Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 15.12.2017 15:25

Liczyłem tak:
- kuchenka elektryczna,
- czajnik,
- 2 lodówki (chłodziarka na Peltierach + mała z agregatem),
- światło do pawilonu (tu się jeszcze zastanowię, bo może wystarczą lampki bateryjne i gazowa),
- mały wiatrak,
- ładowarka np. aparatu,

to już jest 7.

Mam jeszcze głośniczek do telefonu zasilany bateriami lub kiedy padną - 230V.
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1305
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 15.12.2017 15:29

Ja się obywam beż lodówki z agregatem, światła podłączanego do wtyczki, wiatraka. Więc listwa na pięć wejść spokojnie mi wystarcza.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 15.12.2017 15:43

Chłodziarka będzie tylko na napoje, a lodówka na jedzenie którego nie da się zjeść na raz. Upolowałem za 199zł więc niewiele więcej niż wypożyczenie lodówki na Prapratno - około 130 zł na 14 dni. Za prąd i tak będę płacił.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 15.12.2017 16:36

Problem totalnie z doopy jak dla mnie - czy na prawdę nie da się przełączyć urządzeń?

Rozumiem, że zaczyna już doskwierać kryzys przed-po-wakacyjny? Wszak zbliżamy się do przesilenia międzywakacyjnego, które przypada na ok. styczeń - luty: pół roku po wakacjach i pół przed wakacjami ;@))))

Swoją drogą - na prawdę chce się Wam pakować te wszystkie rzeczy? Z domu do auta, z auta na camping, z campingu do auta i na inny camping... a potem znowu z auta do domu...
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 15.12.2017 17:00

Problem żaden. Po prostu sobie gadamy. Trochę z nudów - jak zauważyłeś zbliża się półmetek międzywakacyjny. Czasem jak się odświeży wątek, to pojawi się coś nowego, ciekawego. Ja jadę na 14 dni w jedno miejsce więc ustawiam majdan tylko raz.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 15.12.2017 17:49

Kto niechce niech nie bierze. My zabieramy sporo i zdanie innych nie będzie miało wpływu na to.
Piotras_Bydgoszczu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotras_Bydgoszczu » 15.12.2017 22:38

SingSing74 napisał(a):Liczyłem tak:
- kuchenka elektryczna,
- czajnik,
- 2 lodówki (chłodziarka na Peltierach + mała z agregatem),
- światło do pawilonu (tu się jeszcze zastanowię, bo może wystarczą lampki bateryjne i gazowa),
- mały wiatrak,
- ładowarka np. aparatu,

to już jest 7.

Mam jeszcze głośniczek do telefonu zasilany bateriami lub kiedy padną - 230V.

Mam pytanie dotyczące lodówki z agregatem. Jak znosi wyższe temperatury panujące np. pod namiotem, czy w takiej atmosferze można liczyć na schłodzenie produktów do około 5-8 stopni ?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.12.2017 23:07

Krystof napisał(a):Problem totalnie z doopy jak dla mnie - czy na prawdę nie da się przełączyć urządzeń?

Swoją drogą - na prawdę chce się Wam pakować te wszystkie rzeczy? Z domu do auta, z auta na camping, z campingu do auta i na inny camping... a potem znowu z auta do domu...


Chce się :mrgreen:

Piotras_Bydgoszczu napisał(a):Mam pytanie dotyczące lodówki z agregatem. Jak znosi wyższe temperatury panujące np. pod namiotem, czy w takiej atmosferze można liczyć na schłodzenie produktów do około 5-8 stopni ?


Tak, z tym, że stać musi w cieniu i przewiewnym miejscu. Często też kładę na niej mokre ręczniki.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.12.2017 13:22

Krystof napisał(a):Swoją drogą - na prawdę chce się Wam pakować te wszystkie rzeczy? Z domu do auta, z auta na camping, z campingu do auta i na inny camping... a potem znowu z auta do domu...


Oj tak bardzo się chce, że już by się chciało. :hearts: :mrgreen:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 16.12.2017 15:47

:@)
:@) :@)
:@) :@) :@)
:@) :@) :@) :@)
:@) :@) :@) :@) :@)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.12.2017 09:37

My mamy listwę z 5 lub może i więcej gniazdek. Lodówkę mieliśmy po raz pierwszy i choć prąd mamy w cenie od lat to tym razem po raz drugi z niego korzystaliśmy :) Staramy się jednak w wakacje spędzać czas nieco inaczej niż w domu. Wentylator, zamrażarka, klima, laptop czy inne nie są nam potrzebne. Córka w tym roku jakoś mniej na plaży przebywała bo zabrała tableta - czy naprawdę o to chodzi na wakacjach? Staramy sie nie być więźniami prądu :). Kuchenkę mamy na 2kg butlę gazową aby zrobić sobie jajecznicę czy napić się kawy móc gdziekolwiek :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 18.12.2017 10:25

Wcześniej jeżdżąc pod namiot, wcale nie braliśmy prądu. Teraz jedziemy z małym dzieckiem, więc pewne rzeczy w czasie upałów mogą się przydać, a że zdecydowałem się na kuchenkę elektryczną, to prąd być musi. O ile zgadzam się z tym, że można być niewolnikiem smartfonów, czy tabletów, to o niewolnikach lodówek nie słyszałem :D No i głównie chodzi o ładowanie aparatu, kamerki, czy aku do lampek.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.12.2017 10:35

SingSing74 napisał(a):Wcześniej jeżdżąc pod namiot, wcale nie braliśmy prądu. Teraz jedziemy z małym dzieckiem, więc pewne rzeczy w czasie upałów mogą się przydać, a że zdecydowałem się na kuchenkę elektryczną, to prąd być musi. O ile zgadzam się z tym, że można być niewolnikiem smartfonów, czy tabletów, to o niewolnikach lodówek nie słyszałem :D No i głównie chodzi o ładowanie aparatu, kamerki, czy aku do lampek.


Nie pisałem o niewolnikach lodówek a prądu :)

W cro bywamy od nastu lat i lodówka nigdy nie była nam potrzebna. Od kiedy raz mieliśmy do niej dostęp a kolejnego roku kupiliśmy własną to kolejnych wakacji bez takowej już sobie nie wyobrażamy

W sumie to staliśmy się niewolnikiem lodówki :)

Tu jednak trzeba mieć umiar bo za chwilę wiatrak czy przenośny klimatyzator będzie nam konieczny aby spędzić udane wakacje POD NAMIOTEM :(
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 18.12.2017 11:21

Wyżej napisałeś "zamrażarka nam nie potrzebna", a jak to odebrałem jako lodówka ;)
To prawda, że nie ma się co za daleko zapędzać, ale z drugiej strony szkoda wozić powietrze w bagażniku. Teraz więcej wypoczywamy niż zwiedzamy, więc odrobina ułatwiaczy życia na miejscu się przydaje. Wiatraczek biorę dla małego. Spał już w namiocie, ale nie podczas upałów.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.12.2017 11:27

piotrulex napisał(a):Nie pisałem o niewolnikach lodówek a prądu :)

W cro bywamy od nastu lat i lodówka nigdy nie była nam potrzebna. Od kiedy raz mieliśmy do niej dostęp a kolejnego roku kupiliśmy własną to kolejnych wakacji bez takowej już sobie nie wyobrażamy

W sumie to staliśmy się niewolnikiem lodówki :)

Tu jednak trzeba mieć umiar bo za chwilę wiatrak czy przenośny klimatyzator będzie nam konieczny aby spędzić udane wakacje POD NAMIOTEM :(


Coś Pan kombinuje. Widze takie drobne wybiegi lodówka to nie prąd, tablet to nie laptop mimo, że niewielka różnica :mrgreen: Po drugie co to znaczy umiar jeżeli zapodam sobie wiatrak to nie będę miał umiaru bo jakiś ktoś tak twierdzi ? Panie Piotrulex jeżeli uznam za stosowne wezmę taki wiatrak choćby nie wiem kto i co pisał :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 156
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone