Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek66
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.06.2006 09:07

AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):
typ napisał(a):
krakuscity napisał(a):piwo - 0,5l =o,54

Kupcie sobie cał transporter (20 szt) Niksicka w takim sklepie - coś jak "hurtownia alkoholi" wyjdzie duuuzo taniej. Niewiele powyżej 1 PLN/szt.
Pozdrawiam i polecam wam nie tylko morze ale i piekne górki "Czarnogórki" oraz Kotor...

Widzialem to piwo w sklepie w plastikowych butelkach, 2 litry kosztuje 1.52 euro.

Wszystkim dziekujemy a Warszawiakom zyczymy udanej zabawy i dobrego grillowania. My jeszcze tydzien posiedzimy w Czarnogorze aby cos jeszcze ziwdzic. Kanion Tary zostawiamy na nastepny raz.
Dzis pogoda piekna, + 30 stopni, morze cieple. :!:

:papa:

Krakuscity koniecznie zdjęcie na tle gazety z Czarnogóry z datą. :D
U nas też 30 stopni i morze ciepłe. :wink:

juz pisalem w tej sprawie ale pewnie nie ma tam kioskow z gazetami albo sie zaszyl gdzies na krowodrzy :D :D :D
MorskiPas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 16.06.2006 09:54

Vedran Lekic napisał(a):Polecam do ADMINA ze zainstaluje nowy formu: CG.pl (czarnagora) bo poza krakuscity znow ktos napisze POZDROWIENKA z egyptu..potem ktos inny z Rosji... Tunezji... i na koncu CRO.PL bedez portal ROZNE_STRONE_SWIATA.PL

Vedran. Tak się składa, że ADMIN już założył dział "ROZNE_STRONE_SWIATA" i właśnie w nim jesteś. Przeczytaj pozostałe tematy w: forum/viewforum.php?f=24
:lol: :lol: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 16.06.2006 22:02

slawek66 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):
typ napisał(a):
krakuscity napisał(a):piwo - 0,5l =o,54

Kupcie sobie cał transporter (20 szt) Niksicka w takim sklepie - coś jak "hurtownia alkoholi" wyjdzie duuuzo taniej. Niewiele powyżej 1 PLN/szt.
Pozdrawiam i polecam wam nie tylko morze ale i piekne górki "Czarnogórki" oraz Kotor...

Widzialem to piwo w sklepie w plastikowych butelkach, 2 litry kosztuje 1.52 euro.

Wszystkim dziekujemy a Warszawiakom zyczymy udanej zabawy i dobrego grillowania. My jeszcze tydzien posiedzimy w Czarnogorze aby cos jeszcze ziwdzic. Kanion Tary zostawiamy na nastepny raz.
Dzis pogoda piekna, + 30 stopni, morze cieple. :!:

:papa:

Krakuscity koniecznie zdjęcie na tle gazety z Czarnogóry z datą. :D
U nas też 30 stopni i morze ciepłe. :wink:

juz pisalem w tej sprawie ale pewnie nie ma tam kioskow z gazetami albo sie zaszyl gdzies na krowodrzy :D :D :D

też tak pomyślałem,bo potem da zdjęcie
niby z Biokova :wink:
Obrazek
a to kurcze Zakrzówek :D
conewka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) conewka » 16.06.2006 22:10

cyt:
Polecam do ADMINA ze zainstaluje nowy formu: CG.pl (czarnagora) bo poza krakuscity znow ktos napisze POZDROWIENKA z egyptu..potem ktos inny z Rosji... Tunezji... i na koncu CRO.PL bedez portal ROZNE_STRONE_SWIATA.PL
koniec cytatu.

Panie Vedranie :)
tak obserwuję Pana wystąpienia na forum w rozmaitych wątkach, od kilku dni i wydaje mi się, że traci Pan nerwy...
zgadzam się z Panem iż "biznes is biznes".... ale wątpliwość jedna mi się nasunęła.... czy aby Pan nie przesadza ?

jak zauważył Morski Pas, oprócz wątków na temat Chorwacji - którą skądinąd uwielbiam - mamy również wątek "Jak nie Chorwacja to....? "
i tu jest miejsce, na refleksje, uwagi i dyskusje na temat destynacji zupełnie odmiennych od CRO....
proszę przeczytać podtytuły... tam jest mowa zarówno o "okołocro", jak i o zupełnie egzotycznych miejscach: Floryda.... może być Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Australia, Nowa Zelandia, Kanada... i wiele wiele innych... :)
są kierunki euro... - Grecja, Włochy, Hiszpania...i euroazjatyckie - Turcja.... wkrótce pewnie doczekamy się północnej Afryki - czyli będzie Egipt i Tunezja może Maroko, może Algieria i Libia... a może nawet dalsza część Afryki czylii na przykład Kenia, Tanzania, RPA..... :)

I chciałabym Panu wyjaśnić jedną fundamentalną rzecz - my miłośnicy Chorwacji, od czasu do czasu zwiedzamy także inne zakątki świata, a jako grupa forumowiczów... mających pewne podróżnicze doświadczenia, mamy potrzebę i chęć dzielić się naszymi wrażeniami z miejsc innych niż Chorwacja z resztą forumowiczów.....
To chyba nie jest złe... i nie jest wbrew zasadom tego forum, zaważywszy na fakt iż stosowny dział powstał :) :) :)

mam jeszcze kilka uwag co do "mailowania" do różnych właścicieli w sprawie wolnych apartamentów.... wątek nie ten, więc się powstrzymam:)

proszę tylko o pewną wyrozumiałość dla nas forumowiczów...
po pierwsze - w temacie poszukiwań noclegów w CRO
po drugie - w temacie pogawędek o innych zakątkach świata niż Chorwacja
po trzecie - zawsze chętnie korzystamy z pomocy i rad mieszkańców Chorwacji - jako wzorcowy przykład podam Leona - tylko miło by było, gdyby podaż równoważyła popyt... zatem niech Pan nie nadużywa praw podaży do istniejącego popytu :))))
a wtedy wszystko powinno być w porządku :)

PS do AndrzejaJ..... nie wdam się w żadne polemiki z tym nickiem :))))
AndrzejJ.
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 17.06.2006 08:54

conewka napisał(a):cyt:
- tylko miło by było, gdyby podaż równoważyła popyt... zatem niech Pan nie nadużywa praw podaży do istniejącego popytu :))))
a wtedy wszystko powinno być w porządku :)

PS do AndrzejaJ..... nie wdam się w żadne polemiki z tym nickiem :))))

Tu popytu ,tam popytu i wszystko wiem. :wink:
W sumie chodziło ci o podaż.A ,że tamten wątek zamknięty ,więc tu cichaczem przemyciłaś pretensje do Vedrana.(jesteś piata :D )
Nie widzę popytu na polemiki z Tobą,ale podaż o co chodzi to może .....może :wink:
P>S.
Kurna ,Krakuscity gdzie te zdjęcie z gazetą czarnogórską . :wink:
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 18.06.2006 17:59

Szkoda kasy na gazete. Dalej pogoda cudowna, wczoraj plynelismy statkiem po Zatoce kotorskiej. a za kilka dni jedzemy do Chorwacji.
Pozdrawiamy :wink:
Jolanta M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 18.06.2006 18:07

krakuscity napisał(a):Szkoda kasy na gazete.

Eeee... no nie bądź taki sknerus, czy centuś... jak to tam mówicie... :wink: :lol:

Pozdrów Chorwację ode mnie. Jak wszystko dobrze pójdzie, to i ja zawitam w tym roku. :D
A póki co, pozdrawiam Was, Krakusy, życząc nadal ciekawych wrażeń i udanego wypoczynku.

Hej hej!
Jola
kominesku
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 18.06.2006 18:41

Dalszego udanego odpoczynku :lol: napisz, jeżeli będziesz mógł , relację z Cro. :lol:
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.06.2006 22:05

krakuscity napisał(a):Szkoda kasy na gazete. Dalej pogoda cudowna, wczoraj plynelismy statkiem po Zatoce kotorskiej. a za kilka dni jedzemy do Chorwacji.
Pozdrawiamy :wink:

:)

U nas też gorąco i woda ciepła :P Jak będziecie przejeżdżać znów, to oczywiście zaglądnijcie! :)
kominesku
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 20.06.2006 07:37

Plumku jaka jest temperatura wody, bo 16 kąpałem się w morzu w Rimini i nie była za ciepła :lol: Pozdrawiam.
salkos
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 20.06.2006 14:39

Krakuscity!

Byłem w Petrovacu 12-18 czerwca!
Wszedłem do wspomnianej przez Ciebie kafejki internetowej (komputer przy telewizorze) i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że ktoś przede mną był na www.cro.pl !

Wydaje mi się, że widziałem Cię na plaży (Lucicie) jak szedłeś z 3 lub 4 osobami (niosłeś płetwy????) - w każdym bądź razie usłyszałem polską mowę :-)

Świat jest mały :wink:
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.06.2006 20:46

To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.
Plumku moze bede w sobote, wyslalem maila do Ciebie i czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. :wink:
AndrzejJ.
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.06.2006 21:01

krakuscity napisał(a):To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.

Tak.Już sobie przypomniałem .Te parasole. :D Siedzisz przy drewutni w Krakowie.A gazeta jeszcze nie przyszła z Czarnogóry i zdjęcia nie możesz zrobić.Ok. :wink:
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.06.2006 21:39

AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.

Tak.Już sobie przypomniałem .Te parasole. :D Siedzisz przy drewutni w Krakowie.A gazeta jeszcze nie przyszła z Czarnogóry i zdjęcia nie możesz zrobić.Ok. :wink:

Mylisz się. Krakuscity właśnie miał bezpośrednie wejście na antenie TVN METEO. To nie był żden fotomontaż, ani relacja na niebieskim tle. Skąd u Ciebie takie podejrzenia??

FUX
pietro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 20.06.2006 21:48

No fakt i w Panoramie migawka była........... :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019