obrazek
Obrazek
Obrazek
windulek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2009

Postnapisał(a) windulek » 02.05.2010 08:14

A tu chmura dymu - jak się później okazało paliło się wysypisko śmieci gdzieś w okolicach Zadaru
Obrazek
Obrazek
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Postnapisał(a) Jacynty » 02.05.2010 09:04

Tym razem Velebit nie przepuścił deszczu nad Jadran...

Obrazek
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Postnapisał(a) turan » 02.05.2010 09:48

Trsteno, a po burzy spokój...

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ciemne chmury i burze w CRO - Kto zrobił takie zdjęcia ???? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone