Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena biletów lotniczych

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 08.03.2011 16:13

arekwroc napisał(a):Malaga do 100PLN
Faro do 100PLN ale z Wroclawia plus przesiadka w Paryżu


te opcje mnie interesują
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 08.03.2011 16:17

Nie latam z Krakowa niestety :wink: moim portem jest Wroclaw i sa to ceny ktore dosc czesto sie trafiaja...

Pod koniec stycznia kupilem w promocji 6 lotow na trasie WRO-CHARLEROI-MADRYT-MAJORKA i powrot MAJORKA-BARCELONA-OSLO RYGGE-WROC za 110PLN gdzie 4 loty dostalem za 11PLN :wink:
Ostatnio edytowano 08.03.2011 16:18 przez arekwroc, łącznie edytowano 1 raz
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 08.03.2011 16:17

Krzychooo napisał(a):
arekwroc napisał(a):
Ceny jak dla mnie zabójcze :wink:
Dobre ceny to mniej wiecej...
Alicante do 90PLN
Malaga do 100PLN
Faro do 100PLN ale z Wroclawia plus przesiadka w Paryżu


Systematycznie sprawdzam stronę Ryanaira (Kraków) i Wizzaira (Katowice), polując na jakieś weekendowe okazje. Od dawna niestety takich cen nie widziałem...

Za kilkadziesiąt złotych z Krakowa to jedynie Bolonia i "Paryż", czasem Rzym (z miejsc, które mnie interesują).


potwierdzam te słowa ja sie czaję już od stycznia. Miałem najpier nadzieje na jakis weekend we włoszech ale oni wiedza kiedy sa atrakcyjne terminy i wtedy nie ma promocji teraz poluje na Malage.
Było taniej z Bratysławy ale juz nie jest, to samo z Berlinem tam tez juz podnieśli ceny.
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 08.03.2011 16:19

[quote="Pod koniec stycznia kupilem w promocji 6 lotow na trasie WRO-CHARLEROI-MADRYT-MAJORKA i powrot MAJORKA-BARCELONA-OSLO RYGGE-WROC za 110PLN gdzie 4 loty dostalem za 11PLN :wink:[/quote]

A jakiego narzędzia używasz do poszukiwania połączeń?
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 08.03.2011 16:23

wojtap


Przykladowo na kwiecien...

Wizz Air Wroclaw (WRO) Paris (Beauvais) (BVA) Wed, 6 Apr 15:50 17:45 1h 55 39.00 PLN
Ryanair Paris (Beauvais) (BVA) Faro (FAO) Wed, 6 Apr 21:55 23:35 2h 40 47.88 PLN

Ryanair Faro (FAO) Paris (Beauvais) (BVA) Wed, 13 Apr 17:55 21:30 2h 35 47.88 PLN
Ryanair Paris (Beauvais) (BVA) Krakow (KRK) Thu, 14 Apr 09:30 11:50 2h 20 83.75 PLN

Niestety nocka na lotnisku lub jakis nocleg w Etap Hotel za 50E
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 08.03.2011 16:24

korzystam z programu Azuon, wersja platna roczna to koszt 10E.
Szybko sie jednak zwraca :wink:
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 08.03.2011 16:29

arekwroc napisał(a):Nie latam z Krakowa niestety :wink: moim portem jest Wroclaw i sa to ceny ktore dosc czesto sie trafiaja...

Pod koniec stycznia kupilem w promocji 6 lotow na trasie WRO-CHARLEROI-MADRYT-MAJORKA i powrot MAJORKA-BARCELONA-OSLO RYGGE-WROC za 110PLN gdzie 4 loty dostalem za 11PLN :wink:


Fajna wyprawa, trochę polatałeś ;). W takim razie z Krakowa jest zdecydowanie drożej. Warto jednak rozważyć przesiadkę w Dusseldorfie. Loty z Krakowa do Dusseldorfu są nieraz po 20-30zł, a z tego dużego portu można lecieć bezpośrednio (i czasem niedrogo) do wielu ciekawych, niedostępnych z Polski miejsc, jak Valencia, Porto, Faro czy Sewilla, a nawet... Zadar ;).
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 08.03.2011 16:30

no dobra wszystko ładnie ale to sa ceny samego lotu i tak kwote czynia wszelkie dodatki ile taki bilet przez Paryż do faro kosztuje ze wszystkimi odprawami i opłatami? Sama odprawa online 2 razy to już jest dodatkowe 50 zł a 2 razy opłaty lotniskowe i podatki? ile to daje w całości?
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 08.03.2011 16:36

W przypadku Ryana wystarczy zaopatrzyc sie w tą kartę...
http://prepaid.bzwbk.pl/karty-interneto ... etowe.html

Przy zakupie biletow system pyta o rodzaj karty, nasz prepaid nie wymaga prowizji od kazdego biletu w wysokosci 20PLN.

Mam i polecam!

P.S.
Podane ceny za loty dotycza oczywiscie jednej osoby z bagazem podrecznym z podatkami itp.
Dodatkowy bagaz to wydatek 60 PLN za kazdy rejs.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 08.03.2011 16:57

arekwroc napisał(a):W przypadku Ryana wystarczy zaopatrzyc sie w tą kartę...
http://prepaid.bzwbk.pl/karty-interneto ... etowe.html



Mam i korzystam. Właśnie z powodu braku prowizji przy płaceniu za lot tą kartą zdecydowałem się ją zakupić :).
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 08.03.2011 17:06

Karta jest fajna tylko jak ja zapłacić za bilety całej rodziny skoro limit jednej operacji to 500zł A mi bilet z dodatkowymi opłatami dla jednej osoby wychodzi 520 zł w dwie strony. PECH!!!
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 08.03.2011 17:11

Poszukaj coś tańszego :D

Kup najpierw w jedna strone wtedy przejdzie...
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 09.03.2011 02:08

wojtap napisał(a):no dobra wszystko ładnie ale to sa ceny samego lotu i tak kwote czynia wszelkie dodatki ile taki bilet przez Paryż do faro kosztuje ze wszystkimi odprawami i opłatami? Sama odprawa online 2 razy to już jest dodatkowe 50 zł a 2 razy opłaty lotniskowe i podatki? ile to daje w całości?


To można łatwo sprawdzić samemu poprzez wpisanie rezerwacji i obliczeniu przez system wszelkich kosztów.
Poza tym, są tacy zdolni, którzy zabierają minimum na krótki okres i odprawiają miękki plecaczek jako...podręczny- mimo tego, że ładują tam do granic możliwości. :)
Skoro taki Ryanair kombinuje co rusz jak dołożyć opłat, to i ludzie kombinować co ruszą muszą.

P.S. Ceny niemieckich biletów też wzrosną (albo już wzrosły?), bo Niemcy zapowiadali wcześniej, że obłożą bilety lotnicze dodatkowym podatkiem w wys. bodaj 10 EUR.

Dusseldorf jest faktycznie dobrym miejscem przesiadkowym.
Btw. ten temat chyba bardziej zasługuje na dział "Rozmowy o turystyce".... czy się mylę? :roll:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 09.03.2011 15:44

TEŻ myślę, że temat bardziej na rozmowy o turystyce...
ale zazdroszczę wszystkim, którzy podróżują w taki sposób. Ja ile razy się zabiorę za szukanie tanich lotów na kilka dni do dowolnego miejsca, dla 2 os dorosłych i dziecka, to wyskakują mi koszmarne kwoty, np. przed chwilą jedynie 10 000zł :lool: :lool: :lool: :lool:
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 09.03.2011 17:02

Może faktycznie bardziej dział rozmowy o tur....
To niech to adminn przeniesie

Co do kombinacji z bagażem to też juz jestem to wiem po poprzednim locie gdzie walizki kosztowały prawie tyle samo co dorosła osoba.

Pytanie czy ktoś przerabiał temat kupna biletu dla dziecka jako osoby dorosłej.

Trójka dzieci poniżej 16lat, a wedle zasad taka osoba musi lecieć pod opieką dorosłego więc nie mogę dla syna kupić samodzielnego biletu bez dodatkowych opłat za płatnośc kartą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Cena biletów lotniczych - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone