Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi i ostatni ?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 18.06.2013 17:44

a to ja napisał(a):
A Ty, kaszpir, wklej jeszcze coś z Chorwacji. Na pohybel :oczko_usmiech:


Teraz to on ma nas w.... no na forum i fotek nie zapoda :smo:
albo wręcz przeciwnie :?: :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 18.06.2013 18:12

Luz arbuz :mrgreen: dawaj te foty z Cro :mrgreen:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.06.2013 18:32

Nie, no to masakra jakaś jest. :roll:

Pozytywem tego wszystkiego o czym piszesz będzie jedna karimata nad Jadranem mniej. :mrgreen:

Ale mam jedno pytanie, jeśli można.
Możesz mi powiedzieć ( a najlepiej linki wkleć) gdzie na Słowacji czy w Tunezji mogę znaleść drugie Plitvickie?
Tak z ciekawości pytam.

Kto wie gdzie człowieka w życiu zaniesie, a grzechem byłoby coś takiego przegapić. :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.06.2013 18:35

anakin napisał(a):Nie, no to masakra jakaś jest. :roll:

Pozytywem tego wszystkiego o czym piszesz będzie jedna karimata nad Jadranem mniej. :mrgreen:

Ale mam jedno pytanie, jeśli możesz.
Możesz mi powiedzieć ( a najlepiej linki wkleć) gdzie na Słowacji czy w Tunezji mogę znaleść drugie Plitvickie?
Tak z ciekawości pytam.

Kto wie gdzie człowieka w życiu zaniesie, a grzechem byłoby coś takiego przegapić. :D

Widzę, że nie doczytałeś :)
kaszpir napisał(a):
Co do Słowacji to oczywiście nie ma tam takich jezior jak w Chorwacji , ale też są piękne potoki , wodospady i itd , tak samo piękne wodospady są w Tunezji ...

Grzesiek, to naprawdę jest bicie piany :)
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 18.06.2013 18:38

Bocian napisał(a):Cały ten wątek można zamknąć moim zdaniem. Nastąpi teraz lista miejsc i rzeczy wartych do zobaczenia w Cro. Wszyscy to wiedzą a i tak autora nic nie przekona.

A najlepiej zamknąć wszystkie wątki w których ktoś pozwala sobie mieć inne zdanie niż Twoje -jedynie poprawne.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 18.06.2013 18:39

Bocian napisał(a):Grzesiek, to naprawdę jest bicie piany :)


Ja już popadam w fanatyzm :evil:
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 18.06.2013 18:40

Byliśmy na 1-dniowym wypadzie na Istriańską włoską miejscowość Muggia...........Włochy zdecydowanie nie są tańsze.....i niczym się nie różnią od chorwackiej Istrii a nawet było więcej bałaganu w prywatnych posesjach. I ceny:(
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.06.2013 18:42

Bocian napisał(a):Widzę, że nie doczytałeś :)
kaszpir napisał(a):
Co do Słowacji to oczywiście nie ma tam takich jezior jak w Chorwacji , ale też są piękne potoki , wodospady i itd , tak samo piękne wodospady są w Tunezji ...

Grzesiek, to naprawdę jest bicie piany :)


Ups...............
Faktycznie nie doczytałem...
W sumie tylko to mnie intrygowało, więc więcej pytań nie mam. :mrgreen:
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 18.06.2013 19:15

kaszpir napisał(a):
arabesqa74 napisał(a):A propos Egiptu i Tunezji - czy widzieliście te kraje "od podszewki", czy tylko hotelowe enklawy i zabytki na zorganizowanych wycieczkach?
Porównywanie klimatu i temperatury wody z Tunezją jest nieporozumieniem.

Mimo wszystko życzę udanych chorwackich wakacji :papa:


W Tunezji byliśmy 2 razy. Raz z całą rodzinka (dziećmi) , drugi raz sami.
Drugi raz jak byliśmy to jeździliśmy także "ichniejszym pks" i pojechaliśmy sobie do kilku miejsc ...
Jak byliśmy z dzieciakami to chodziliśmy na wycieczki i wybieraliśmy miejsca które poza hotelem mają też medinę i są normalnymi miastami ...

W Egipcie korzystaliśmy z lokalnych biur i jeździliśmy na wycieczki bez udziału rezydentów ...
Było taniej i dodatkowo wycieczki było "bogatsze" w atrakcje ...





Ja byłem w Egipcie 5* hotel, Kreta 4* i uważam, że Chorwacja jest zaje ista jade tam dopiero 3 raz 15.08 i już się nie mogę doczekać . a jeszcze zapomniałem o Szwecji, Włochach, Sycyli i Maderze. Chorwacja jest dla mnie miejscem gdzie chciałbym żyć na codzień :) :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2013 20:31

anakin napisał(a):Ale mam jedno pytanie, jeśli można.
Możesz mi powiedzieć ( a najlepiej linki wkleć) gdzie na Słowacji czy w Tunezji mogę znaleść drugie Plitvickie?
Tak z ciekawości pytam.

Kto wie gdzie człowieka w życiu zaniesie, a grzechem byłoby coś takiego przegapić. :D


Też wcześniej pytałem :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer napisał(a):
kaszpir napisał(a):Witam !
Jeziora Pliwickie nie zrobily na mnie dużego wrażenia , może dla tego że zbliżone rzeczy widziałem już w Tunezji jak i na Słowacji ...

Tunezji nie znam, bo daleko, ale zaciekawiła mnie Słowacja, bo blisko -
Gdzie coś zblizonego do Plitwic widziałeś na Słowacji, są tam jakieś kaskadowe jeziora połączone wodospadami :?:

Odpowiedź już czytałeś :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.06.2013 20:44

piotr68 napisał(a):
Bocian napisał(a):Cały ten wątek można zamknąć moim zdaniem. Nastąpi teraz lista miejsc i rzeczy wartych do zobaczenia w Cro. Wszyscy to wiedzą a i tak autora nic nie przekona.

A najlepiej zamknąć wszystkie wątki w których ktoś pozwala sobie mieć inne zdanie niż Twoje -jedynie poprawne.

Coś jeszcze dodasz? :mrgreen:
I jakbyś czytał ze zrozumieniem, to może byś zrozumiał, że mam w tym wątku zdanie takie jak 99% uczestników...
Ale nie wymagam tego od ciebie.
Nara.
rafgrzeg
Croentuzjasta
Posty: 282
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafgrzeg » 18.06.2013 20:53

Przeczytałem cały ten wątek... w zasadzie nie wiem po co :D
Po primo po co ktoś zakłada wątek i gani Chorwację na forum miłośników Chorwacji :mrgreen:
Po secundo... jak można po jednej czy dwóch wizytach oceniać jakiś kraj? i mówić że jest tam kiepsko... :mrgreen:
Po tercio... objeździłem pół Europy i Włochy to już do połowy... i dziwi mnie, ((nadal), że ktoś może powiedzieć, że jakiś kraj jest lepszy od drugiego i ma coś lepszego do zaoferowania... przecież to sprawy nieporównywalne... w każdym jest coś lepszego i innego...
jeździj, kolego, zwiedzaj, podziwiaj, a nie pisz głupot...
:papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 18.06.2013 21:13

kaszpir miał na myśli chyba te wodospady w Słowacji
http://www.wgorach.com/?gal_id=5724&msg=1&lang_id=PL
kaszpir jak jesteś jeszcze w Chorwacji ,
to zajedż sobie nad wodospady KRKA koło Skradina :wink:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 18.06.2013 21:16

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2013 21:18

W którym miejscu jest zbliżony do Plitwic :?: :!:

Ludzie, dajcie spokój, gość robi sobie ewidentnie jaja i specjalnie prowokuje, pokazując fotki zrobione przez szwagra czy wujka :wink:

Chłodno analizując to jest stek bzdur :roll:
Ostatnio edytowano 18.06.2013 21:33 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz drugi i ostatni ? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone