Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena wyzywienia w hotelach.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 30.07.2013 16:41

Bocian napisał(a):
kominesku napisał(a):Poznaje :D ....Platamonas w Grecji :roll:

No Kominesku, masz oko :) ;)
Pozdrav. :oczko_usmiech:

No jak, te ruiny zamku po lewej od budynków :roll: no może trochę bliżej Noi Pori, ale to i tak niedaleko do Platamonas :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2013 16:45

kominesku napisał(a):
Bocian napisał(a):
kominesku napisał(a):Poznaje :D ....Platamonas w Grecji :roll:

No Kominesku, masz oko :) ;)
Pozdrav. :oczko_usmiech:

No jak, te ruiny zamku po lewej od budynków :roll: no może trochę bliżej Noi Pori, ale to i tak niedaleko do Platamonas :wink:

Zbychu, potwierdzam, potwierdzam. 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2016 09:38

Odświeżę temat, może kogoś zainteresuje. W tym roku miałem apartament ze śniadaniem za które dodatkowo płaciłem 4 euro od osoby i takie rozwiązanie przypadło mi do gustu. Był bufet w godzinach od 8.00 do 10.00 i był spory wybór, nie można było się nie najeść. To dobre rozwiązanie dla osób lubiących wygodę. Jeżeli chodzi o Chorwację to pierwszy raz wybrałem takie rozwiązanie i następnym razem prawdopodobnie znowu tak zrobię. Obiadki pałaszowałem w konobach :D
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Cena wyzywienia w hotelach. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone