Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHORWACKA REAKTYWACJA II AD2020

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 11:40

kmichal napisał(a):... gdyby nie postój na granicy byłoby idealnie ... :wink: ...
Pozdrawiam.


My nawet kiedyś na granicy mandacik zarobiliśmy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A Zadar super jest, wprawdzie ostatnio byliśmy tam w lutym ale i tak super było :lol:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 11:51

CD...

Spędzamy tutaj i w najbliższej okolicy sporo czasu ... 8) ...

P1050572 (Copy).JPG

P1050574 (Copy).JPG

P1050575 (Copy).JPG

... a dłuższe spacery, ze względu na upalną aurę, ograniczamy do minimum ... :mrgreen: ...

P1050578 (Copy).JPG

P1050580 (Copy).JPG

P1050583 (Copy).JPG

... chwila "ochłody" nad wodą ... :oczko_usmiech: ...

P1050584 (Copy).JPG

P1050585 (Copy).JPG

P1050586 (Copy).JPG

... i ruszamy dalej, dalej na południe ... :hut: ...

P1050588 (Copy).JPG

P1050589 (Copy).JPG

P1050591 (Copy).JPG

CDN...
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 11:55

Beata W. napisał(a):My nawet kiedyś na granicy mandacik zarobiliśmy


... ale chyba nie za prędkość ... :?: ... :oczko_usmiech: ...

Beata W. napisał(a):A Zadar super jest


... nam też bardzo się podobał, chociaż spędziliśmy tam zaledwie 3 godz. ... :roll: ... jeszcze tam kiedyś wrócimy ... 8) ...

Beata W. napisał(a):wprawdzie ostatnio byliśmy tam w lutym ale i tak super było


... a jak tam bywa zimową porą ... :?: ... bo my jeszcze na zimowe ferie kierunku nie wybraliśmy ... :lol: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 12:42

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):My nawet kiedyś na granicy mandacik zarobiliśmy



No nie :mrgreen: za przejechanie pierwszej pustej budki strażników :evil: tylko dodam, że było to zaraz po jakichś różnych zmianach na granicach więc ciężko było się połapać :|

kmichal napisał(a):... a jak tam bywa zimową porą ... :?: ... bo my jeszcze na zimowe ferie kierunku nie wybraliśmy ... :lol: ...
Pozdrawiam.

A zimą było bardzo przyjemnie, dość ciepło, kwitły różne kwiotki i praktycznie brak turystów. Za to na targu mnóstwo pyszności a szczególnie pełnia sezonu na owoce morza :lol:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 12:51

Beata W. napisał(a):za przejechanie pierwszej pustej budki strażników


... dobrze, że tam nikogo nie było ... 8O ... wtedy na mandacie to by się nie skończyło ... :oczko_usmiech: ...

Beata W. napisał(a):było to zaraz po jakichś różnych zmianach na granicach więc ciężko było się połapać


... porządne południe ... :mrgreen: ...

Beata W. napisał(a):A zimą było bardzo przyjemnie, dość ciepło, kwitły różne kwiotki i praktycznie brak turystów


... no to teraz dałaś mi do myślenia ... :lol: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 12:58

kmichal napisał(a):... no to teraz dałaś mi do myślenia ... :lol: ...
Pozdrawiam.


Gdzieś jest moja zimowa relacja :lol: Na zwiedzanie Zadaru i Splitu to super czas, do Dubrownika niestety nie dojechaliśmy bo trochę daleko było.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 13:14

Beata W. napisał(a):Gdzieś jest moja zimowa relacja


... ups, a ja jej nie czytałem ... :oops: ...

Beata W. napisał(a):Na zwiedzanie Zadaru i Splitu to super czas


... podejrzewam, jaki fajny jest tam wtedy klimat ... :) ...

Beata W. napisał(a):do Dubrownika niestety nie dojechaliśmy bo trochę daleko było.


... to Wy samochodem tam się wybraliście :?: ... u, la, la - ja zimą takie odległości to tylko lotem ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 13:19

A powiem Ci, że fajnie się jechało i szybko. Jak będziesz miał chwilę to zajrzyj Tu : https://www.cro.pl/pozdrowienia-od-pani- ... zdrowienia od pani wiosny
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 13:26

Beata W. napisał(a):A powiem Ci, że fajnie się jechało i szybko. Jak będziesz miał chwilę to zajrzyj Tu : https://www.cro.pl/pozdrowienia-od-pani- ... zdrowienia od pani wiosny


... ale dlaczego mnie tam z Wami nie było, hmmmm ... :roll: ... 14 stron to łyknę na raz wieczorkiem ... :wink: ... super pomysł, już mi się zdjęcia podobają ... :mrgreen: ... teraz to dopiero będę miał ból głowy ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 13:43

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):A powiem Ci, że fajnie się jechało i szybko. Jak będziesz miał chwilę to zajrzyj Tu : pozdrowienia-od-pani-wiosny-czyli-ferie-2017-w-cro-t51864.html?hilit=pozdrowienia od pani wiosny


... ale dlaczego mnie tam z Wami nie było, hmmmm ... :roll: ... 14 stron to łyknę na raz wieczorkiem ... :wink: ... super pomysł, już mi się zdjęcia podobają ... :mrgreen: ... teraz to dopiero będę miał ból głowy ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.


Może jakiś zajęty byłeś czy cuś :wink:
Wiele nie ma bo i wypad nie za długi. A masz już jakieś pomysły? Wczoraj promocja na fajne loty z Berlina była ale ten Berlin mi jednak nie po nosie zupełnie :evil:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 13:51

Beata W. napisał(a): A masz już jakieś pomysły?


... pomysłów i zaległych planów jest mnóstwo ... :wink: ...

Beata W. napisał(a):Wczoraj promocja na fajne loty z Berlina była ale ten Berlin mi jednak nie po nosie zupełnie


... właśnie wieczorem zauważyłem, a nam ten Berlin bardzo pasuje ... :mrgreen: ... tylko, że zarówno ja, jak i małżonka mamy trochę zawirowań w dziedzinie zawodowej i ciężko z takim wyprzedzeniem coś zaplanować, a taki pomysł na zimową Chorwację można prawie z dnia na dzień zorganizować ... :hut: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.09.2018 14:01

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a): A masz już jakieś pomysły?


... pomysłów i zaległych planów jest mnóstwo ... :wink: ...

Beata W. napisał(a):Wczoraj promocja na fajne loty z Berlina była ale ten Berlin mi jednak nie po nosie zupełnie


... właśnie wieczorem zauważyłem, a nam ten Berlin bardzo pasuje ... :mrgreen: ... tylko, że zarówno ja, jak i małżonka mamy trochę zawirowań w dziedzinie zawodowej i ciężko z takim wyprzedzeniem coś zaplanować, a taki pomysł na zimową Chorwację można prawie z dnia na dzień zorganizować ... :hut: ...
Pozdrawiam.


Ale nocleg jednak proponuję chyba zaklepać bo szczególnie w mniejszych miasteczkach może być ciężko, jednak ruch turystyczny jest dość wymarły w tym okresie. Miłego więc planowania. Pozdrawiam :papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.09.2018 14:10

Beata W. napisał(a):Ale nocleg jednak proponuję chyba zaklepać


... będę o tym pamiętał, podejrzewam, że większość kwater jest zamknięta ... :roll: ...

Beata W. napisał(a):Miłego więc planowania


... dzięki ... :) ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 25.09.2018 22:26

CD...

Z Zadaru udajemy się w dalszą drogę ... :) ...

Mapa-3.JPG

... naszym ostatnim celem na dzisiaj jest Szybenik, gdzie spędzimy najbliższą noc ... :wink: ...

P1050592 (Copy).JPG

P1050594 (Copy).JPG

P1050595 (Copy).JPG

... daleko nie mamy ... 8) ... trafiamy bez żadnych problemów ponieważ apartament mamy dosłownie vis a vis drzwi do katedry ... :mrgreen: ...

P1050596 (Copy).JPG

P1050597 (Copy).JPG

P1050598 (Copy).JPG

... a po załatwieniu wszystkich formalności ruszamy na miasto ... :oczko_usmiech: ...

P1050599 (Copy).JPG

P1050600 (Copy).JPG

P1050603 (Copy).JPG

CDN...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: CHORWACKA REAKTYWACJA 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.09.2018 08:33

Mój ulubiony Sibenik :hearts: :hearts: Lokalizacja noclegu super, a jak kwestia parkowania?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CHORWACKA REAKTYWACJA II AD2020 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone