Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi i ostatni ?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 19.06.2013 14:03

PabloX napisał(a):
Rysio napisał(a):Oki, teraz ja paniał :mrgreen: Może upał ma na to wpływ :wink: Ostrzeżenie ściągam 8)

Hvala, jednak porządny z Ciebie chłop :D

Za niemiły komentarz po ostrzeżeniu przepraszam.


Ale byś sobie nagrabił :wink: :lol:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 14:08

Miecia napisał(a): Ale byś sobie nagrabił :wink: :lol:

Już mi stanęła przed oczami straszna wizja, że mnie banują jak Bociana :lol:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 14:10

Ja tak tylko w jednej kwestii zagadnę, bo o wyższości Chorwacji nad Egiptem czy Tunezją czy wodospadami w Słowacji czy gdzieś tam gadać nie będę, każdy swoje zdanie ma. Ale za imbecyla kaszpir już przeprosił, nawet chyba nie raz, a za idiotów (i to tłustym drukiem) ologaw nadal przeprosin nie ma. Więc dajmy już chłopakowi spokój i niech się cieszy wakacjami :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2013 14:11

Wąwóz Vintgar zbliżony do Plitwic,
no faktycznie.
Tak jak Titanic zbliżony do żaglowca :wink:

Ludzie, nie dajcie się prowokować :!:

Jaja facet sobie robi :(
iw
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) iw » 19.06.2013 14:12

Przejrzałam cały ten wątek i naprawdę ręce opadają. Kilka osób prosiło, żebyście dali autorowi spokój, ale widzę to jak woda na młyn.
Nie wiem kto pisze te posty ale chyba nie do tego służy to forum. Może spotkajcie się gdzieś na mieście i prowadźcie dalej to przeciąganie liny.
Też jestem wielką miłośniczką Chorwacji, ale uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. A tu się jakiś sąd kapturowy zebrał chyba...
Litości
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 14:12

PabloX napisał(a):
Miecia napisał(a): Ale byś sobie nagrabił :wink: :lol:

Już mi stanęła przed oczami straszna wizja, że mnie banują jak Bociana :lol:

Stanęlibyśmy w Twojej obronie....chociaż może nie....chyba mnie za coś kiedyś zjechałeś...ale ja pamiętliwa nie jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 14:18

Aldonka napisał(a):
PabloX napisał(a): Już mi stanęła przed oczami straszna wizja, że mnie banują jak Bociana :lol:

Stanęlibyśmy w Twojej obronie....chociaż może nie....chyba mnie za coś kiedyś zjechałeś...ale ja pamiętliwa nie jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ciebie to ja zawsze kwiatami, uśmiechem i dobrym słowem witam w moich relacjach :lol: no, może z kwiatami przesadziłem, ale za to klaser z dinozaurami Ci pokazałem :lol:

A kto się przyczepił do kogo, to ja pamiętliwy nie jestem, ale to nie byłem ja... :mrgreen: ...chyba... :wink: zresztą, dawno i nieprawda :papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 14:29

Nie jest wykluczone, że Cię z kimś mylę, nie jest....ale przecież nawet jeśli to co było, a nie jest nie pisze się w rejestr :D :hearts: :hearts: :hearts:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 14:37

Aldonka napisał(a):Nie jest wykluczone, że Cię z kimś mylę, nie jest....ale przecież nawet jeśli to co było, a nie jest nie pisze się w rejestr :D :hearts: :hearts: :hearts:

Niektórzy dostają z liścia w pysk za patrzenie gdzie nie trzeba :wink: toplessy
...a ja dostanę za serduszka od Aldonki 8)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 14:39

oj tam, oj tam, jak za znaczki nie dostałeś to i za serduszka się upiecze. Jakoś to wytłumaczymy :D
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 14:42

Aldonka napisał(a):oj tam, oj tam, jak za znaczki nie dostałeś to i za serduszka się upiecze. Jakoś to wytłumaczymy :D

Jakby co, to się nie znamy :lol:

BTW od wczoraj wisi zagadka muzyczna i nikt nawet nie spróbował pokombinować z rozwiązaniem... :(
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 19.06.2013 15:13

PabloX napisał(a):BTW od wczoraj wisi zagadka muzyczna i nikt nawet nie spróbował pokombinować z rozwiązaniem... :(


Myślę, że się mylisz :wink:
Nie jestem jednak pewna czy ją znam :wink: :lol:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 15:15

Miecia napisał(a):
PabloX napisał(a):BTW od wczoraj wisi zagadka muzyczna i nikt nawet nie spróbował pokombinować z rozwiązaniem... :(


Myślę, że się mylisz :wink:
Nie jestem jednak pewna czy ją znam :wink: :lol:

Atakuj, nawet jak się pomylisz, to coś się stanie? Jestem skłonny co nieco podpowiedzieć, jak zwykle :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.06.2013 15:22

iw napisał(a):Też jestem wielką miłośniczką Chorwacji, ale uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. A tu się jakiś sąd kapturowy zebrał chyba...
Litości


Bo widzisz :mrgreen: To jest forum ... miłośników Chorwacji :) Napisz na forum Harleya że to szmelc to Ci dom spalą i psa zjedzą :wink:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 19.06.2013 15:31

Rysio napisał(a): ... i psa zjedzą :wink:

Dobrze, jeśli tylko zjedzą :wink:

A poza tym, Kaszpir wykazał się swego rodzaju odwagą, jadąc po użytkownikach w liczbie mnogiej, więc musi się liczyć z tym, że parę osób też mu odpowie... nec Hercules contra plures... a Herkulesem to on zresztą nie jest, poza tym sam chciał... Volenti non fit iniuria :lol:

Co tam, miejmy nadzieję, że człowiek wróci do wypoczywania i mało roztropne wypowiedzi na forum - i nasze reakcje - nie zepsują mu wakacji w Cro, być może ostatnich :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz drugi i ostatni ? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone