Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny kwater w breli i tucepi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matylda-m
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) matylda-m » 27.07.2007 22:13

W ubiegłym roku pojechałam w ciemno z rodziną do Breli.Bez problemu znaleźliśmy apartament na 7 osób po 9 euro z pięknym widokiem na morze.A mogliśmy bez problemu dostać apartament po 6 euro między Brelą a Baską Vodą, tylko miejsce parkingowe było tylko dla jednego samochodu, więc zrezygnowaliśmy!Byliśmy tam od 2 lipca przez dziesięć dni.
joanmis
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanmis » 30.07.2007 22:23

2-16 wrzesień 2006, Tucepi, centrum, drugi rząd domów od brzegu morza, apartament: 2 sypialnie 2-osobowe-każda z łazienką, plus trzecia 4 osobowa otwarta, "za zasłonką", do tego kuchnia, 3 balkony i taras. Jednym słowem całe piętro tylko dla nas. Były nas dwie pary i 1,5 latek. Pojechaliśmy w ciemno, utargowalismy na 50 euro za dzień. gospodarz chciał 60 euro. byliśmy tam 14 dni. Apartament co prawda nie szokował nowością, ale było czysto i swobodnie. [/b]
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
ceny kwater w breli i tucepi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone