Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie potrawy

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 05.08.2009 07:55

adikos napisał(a):
Lewusss napisał(a):Najgorsze w jedzeniu czegoś czego się nigdy nie jadło, jest to, że nie wie się jak się zabrać do jedzenia :?:



wtedy to cichcem pakujesz zeby gawiec nie widziala,i robisz proby w domu :)


powinni zrobić jakieś nauki jedzenia np. owoców morza, sądzę, że samemu wpaść na to jak się do tego zabrać jest mało wykonalne, a dla wprawionego konsumenta może wyglądać smiesznie :)
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 05.08.2009 08:18

Pewnego razu poszedlem z kumplem do chinskiej knajpy,wzialem sobie krewetki ,on takze ,pytam sie go czy lubi takie cos? powiedzial mi ze uwielbia ,jem to sobie w spokoju ,patrzac na niego i nie mogac uwierzyc widze jak je je nieobrane razem z tym pancerzem i nogami i po chwili mowi"jakies niedopieczone te cholerstwo" :D .Dobrze ze muli nie zamowilismy bo zapewne zjadl by je razem z muszlami :D
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 05.08.2009 08:20

adikos napisał(a):Pewnego razu poszedlem z kumplem do chinskiej knajpy,wzialem sobie krewetki ,on takze ,pytam sie go czy lubi takie cos? powiedzial mi ze uwielbia ,jem to sobie w spokoju ,patrzac na niego i nie mogac uwierzyc widze jak je je nieobrane razem z tym pancerzem i nogami i po chwili mowi"jakies niedopieczone te cholerstwo" :D .Dobrze ze muli nie zamowilismy bo zapewne zjadl by je razem z muszlami :D


właśnie, o to mi chodziło, żeby się do tego nie zabierać jak pies do jeża tylko wiedzieć jak rozłupać pancerzyk i dobrać się do smacznego mieska :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 05.08.2009 08:50

W tym roku miałem przyjemność spróbować hobotnica ispod peke
Nawet żonie, która nie przepada za owocami morza smakowało.
PYCHA !!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 05.08.2009 08:51

Arek napisał(a):W tym roku miałem przyjemność spróbować hobotnica ispod peke
Nawet żonie, która nie przepada za owocami morza smakowało.
PYCHA !!!!!



To jest z owocami, czy wytrawne ??
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 05.08.2009 09:02

Ośmiornica jest w sosie własnym, do tego ziemniaki, pomidory, marchewka i przyprawy
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 05.08.2009 09:07

Arek napisał(a):Ośmiornica jest w sosie własnym, do tego ziemniaki, pomidory, marchewka i przyprawy


Na prawdę ciekaw jestem jak smakuje. Może przekonam się podczas wrześniowego pobytu :)
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 05.08.2009 10:52

Molet - 20 kn/kg
Obrazek

Oslic - 45 kn/kg
Obrazek

Orada - 100!!! kn/kg
Obrazek

Skamp - 160 kn/kg
Obrazek

Lignje na zaru - 55kn/porcja
Obrazek

Spagetti ze skampima - ok. 60kn/porcja
Obrazek

Karlovacko - w gorący dzień bezcenne
Obrazek
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 05.08.2009 14:26

maciek1956 proszę o przepis na te małże w bialym winie
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 05.08.2009 14:29

a ja proszę o przepis jak to zjeść ?? :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 09.08.2009 15:31

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 09.08.2009 22:51

.....musze zaprotestowac....na zartach sie znam ale zdiencie gego zapas na zyme chorwatow jest jak dla mnie nie do przijencia. Nie jestem zbitni moralista ale jako faceta ktory lubi i szanuje kobieti, oraz Chorwata tez (bo tak kobiety sie nie traktuje w chorwacji i nie jesteszmy kanibalamy...) zdiencie zbulwersowalo chociaz rozumiem ze to mial byc zart. Prosze pamientac tez o tym ze te forum nie jest zabespieczone przed oglandaniem nieletnich i ze moze zaniepokojic....
...bez duzej filozofi prosze admina o usuniencie bo razi, i jest zboczone....
...
Kinia76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinia76 » 10.08.2009 08:58

pyszna rybka przygotowana przez naszego gospodarza
Obrazek
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 10.08.2009 17:31

Leon napisał(a):.....musze zaprotestowac....na zartach sie znam ale zdiencie gego zapas na zyme chorwatow jest jak dla mnie nie do przijencia. Nie jestem zbitni moralista ale jako faceta ktory lubi i szanuje kobieti, oraz Chorwata tez (bo tak kobiety sie nie traktuje w chorwacji i nie jesteszmy kanibalamy...) zdiencie zbulwersowalo chociaz rozumiem ze to mial byc zart. Prosze pamientac tez o tym ze te forum nie jest zabespieczone przed oglandaniem nieletnich i ze moze zaniepokojic....
...bez duzej filozofi prosze admina o usuniencie bo razi, i jest zboczone....
...


Brawo Leon, ja jestem za usunięciem tego zdjęcia.
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 11.08.2009 12:24

Leon napisał(a):.....musze zaprotestowac....na zartach sie znam ale zdiencie gego zapas na zyme chorwatow jest jak dla mnie nie do przijencia. Nie jestem zbitni moralista ale jako faceta ktory lubi i szanuje kobieti, oraz Chorwata tez (bo tak kobiety sie nie traktuje w chorwacji i nie jesteszmy kanibalamy...) zdiencie zbulwersowalo chociaz rozumiem ze to mial byc zart. Prosze pamientac tez o tym ze te forum nie jest zabespieczone przed oglandaniem nieletnich i ze moze zaniepokojic....
...bez duzej filozofi prosze admina o usuniencie bo razi, i jest zboczone....
...

Popieram Leona.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Chorwackie potrawy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone