Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 10.04.2019 17:24

SingSing74 napisał(a):Jeśli idzie o stabilność, to jest na prawdę OK. Nigdy mi się nie przewróciła. Trzeba jedynie dobrze wypoziomować. Ja zrobiłem to nakrętką po napoju :D . Zrobiłem tak, żeby szafka była minimalnie, ale tak naprawdę delikatnie pochylona do tyłu w stronę ściany, aby w razie czego mogła się o nią oprzeć. Na dolną półkę należy dać najcięższe rzeczy, i coraz lżejsze idąc w górę. Dodatkowo miałem dla pewności przywiązaną u góry do konstrukcji namiotu, ale to tylko na wszelki wypadek i nigdy nie przydało się to w praktyce. Ja kupiłbym drugi raz bo pomimo tego, że co roku żona przyznaje mi rację co do ilości zabranych ubrań, to niezmiennie bierze ich za dużo :wink:

Dziękuję za cenne rady , co do ostatniego zdania , myślę że nie jesteś odosobniony w takim twierdzeniu :wink:
Mirizag
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirizag » 10.04.2019 21:42

Witam. Przechodzę z kuchenki gazowej na elektryczną. Czy możecie polecić jakąś indukcje.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 10.04.2019 22:25

Lidlowe są ok'
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.04.2019 09:40

Ja kupiłem na allegro najtańszą esperanza za 70 zł i w zeszłym roku spisała się na medal. Nie wiem jak z trwałością, bo w domu jej nie używam, ale liczę, że wykorzystując tylko na wakacjach posłuży jakiś czas.
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 11.04.2019 17:46

Indukcyjną za 70 PLN ??
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.04.2019 22:14

Co ja gadam, jakie 70 zł ???

Teraz można ją kupić za 62 zł :wink:
Załączniki:
esperanza.jpg
Piotras_Bydgoszczu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotras_Bydgoszczu » 12.04.2019 11:02

SingSing74 napisał(a):Rozumiem, że półkę już kupiłeś, a może jeszcze nie?
Daj fotki namiotu jak wygląda w środku.

Co do pompki, to sam używam zwykłej z intexa, ale gdybym kupował nową, to na pewno ręczną, a nie elektryczną i chyba zdecydowałbym się na taką niewielką z decathlonu, tylko należy sprawdzić, czy końcówki pasują do twoich materacy.

https://www.decathlon.pl/pompka-rczna-d ... 87750.html

Kilka lat temu kupiłem pompkę na akumulator z JYSK.
cfec257443888a22eb3c5749bfb8.jpg

Byłem sceptyczny ze względu na akumulator, ale używam ją już kilka lat, bateria nadal działa bez zarzutu, śmiało mogę polecić. (podobno to polski projekt?). Ładowana na 230 v i 12v. W trybie 12 v ładowanie trwa 3-4 godziny. Możliwość pompowani i wypompowywania kilka końcówek w zestawie, dobra również na plażę choć hałaśliwa. Niestety nie pamiętam ile kosztowała, chyba niecałą stówkę.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 12.04.2019 11:43

Żeby nie było, że jestem przeciwnikiem elektrycznych pompek. Po prostu trzy materace ręczną pompuję dosyć szybko, ale jeśli miałbym dajmy na to ponton lub kajak, to być może bym się zdecydował na elektryczną, ale właśnie taką sprawdzoną i poleconą przez użytkownika. Czytałem kilka recenzji i zazwyczaj właściciele pisali, że i tak końcówkę trzeba dobić płucami lub pompką ręczną, więc jak do tej pory omijałem.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.04.2019 12:22

Mirizag napisał(a):Witam. Przechodzę z kuchenki gazowej na elektryczną. Czy możecie polecić jakąś indukcje.


My z braku miejsca również. Rodzice mają LIDLową kilka lat i ją zabieramy
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.04.2019 12:24

Piotras_Bydgoszczu napisał(a):Kilka lat temu kupiłem pompkę na akumulator z JYSK.
cfec257443888a22eb3c5749bfb8.jpg

Byłem sceptyczny ze względu na akumulator, ale używam ją już kilka lat, bateria nadal działa bez zarzutu, śmiało mogę polecić. (podobno to polski projekt?). Ładowana na 230 v i 12v. W trybie 12 v ładowanie trwa 3-4 godziny. Możliwość pompowani i wypompowywania kilka końcówek w zestawie, dobra również na plażę choć hałaśliwa. Niestety nie pamiętam ile kosztowała, chyba niecałą stówkę.


Ja kupiłem rok temu w Decathlon za około 100 zeta. Nie doczytałem i okazało się, ze jak akumulator się ładuję i jest podłaczona do produ to nie mozna nią pompować. Tak więc jak zdechała w połowie kolejnego materaca to trzeba by czekac parę godzin aby go do końca napompować. Oddalismy i w tym roku jakąś najtańszą taniochę bez aku pewnie kupię
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.04.2019 12:31

SingSing74 napisał(a):Co ja gadam, jakie 70 zł ???

Teraz można ją kupić za 62 zł :wink:

Jesteś z niej zadowolony ?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 12.04.2019 15:10

Sadeczanin78 napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Co ja gadam, jakie 70 zł ???

Teraz można ją kupić za 62 zł :wink:

Jesteś z niej zadowolony ?



Spisała się bardzo dobrze. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednich garnkach czy patelni. Korzystając z sitka od frytkownicy robiłem nawet frytki w garnku. Kuchenka ma regulację temperatury. Używana tylko na wakacjach więc trudno mi się wypowiadać o trwałości, ale w tym roku też z nami jedzie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.04.2019 16:29

SingSing74 napisał(a):
Sadeczanin78 napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Co ja gadam, jakie 70 zł ???

Teraz można ją kupić za 62 zł :wink:

Jesteś z niej zadowolony ?



Spisała się bardzo dobrze. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednich garnkach czy patelni. Korzystając z sitka od frytkownicy robiłem nawet frytki w garnku. Kuchenka ma regulację temperatury. Używana tylko na wakacjach więc trudno mi się wypowiadać o trwałości, ale w tym roku też z nami jedzie.


Przekonałes mnie :) zamówiona właśnie za 58 PLN
Dorobiłem się auta z przetwornica i gniazdkiem 230v a że dużo jeździmy i fajnie czasem na parkingu nad ranem zjeść jajecznicę i wypić goraca kawę to myślę że to idealny sprzęt
Dzięki :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 12.04.2019 21:56

A ile mocy daje ta przetwornica? Jak uciągnie kuchenkę to spoko.
Jak nie, to do celów o jakich piszesz idealnie nadaje się palnik z kartuszem.
Załączniki:
f-campingaz-twister-270-plus-pz.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.04.2019 11:16

SingSing74 napisał(a):A ile mocy daje ta przetwornica? Jak uciągnie kuchenkę to spoko.
Jak nie, to do celów o jakich piszesz idealnie nadaje się palnik z kartuszem.


Masz rację....sprawdziłem i fordzie jest 230v i tylko 150 w :/ wystarczy do tableta lub laptopa
Indukcja się nie zmarnuje bo mam druga kuchnie " polową " pod altana gdzie gotuje swoje przysmaki których żoną nie pozwala mi robić w domu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 180
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone