Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.06.2006 10:07

AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):
typ napisał(a):
krakuscity napisał(a):piwo - 0,5l =o,54


Kupcie sobie cał transporter (20 szt) Niksicka w takim sklepie - coś jak "hurtownia alkoholi" wyjdzie duuuzo taniej. Niewiele powyżej 1 PLN/szt.
Pozdrawiam i polecam wam nie tylko morze ale i piekne górki "Czarnogórki" oraz Kotor...


Widzialem to piwo w sklepie w plastikowych butelkach, 2 litry kosztuje 1.52 euro.

Wszystkim dziekujemy a Warszawiakom zyczymy udanej zabawy i dobrego grillowania. My jeszcze tydzien posiedzimy w Czarnogorze aby cos jeszcze ziwdzic. Kanion Tary zostawiamy na nastepny raz.
Dzis pogoda piekna, + 30 stopni, morze cieple. :!:

:papa:

Krakuscity koniecznie zdjęcie na tle gazety z Czarnogóry z datą. :D
U nas też 30 stopni i morze ciepłe. :wink:


juz pisalem w tej sprawie ale pewnie nie ma tam kioskow z gazetami albo sie zaszyl gdzies na krowodrzy :D :D :D
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 16.06.2006 10:54

Vedran Lekic napisał(a):Polecam do ADMINA ze zainstaluje nowy formu: CG.pl (czarnagora) bo poza krakuscity znow ktos napisze POZDROWIENKA z egyptu..potem ktos inny z Rosji... Tunezji... i na koncu CRO.PL bedez portal ROZNE_STRONE_SWIATA.PL


Vedran. Tak się składa, że ADMIN już założył dział "ROZNE_STRONE_SWIATA" i właśnie w nim jesteś. Przeczytaj pozostałe tematy w: forum/viewforum.php?f=24
:lol: :lol: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 16.06.2006 23:02

slawek66 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):
typ napisał(a):
krakuscity napisał(a):piwo - 0,5l =o,54


Kupcie sobie cał transporter (20 szt) Niksicka w takim sklepie - coś jak "hurtownia alkoholi" wyjdzie duuuzo taniej. Niewiele powyżej 1 PLN/szt.
Pozdrawiam i polecam wam nie tylko morze ale i piekne górki "Czarnogórki" oraz Kotor...


Widzialem to piwo w sklepie w plastikowych butelkach, 2 litry kosztuje 1.52 euro.

Wszystkim dziekujemy a Warszawiakom zyczymy udanej zabawy i dobrego grillowania. My jeszcze tydzien posiedzimy w Czarnogorze aby cos jeszcze ziwdzic. Kanion Tary zostawiamy na nastepny raz.
Dzis pogoda piekna, + 30 stopni, morze cieple. :!:

:papa:

Krakuscity koniecznie zdjęcie na tle gazety z Czarnogóry z datą. :D
U nas też 30 stopni i morze ciepłe. :wink:


juz pisalem w tej sprawie ale pewnie nie ma tam kioskow z gazetami albo sie zaszyl gdzies na krowodrzy :D :D :D

też tak pomyślałem,bo potem da zdjęcie
niby z Biokova :wink:
Obrazek
a to kurcze Zakrzówek :D
conewka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 338
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) conewka » 16.06.2006 23:10

cyt:
Polecam do ADMINA ze zainstaluje nowy formu: CG.pl (czarnagora) bo poza krakuscity znow ktos napisze POZDROWIENKA z egyptu..potem ktos inny z Rosji... Tunezji... i na koncu CRO.PL bedez portal ROZNE_STRONE_SWIATA.PL
koniec cytatu.

Panie Vedranie :)
tak obserwuję Pana wystąpienia na forum w rozmaitych wątkach, od kilku dni i wydaje mi się, że traci Pan nerwy...
zgadzam się z Panem iż "biznes is biznes".... ale wątpliwość jedna mi się nasunęła.... czy aby Pan nie przesadza ?

jak zauważył Morski Pas, oprócz wątków na temat Chorwacji - którą skądinąd uwielbiam - mamy również wątek "Jak nie Chorwacja to....? "
i tu jest miejsce, na refleksje, uwagi i dyskusje na temat destynacji zupełnie odmiennych od CRO....
proszę przeczytać podtytuły... tam jest mowa zarówno o "okołocro", jak i o zupełnie egzotycznych miejscach: Floryda.... może być Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Australia, Nowa Zelandia, Kanada... i wiele wiele innych... :)
są kierunki euro... - Grecja, Włochy, Hiszpania...i euroazjatyckie - Turcja.... wkrótce pewnie doczekamy się północnej Afryki - czyli będzie Egipt i Tunezja może Maroko, może Algieria i Libia... a może nawet dalsza część Afryki czylii na przykład Kenia, Tanzania, RPA..... :)

I chciałabym Panu wyjaśnić jedną fundamentalną rzecz - my miłośnicy Chorwacji, od czasu do czasu zwiedzamy także inne zakątki świata, a jako grupa forumowiczów... mających pewne podróżnicze doświadczenia, mamy potrzebę i chęć dzielić się naszymi wrażeniami z miejsc innych niż Chorwacja z resztą forumowiczów.....
To chyba nie jest złe... i nie jest wbrew zasadom tego forum, zaważywszy na fakt iż stosowny dział powstał :) :) :)

mam jeszcze kilka uwag co do "mailowania" do różnych właścicieli w sprawie wolnych apartamentów.... wątek nie ten, więc się powstrzymam:)

proszę tylko o pewną wyrozumiałość dla nas forumowiczów...
po pierwsze - w temacie poszukiwań noclegów w CRO
po drugie - w temacie pogawędek o innych zakątkach świata niż Chorwacja
po trzecie - zawsze chętnie korzystamy z pomocy i rad mieszkańców Chorwacji - jako wzorcowy przykład podam Leona - tylko miło by było, gdyby podaż równoważyła popyt... zatem niech Pan nie nadużywa praw podaży do istniejącego popytu :))))
a wtedy wszystko powinno być w porządku :)

PS do AndrzejaJ..... nie wdam się w żadne polemiki z tym nickiem :))))
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 17.06.2006 09:54

conewka napisał(a):cyt:
- tylko miło by było, gdyby podaż równoważyła popyt... zatem niech Pan nie nadużywa praw podaży do istniejącego popytu :))))
a wtedy wszystko powinno być w porządku :)

PS do AndrzejaJ..... nie wdam się w żadne polemiki z tym nickiem :))))


Tu popytu ,tam popytu i wszystko wiem. :wink:
W sumie chodziło ci o podaż.A ,że tamten wątek zamknięty ,więc tu cichaczem przemyciłaś pretensje do Vedrana.(jesteś piata :D )
Nie widzę popytu na polemiki z Tobą,ale podaż o co chodzi to może .....może :wink:
P>S.
Kurna ,Krakuscity gdzie te zdjęcie z gazetą czarnogórską . :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 18.06.2006 18:59

Szkoda kasy na gazete. Dalej pogoda cudowna, wczoraj plynelismy statkiem po Zatoce kotorskiej. a za kilka dni jedzemy do Chorwacji.
Pozdrawiamy :wink:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 18.06.2006 19:07

krakuscity napisał(a):Szkoda kasy na gazete.

Eeee... no nie bądź taki sknerus, czy centuś... jak to tam mówicie... :wink: :lol:

Pozdrów Chorwację ode mnie. Jak wszystko dobrze pójdzie, to i ja zawitam w tym roku. :D
A póki co, pozdrawiam Was, Krakusy, życząc nadal ciekawych wrażeń i udanego wypoczynku.

Hej hej!
Jola
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 18.06.2006 19:41

Dalszego udanego odpoczynku :lol: napisz, jeżeli będziesz mógł , relację z Cro. :lol:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.06.2006 23:05

krakuscity napisał(a):Szkoda kasy na gazete. Dalej pogoda cudowna, wczoraj plynelismy statkiem po Zatoce kotorskiej. a za kilka dni jedzemy do Chorwacji.
Pozdrawiamy :wink:


:)

U nas też gorąco i woda ciepła :P Jak będziecie przejeżdżać znów, to oczywiście zaglądnijcie! :)
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 20.06.2006 08:37

Plumku jaka jest temperatura wody, bo 16 kąpałem się w morzu w Rimini i nie była za ciepła :lol: Pozdrawiam.
salkos
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 21.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 20.06.2006 15:39

Krakuscity!

Byłem w Petrovacu 12-18 czerwca!
Wszedłem do wspomnianej przez Ciebie kafejki internetowej (komputer przy telewizorze) i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że ktoś przede mną był na www.cro.pl !

Wydaje mi się, że widziałem Cię na plaży (Lucicie) jak szedłeś z 3 lub 4 osobami (niosłeś płetwy????) - w każdym bądź razie usłyszałem polską mowę :-)

Świat jest mały :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.06.2006 21:46

To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.
Plumku moze bede w sobote, wyslalem maila do Ciebie i czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.06.2006 22:01

krakuscity napisał(a):To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.
Plumku moze bede w sobote, wyslalem maila do Ciebie i czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. :wink:

Tak.Już sobie przypomniałem .Te parasole. :D Siedzisz przy drewutni w Krakowie.A gazeta jeszcze nie przyszła z Czarnogóry i zdjęcia nie możesz zrobić.Ok. :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.06.2006 22:39

AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):To nie ja szedlem na plazy z pletwami. Moj znak to parasol plazowy, bialo-niebieski z napisem Zywiecki krysztal i goralem w kapeluszu.
Plumku moze bede w sobote, wyslalem maila do Ciebie i czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. :wink:

Tak.Już sobie przypomniałem .Te parasole. :D Siedzisz przy drewutni w Krakowie.A gazeta jeszcze nie przyszła z Czarnogóry i zdjęcia nie możesz zrobić.Ok. :wink:

Mylisz się. Krakuscity właśnie miał bezpośrednie wejście na antenie TVN METEO. To nie był żden fotomontaż, ani relacja na niebieskim tle. Skąd u Ciebie takie podejrzenia??

FUX
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 20.06.2006 22:48

No fakt i w Panoramie migawka była........... :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone